טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
לגוף ולנשמה


   26-02-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סדרה חדשה של רדבול עוקבת אחרי רוכבים בחוף המערבי. את הדברים שהולכים שם אתם לא רוצים לפספס

חברת רדבול ידועה כמי שלוקחת את הדברים עד הקצה. אין ספק שגם הפעם, בהפקה יוצאת דופן, הם הצליחו להתעלות על עצמם שוב ולספק את מה שאוהבי רכיבת השטח מחכים לו.

8 רוכבים, 15 לוקיישנים, כולם באיזור החוף המערבי, הולכים להיות חלק מפרויקט ענק, שיושק היום, ה-27/2 מטעם החברה, במסגרתו היא עקבה אחרי הרוכבים, שבמשך כמה שבועות פשוט רכבו על האופנועים, עשו את התרגילים המדהימים שלהם ובעיקר המשיכו לרכוב. גם בדרך עפר, בואכה לכביש אספלט וחזרה לשטחים המדבריים של מערב ארצות הברית. רק הנופים ממנה והביצועים נראים כמשהו עוצר נשימה.

זה עשוי להיות חלום עבור חלק מאיתנו, אבל חלק קטן מאוד מסוגל להגשים אותו ולהפוך אותו לריאלי. לחיות חיים שמערבבים נהיגה בכל יום ומספקים את התשוקה האמיתית לרכיבה לא ממש פשוט.

הפרק הראשון מתוך ארבעה של העונה הנוכחית נקרא "נשמת המדבר" והוא יתחקה אחרי דרייק מקלרוי, אגדת פריסטייל MX, אשר ייסע לרוד טריפ מנבאדה לקליפורניה במשך כשבוע. אלוף משחקי ה-X GAMES, רוני רנר, יראה לכם בפרק השני מה זה להיות באמת רוכב חופשי ורונלד סאנדס, אחד מהאנשים המוכרים ביותר בארצות הברית בתחום האופנועים, בעיקר כי הוא מחדש אותם ויוצר מהם יצירות אומנות, ייתן לנו הצצה קטנה גם לחייו בפרק השלישי. בפרק האחרון של העונה, ווס אגי יציג בפני הצופים את הפילוסופיה שלו לרכיבה, כשכמובן, הרבה מאוד דברים טובים מחכים וצילומים מרהיבים מחכים לנו בדרך.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:20-24.