טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
נסיעה ללא הגבלה


   19-02-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסיוט של כל רוכב הוא נכות שתמנע ממנו את ההנאה הכי גדולה של החיים, הרכיבה. אז כנסו לכתבה ותראו שאפילו בלי יד אפשר לרכוב וליהנות

בתור רוכב שטח וכביש שעבר תאונה קשה לפני כמה שנים ולא רוכב מאז בעקבות הפציעה שלא מרפה, תמיד יושב לי בראש הקוף הקטן על הכתף שרוצה לחזור לרכוב, ואז מופיע לי הסרטון הזה על בחור בשם קרייג פארקס (craig parks) שאיבד את ידו הימנית בתאונת אופנוע כביש.

קרייג חיפש את הדרך לחזור לרכוב ומצא בחור קנדי שהרכיב לו יד עם בולם פוקס של אופניים, קרבון פייבר וטיטניום, ומכשור היי-טק עד מאוד, שמחבר את היד אל הכידון עם כבל ניתוק למקרה של נפילה שמחובר ליד שמאל כך שברגע שיד שמאל מתנתקת מהכידון, אז גם יד ימין מתנתקת, מדהים.

החידוש המגניב הנוסף שעשה הוא שאת ידית הבלם הקדמי שיושב בכל אופנוע בצד ימין, כמו גם המצערת שנמצאת בימין, הועברו לשמאל וחוברו לדידית המצמד, עבודת הנדסה מרשימה שמוכיחה שאיפה שיש רצון יש גם יכולת.

למעשה המערכת המסובכת הזו עובדת כל כך טוב שקרייג מסוגל לרכוב מוטוקרוס כמעט כמו אדם רגיל, וכמו שאנו יודעים לא משנה איזו תאונה נעבור, חיידק הרכיבה והנהיגה תמיד ישאר, אז כנסו לוידאו, ותבינו עד כמה בחור הזה חזק, חכם, ובלתי ניתן לעצירה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:58-24.