טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
שיתוף פעולה בין ירין שטרן לעמותת אור ירוק


   22-01-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

נהג המרוצים ירצה על זהירות בדרכים בפני תלמידי תיכון על נהיגה זהירה ובטוחה

הקשר בין מרוצים לבטיחות הוא קשר ישיר, כאשר נהגי המרוצים נוהגים פגוש אל פגוש במהלך המרוצים והאימונים ויודעים טוב מכולם מה המשמעות של בטיחות ואחריות, ובעיקר שמקומה של נהיגה מהירה ואגרסיבית הוא להישאר במסלול המרוצים ולא בכביש הציבורי, לכן אין זה מפתיע שירין שטרן התבקש לתת הרצאה בעניין הבטיחות בדרכים בפני דור העתיד.

ירין שטרן, מי שנחשב להבטחה הישראלית הגדולה בעולם המוטורי, חובר לעמותת אור ירוק ויסביר לתלמידי התיכון על נהיגה בטוחה וזהירה.

שטרן עצמו התייחס לאירוע ואמר: "החיבור לעמותת אור ירוק שעוסקת בבטיחות בדרכים הוא טבעי עבורי, ובניגוד למה שאולי נהוג לחשוב נהגי מרוצים הם הנהגים הזהירים ביותר.

"נהיגה בכביש הציבורי איננה דומה לנהיגה במסלול המרוצים. זו הזדמנות עבורי לחלוק מעט מהניסיון שרכשתי במהלך השנים, עם תלמידים שצעירים ממני בסך הכול בכמה שנים ולהסביר להם על ההשלכות המסוכנות של נהיגה במהירות מופרזת, נהיגה תחת השפעת אלכוהול והיסח דעת".

מנתוני עמותת אור ירוק עולה כי ב-2013 נהרגו 39 נהגים צעירים בתאונות דרכים (פי שניים בהשוואה ל- 2012) ו-214 נהגים צעירים נפצעו קשה (68 נהגים צעירים היו מעורבים בתאונות דרכים עם אלכוהול).

שטרן מרצה. שיתוף פעולה חשובתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:05-24.