טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
נאחז באוויר - פריסטייל בסופרקרוס


   23-02-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הקו הדק בין מירוץ לבין שעשוע על האופנוע נחצה הרבה פעמים, אבל מה איכפת לנו? קבלו את החמישה שנכנסו לפנתאון

אין ספק שריאן דאנג'י ומארווין מוסקויין היו אלו ששלטו ללא עוררין במירוצים של ה-450 וה-250 בהתאמה, במהלך המירוץ בדאלאס שהתקיים לפני כשבוע בקטגוריית הסופרקרוס.

במהלך החגיגות, ביצע כל אחד מהם תרגיל נהדר על קו הסיום. ה"הילקליקרס" הפך להיות סוג של חתימה עבור המנצחים. מה שהפתיע הוא שדאנג'י, בדרך כלל רוכב שחוגג בצורה סולידית, עשה את התרגיל גם כן והטריף את האוהדים. ואיזה תרגיל נהדר ויפה זה נראה. אחרי כל כך הרבה מאמץ, מישהו יכול להגיד להם משהו?

אז פרט אליהם, מחכים לכם עוד כמה קפיצות, אפילו כאלה שעשו היסטוריה. תבלו...

צפו בשניים משתעשעים:

ג'רמי מגארת וה"נאק-נאק" - תחילת שנות ה-90'

לא משנה מי יעשה את זה, התרגיל הזה חתום על אישר אחד בלבד, האיש שחתום על מספר הנצחונות הרב ביותר. הוא החל לעשות את התרגיל במהלך שנות ה-90 המאוחרות, וזה ליווה אותו במהלך 72 הנצחונות שלו.

בראיין דיגאן - גוסטרייד - 1997
בימים אלו מתעסק דיגאן בעיקר בארבעה גלגלים, אבל לפני כן הוא היה רוכב, ואחד לא רע בכלל. בשנת 1997 הוא זכה בניצחון בלוס אנג'לס לאחר מרוץ קשוח מאוד, מה שהוא עשה בקו הסיום השאיר את שמו חקוק לאחר שבקו הסיום עשה את הרגיל המדהים שלו. נכון שבסופו של דבר הוא התרסק בסיום, אבל התרגיל היה פשוט נהדר שזה לא ממש שינה משהו.

טראביס פסטרנה וקווין ווינדהאם שינאניגאנס - 2004

שניים מהאנשי השואו הגדולים ביותר שיש לסופרקרוס להציע הגיעו למירוץ הסיום בלאס וגאס, ומההתחלה נתנו גז והשאירו את כולם מאחורה. את ההרגע המדהים הזה, שהרים את כל הקהל באוויר, הם ניפקו ונכנסו היישר להיסטוריה. השניים שיתפו פעולה כשהם מסתכלים אחד על השני באוויר, ובסיבוב לאחר מכן, שהיה ברור שפסטרנה זכה, ווינדהאם אף הצדיע לו באוויר. מדהים...

טראביס פסטרנה - באקפליפ 2006

אחד הכוחות המובילים של ממלכת הסופרקרוס יכול לתת הרבה מאוד רגעים מדהימים לפנתאון, אבל בסופו של דבר מה שהוא ביצע בדייטונה 2006, במהלך סיבוב ההעפלה, היה הרבה יותר ממדהים. כך הוא חגג ולמרות שהוא נפל, זה לא ממש שינה. אבל לאחר מכן הוציאו המארגנים הודעה חד משמעית - אין יותר בקפליפ במהלך תחרויות הסופרקרוס, מה שהפך את טראביס ליחיד אי פעם שביצע את התרגיל...תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:44-24.