טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ג'וני ווקר זכה "בשערי הגיהנום"


   16-02-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב הצליח לעבור, בתצוגה מרשימה את אחד המסלולים הקשים בהארד אנדורו, שהתקיים באיטליה

"זה היה הכי קשה שיש", אמר ג'ון ווקר כמה דקות אחרי שחצה את קו הסיום של מירוץ שערי הגיהנום בטוסקנה, איטליה.

המירוץ הזה כבר נכנס להיסטוריה כאחד מהדורשים ביותר בתולדות הענף אי פעם, לאחר שהתפזר הבוץ, הגיח ג'ון ווקר ורשם ניצחון במירוץ הראשון של העונה.

"זה ללא ספק היה המירוץ הקשה ביותר שהשתתפתי בו עד כה", אמר ווקר כמה רגעים אחרי שחצה את קו הסיום כמנצח: "זה באמת היה גיהנום שם. בהתחלה התחיל לרדת שם גשם, ולאחר מכן, כשחשבנו שהרע מכל מאחורינו, החל לרדת שלג. אבל כל זה היה שווה בשביל לחצות את הקו ראשון", אמר בסיפוק המנצח.

כבר בתחילת המסלול מזג האוויר גרם לכך שזה לא ממש יראה כמו משהו שיהיה כיף לצאת אליו. הרוכבים החלו את המסלול, שלא היה בנוי לבעלי לב חלש.

14 נהגים העפילו לשלב הגמר, כשאלפרדו גומז נתקל בבעיות כבר בהתחלה ביציאה לא טובה, שכבר גרמה להחלקה רטובה, עד שלבסוף שבר קליל באופנוע הכריע אותו והוא פרש.

הרוכבים עברו בדרך גם במפל מים, כשהזוג שהוביל היה ווקר וגרהאם ג'רביס האגדי, שהיה שם, אבל לאחר שהאופנוע שלו שקע, הוא נותר ללא יכולת להמשיך. ווקר אמר תודה והמשיך כל הדרך לניצחון.

"חיכיתי ארבע שנים כדי לזכות בתואר הזה", אמר המנצח הגדול, סוף סוף עשיתי את זה. כל הזמן במהלך המסלול ניסיתי פשוט להימנע מצרות וזה מה שהוליך אותי עד הסוף. אני שמח שאני לא צריך לעשות עוד הקפה שם.

במקום הראשון הגיע כאמור ווקר, במקום השני היה זה מריו רומאן והשלים את הפודיום לארס אנוקל.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:12-24.