טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מי יעצור את סבסטיאן אוגייר ב-WRC 2015


   25-01-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עצרנו, בחנו ובחרנו - אלה השלושה שעשויים לקחת מהצרפתי את הסיכוי להפוך לאלוף סבב הראלי בפעם השלישית ברציפות

סבסטיאן אוגייר הפך להיות כבר אגדה באליפות הראלי העולמית, לאחר שהצליח לזכות בשתי העונות באליפות. לאחר שכבר חשבו שלא יהיה עוד סבסטיאן איכותי אחרי לואב, אוגייר הראה שיש דור המשך עם 17 נצחונות מ-26 מירוצים.

על הנייר, לא נראה שיש מישהו שיכול לעצור אותו, אבל לקראת המירוץ במונטה קרלו, שווה להציץ למי שמסוגל לעשות את זה ולהכניס עניין.

יארי מאטי מלטביה, הוא אחד מהם. ב-2014 הוא זכה בניצחון הראשון שלו, בצרפת וכעת, עפ"י כל הסימנים, יש לו את הכלים לעשות זאת. הוא מחזיק עד עכשיו בחמש נצחונות (יותר מחצי ממה שאוגייר השאיר). הוא נוהג בפולקסווגן פולו R. מאמנו הוא הרוכב האגדי כריסטוף טרייר.

כריס מייקי
הישג השיא שלו בעונה שעברה עמד על ניצחון ומקום שלישי במונטה קרלו. עונה שנייה של יציבות יכולה להפוך את העונה שלו למעניינת מבחינה אישית ומעניינת ברמה התחרותית. הוא סובל מפציעות ומעצירות בקריירה ואת הדוגמא הטובה ביותר לכך אפשר להבין בהשוואה בינו לבין אוגייר. שניהם החלו להתחרות ב-2002, אבל בעוד שהלטבי נתן 143 תחרויות, מייקי התחרה ב-53 בלבד.

אבל עם כל הכבוד לכל המתחרים, מירוץ פתיחת העונה יעמוד בסימן המירוץ הדו ראשי בין הסבסטיאנים. אוגייר ולואב, שיתחרו ביניהם באופן חד פעמי.

אנדראס מיקלסן
האיש שהצליח לדחוף את יארי מאטי לקצה במירוץ שנערך בשוודיה ובסופו של דבר זכה בפודיום הראשון שלו באותו מירוץ. הנהג השלישי של פולקסווגן יכול לעורר מהומה בסבב ולזכות בעוד ניצחון.

"החתיך של הסבב" רוצה קצת יותר תשומת לב ולא בגלל הלוק. את היכולות שלו הוא הראה כבר בשוודיה וגם בנורבגיה וסיים שני גם בווארמלנד המושלגת. עפ"י ההישגים שהוא מתחיל לצבור, אולי כדאי מאוד שתשימו לב אליו ותהנו...

מיקלסן. איום רציני על אוגיירתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:51-24.