טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סטיוארט בפנייה מרגשת לאוהדים: "לא פורש בזכותכם"


   24-12-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב, שהושעה לשנה מרכיבה בגלל שנכשל בבדיקת סמים, פרסם הודעה באינסטגרם והרגיע את המעריצים: "יידרש הרבה יותר מזה בשביל לגרום לי להיכנע"

לפני כמה ימים יצאה הצהרה רשמית של קבוצת סוזוקי כי הרוכב המוביל שלהם ג'יימס סטיוארט קיבל עונש על עבירת צריכת הסמים לפני כשמונה חודשים לערך, בזמן שהתחרה באליפות הסופרקרוס.

קבוצת סוזוקי הודיע שהרוכב המוביל שלהם, שזכה בשתי אליפויות סופרקרוס בעבר, לא יוכל להתחרות מכיוון שהגוף השיפוטי של ה-FIM (התאחדות הספורט המוטורית העולמית) החליט שלא לאפשר לסטיוארט להתחרות בכל עונת 2015, לא משנה אם מדובר באליפות הסופרקרוס האמריקאית או אליפות המוטוקרוס. סטיוארט יצא בהצהרה רשמית משלו מחשבון הטוויטר שלו:

"שמונת החודשים האחרונים היו קשים מאוד ובמידה מסויימת זרעו הרס בחיי. האהבה והתמיכה אותה קיבלתי מהתעשייה ומהספונסרים שלי היו מדהימים. היו הרבה ספורטאים שגינו את ההחלטה בקול רם ואני מאוד מעריך את זה. אני מאוד מצטער שהגענו לאן שהגענו, אך ראיתי איך התעשייה הזו תומכת באנשים שלה במצבים קשים.

לאחר מכן פנה אל המעריצים ואמר: "לכל אוהדיי.. אני לא הולך לשקר לכם. לאחר שקיבלתי את החדשות הקשות האלו ביום שישי שעבר, ממש הרהרתי בפרישה ממרוצים, הרגשתי שלא נותר בי כוח להילחם. הסיטואציה הזו גבתה ממני מחיר קשה. התמיכה מקהל אוהדיי במהלך 24 השעות האחרונות כמעט וגרמה לי לבכות.

"קראתי את התגובות שלכם וראיתי את כל המכתבים המדהימים, השלטים, החולצות וכו', שגרמו לי לרצות להילחם ולהראות לכם אוהדי והספונסרים שלי שלא אוותר. הודות לכולכם אני הולך להישאר עוד הרבה זמן. התמיכה שלכם הראתה לי עד כמה אתם מעריכים אותי ובעקבות זאת יידרש הרבה יותר מזה בשביל בשביל לגרום לי להיכנע. תודה לכם על זה שהשארתם אותי על האופנוע לשנים הבאות. ככל שאתם עושים יותר רעש ומראים נוכחות, זה גורם לי לרצות יותר לחזור ולהתחרות.

"אני שומע את קריאתכם בקול ברור אז לא משנה מתי אתם תראו אותי מאחורי הגייט עושה את מה שאני אוהב. בתקווה שזה יהיה כמה שיותר מהר".

כמו שהבנתם סטיוארט לא מתכנן לפרוש ממרוצים נכון לעכשיו, אך צריך לזכור שהוא מחויב לספונסרים שלו והוא לא יכול לפרוש סתם כך. אז קחו בחשבון שעוד נשמע שמועות כאלו ואחרות במהלך השנה הקרובה ככל שנתקרב לסוף תקופת העונש שלו.

ההכרזה ב"אינסטגרם" של סטיוארטתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:43-24.