טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אליפות הסופרקרוס יוצאת לדרך


   01-01-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שבעה חודשים ארוכים עברו וכעת הגיע הזמן לתת גז לאליפות שחוותה הרבה שינויים בתקופה האחרונה

מאז המרוץ האחרון של אליפות הסופרקרוס במאי, עברו כשבעה חודשים, חודשים שבהם היו ספקולציות לגבי מה יהיה גורלו של ריאן וילופוטו (שבסוף עזב), מקרים מצערים כמו מציאת הסמים בגופו של ג'יימס סטיוארט, והרבה מאוד שינויים. המרוץ הראשון של העונה יערך במסלול אנהיים המסורתי בקליפורניה (שבת, 03/01/2015)

אז בואו נעשה סדר ונתחיל מההתחלה, כשעל הדרך נציין כמה דברים חשובים לקראת המרוץ הראשון של העונה.

את מקומו של וילופוטו בקבוצת קאוואסאקי תופס העונה לא אחר מאשר דייבי מילספס, אותו מילספס שסיפק לנו לפני שתי עונות פתיחת עונה מדהימה, אך לצערו ולצערנו לא הצליח לקחת את האליפות על גבו של אופנוע הסוזוקי החצי רשמי שלו.

העונה נקווה שהאופנוע הטוב בקטגוריה, שזכה בארבעת השנים האחרונות באליפות יספיק. מילספס יצטרך העונה להדוף את התקפותיהם של ריאן דאנג'י שרוכב בקבוצת KTM, קן רוקזן שזכה באליפות המוטוקרוס ועבר השנה לסוזוקי עם אופנוע רשמי בקבוצה לא רשמית כמובן, איליי טומאק שימשיך העונה בקבוצת גייקו הונדה על אופנוע רשמי גם הוא, וגם טרי כנארד המופלא שמצא את המוג'ו שלו בעונת הסופרקרוס ושירכב גם הוא על אופנוע הונדה רשמי.

מי עוד יכול לתת בראש? הרבה רוכבים, בלייק באגאת' עלה העונה לקטגוריה הבכירה גם הוא על אופנוע סוזוקי , דין ווילסון, גם הוא נמצא איתנו העונה ואפילו יכול להיות שוויל האן, שזכה באליפות סופרקרוס לייטס ב-2013 יצליח לתת בראש במרוץ הראשון של העונה מכיוון שגם לו יש את היכולת, והוא רק צריך לצבור קצת בטחון.

גם צ'אד ריד ימשיך לרכוב העונה, אך לא ברור מה יהיה איתו כיוון שבעונת המוטוקרוס הוא היה נראה כמו צל של עצמו, אך את זה אפשר לייחס גם לפציעה הקשה שעבר בעונת הסופרקרוס. בכל זאת, אני לא מצפה לראות את ריד על הפודיום העונה.

ישנם עוד רוכבים שיכולים לתת בראש ועליהם כתבנו בכתבת פתיחת העונה, ולכן לא נחזור עליהם גם כאן, אלא נפנה את המקום לקטגוריית הלייטס.

בקטגוריית ה"לייטס" ישנם גם כמה רוכבים שיכולים לתת בראש, אך עד שלא נעבור את המרוץ הראשון של העונה, לא באמת נדע מי הם הרוכבים שצריך לשים לב אליהם, חוץ מקופר ווב שצריך להיות המועמד הטבעי של כל אחד נכון לעכשיו.

אנו נעלה בתחילת שבוע הבא כהרגלנו סיקור מרוץ מפורט עם כל הפרטים החשובים לעונה זו ומי שרוצה לראות את המרוצים יכול לגשת לאתר SUPERCROSSLIVE.COM.

שתהיה עונה עמוסה במירוצים טובים.

לקטגורית הסופרקרוסתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:46-24.