טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רואים עולם: תערוכת אוטומוטור 2015 חוזרת


   15-02-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האירוע, שהפך למסורת, יתקיים בפעם ה-27 במתכונת של עולם בכל אולם. גם כוחות הביטחון מחכים לכם

תתחילו לשריין כרטיסים, את המשפחה וכמובן, לכתוב ביומן שלא יפריעו לכם.

תערוכת "אוטומוטור 2015" תתקיים בפעם ה-27 ותמשיך את המסורת של אוהבי הרכבים בארץ, כשהפעם מבטיחים המארגנים כי האירוע יגדל ויתפרס על יותר אולמות בגני התערוכה.

השנה החליטו המארגנים כי התערוכה תהיה בסימן "כל אולם יהיה עולם". המשמעות: בכל אולם יוצג עולם רכב שונה.

בימים אלו מתנהל מו"מ עם בעלי מכוניות SUPER CARS ברחבי העולם על מנת להביאן לתערוכה בעלויות של מיליוני שקלים והן יוצגו באולם (עולם) היוקרה.

האולמות שכבר נקבעו הם עולם ההשקות, שם יחשפו דגמים חדשים בישראל, עולם הדו גלגלי, שם יושקו אופנועי על ומונעי חשמל, בעולם השטח יוצגו רכבי שטח קיצוניים ואבזור, בעולם הטכנולוגיות יוצגו וימכרו בהנחות ציוד ואבזור לאנשי מקצוע ולקהל הרחב, ובעולם כוחות הביטחון, יציגו צה"ל ומכבי האש את עולמם המוטורי, שכולל טנקים ורכבי כיבוי נדירים ועוצמתיים.

החיילים ולוחמי האש ישתפו את הקהל בירי מקלעי לייזר ושימוש בציוד כיבוי. כמו כן, הקהל יזכה להתנסות אישית ולהצצה לרכבים ולחלק מהסודות המוטוריים של כוחות הביטחון.

הקהל ייהנה ממופעים אתגריים של אופנוענים אלופים בוגרים, צעירים וילדים ומופעי מכוניות, על שטח ענק שיוכשר לצורך התערוכה. על כבישי גני התערוכה, במשך כל שעות היום, יתקיימו מופעי ראווה עוצרי נשימה.

בנוסף, תוצג, כמידי שנה, תערוכה מקצועית של מאות מותגים, מותגי קטנועים חדשים חשמליים, טכנולוגיות חדשות, כלי עבודה, ניווט, אבזור, ציוד ועוד.

שימו לב, מחיר הכרטיס הוזל בפעם ראשונה בתולדות אוטומוטור.

מבצעים:
לאומי קארד 1+1 ב-95 שקלים, כרטיס משפחתי לשני מבוגרים ושני ילדים - 299 שקלים, כשגופים כמו וועדים, קבוצות, חבר, בהצדעה, בנקים, קרנות השוטרים ועוד ישנם מחירים ומבצעים מיוחדים וכרטיסים.

כרטיסים ניתן יהיה לרכוש בקופות גני התערוכה ללא הגבלה, לאורך כל תקופת התערוכה וכן במשרדי ובאתר איוונטים http://www.eventim.co.il ובטלפון 9066* . הכניסה לילדים עד גיל 5 חינם.

שעות פתיחה: 10:00–20:00

ניתן להביא מזון ושתייה לתערוכה מהבית.

רוצים עוד פרטים? היכנסו לאתר הרשמי של התערוכהתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 22:30-24.