טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הפיילוט שלא המריא


   06-07-2008, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

דקות ספורות לפני ההזנקה הכל נראה ורוד, תחושה של חגיגה באוויר, עידן חדש בפתח. שני שוטרים ותלונה אנונימית אחת הורידו את המסך על ההפקה המרשימה ושלחו את הרוכבים לבית.

"הפול-גז המחאתי שהחבר'ה לחצו שם העביר בי צמרמורת כמעט כמו במירוץ לזכר טל קופרמן ז"ל בפלמחים" אמר גולדי לדרזנר בזמן קיפול המירוץ, כשתחושה עמוקה של החמצה שוררת באוויר, תחושה שכמה דקות בודדות לפני כן, הייתה הפוכה לגמרי.

כמעט כל האנשים שהגיעו ליער רוחמה שבדרום, קמו השכם בבוקר עם תחושה של ציפייה מיוחדת, אחרי כניסתם המתוקשרת של צוות ההפקה החדש בראשות ירון גולדשטיין ותומר דרזנר. כבר מכביש 334 המכונה "דרך ארץ בתרונות", ניתן היה להבחין בשלל דגלים ואוהלים התוחמים את ה"פיטס". בקצה האוהלים, חידוש ראשון, רשת צל ארוכה המשמשת לטובת הרוכבים שלא שייכים לקבוצה זו או אחרת. אפשר לחייך, אם היו אי אלו ספקות למי שלא מכיר את צוות ההפקה, אזי הן נעלמו כלא היו, להפך במקרים מסויימים אף עלו המפיקים על הציפיות. ספונסרים רבים עומדים מאחורי הליגה והדבר בא לידי ביטוי בכל רובד אפשרי, החל מהמרשלים הלבושים חולצות זהות, דרך שלטי הפרסום ורקע הפודיום ועד לגשר ואוהל ענק שהרימו אנשי "רד – בול".

שלב ההרשמה, ההתארגנות, התדריך, התקיימו בדיוק בזמן המיועד להם. 25 רוכבים התייצבו לתדריך וקיבלו דגשים על בטיחות ועונשים מחמירים. בזמן שגולדשטיין מרביץ משנתו מגיעים למקום שלוש ניידות משטרה, התדרוך נמשך ללא כל הפרעה ואחריו חוזרים הרוכבים לפיטס להתארגנויות אחרונות. המפיקים פנו אל אנשי החוק והתברר כי אלו הגיעו בכדי לגלול את המסך על המירוץ המתוכנן. דקות ארוכות של חוסר וודאות בהם השוטרים פורשים משנתם ומסכמים בזה ש"הם רק עושים את תפקידם", מדובר בהתארגנות לא חוקית וכוונה לקיום מירוץ בלתי חוקי.
גולדשטיין קורא שוב לרוכבים לאוהל הגדול ומסביר כי כל ניסיונות השכנוע עלו בתוהו וכי המירוץ מבוטל. ברגע אחד אווירת ההפנינג התחלפה בתחושה עצומה של רגשות מעורבים, עצב, כעס ותסכול. הוחלט כי הרוכבים יצאו להקפה אחת, הקפת ההיכרות שקיבלה למעשה פנים של הקפת מחאה.

עשרים וחמישה טרקטורונים עומדים על המשטח שהיה אמור לשמש כנקודת ההזנקה, ברקע אוהלי הפיטס הצבעוניים. מבלי כל תיאום מראש עמדו הרוכבים ולחצו במלוא הכוח על המצערת למשך מספר שניות. בדת היהודית תוקעים בשופר בכדי לפתוח את שערי שמיים, כולנו תקווה כי רעם האגזוזים ייפתח את דלת הכניסה של חוק הספורט המוטורי לו כולנו מייחלים.
חמישה קילומטרים של מסלול משובח העובר במעמקי החורש ובשטחים פתוחים, תחום בסרט סימון לכל אורכו ולפני הפניות ישנם תוספות של חיצי הכוונה, אין מקום לטעויות.
הדגלים הוסרו, האוהלים קופלו, הטרקטורונים הועמסו על העגלות ויצאו לדרכם, מי לבית ומי לאימונים. צוות ההפקה החל בעבודת הקיפול. גולדשטיין ודרזנר מסתכלים זה על זה, זוקפים ראש ומתחילים לתכנן את המירוץ הבא.


אסף ארצי, טור אישי

היום נתוודענו (שוב) לאין אונה של המשטרה, לתאוות בצע/חוסר פירגון משווע וכמובן שהכל בא על חשבון ספורטאים מופלאים, יוצאי יחידות קרביות (רובם לפחות), מלח הארץ, המאמינים (עדיין) שאין ארץ אחרת, טוב למות בעד ארצנו...
אני שואל איזו ארץ, מזמן הפכה מדינתנו לארץ אוכלת יושביה, מה הפכנו אנו? לא נפרגן לאחינו, לא ניתן כתף ונעזור, לא נרגיש בנוח שאחד מצליח היכן שהאחר נכשל מבלי שנעשה הכל להכשילו. מה הפכנו להיות. אני ישראלי גאה. גאה בישראליות של פעם, לא להתאחד ולהרגיש את הביחד, רק כשפוקד אותנו אסון לאומי.

היו לנו איציק וליזו, שני שוטרי מקוף מקסימים, שנשלחו ע"י מפקדיהם "לקפל" לנו את האירוע. למה "לקפל" שאלנו? הרי שזה לא מפריע לשום דרך ציבורית.
חסרו לנו, כמה מהרוכבים הטובים שבנמצא, אדם לסרי, האחים אליהו, אלי אוחיון, טל בורוכוב ושלום ומאיר מטריפ טרקטורונים. האם קיים קשר כלשהו בין העובדה שהכוכבים הצפוניים לא הגיעו (נדיר!!!) ובין העובדה שבסמוך להזנקה, הגיעו שוטרים שהוכוונו היישר למתחם האירוע. האם הם ידעו מראש שאין טעם להגיע מכיוון שלא יהיה מירוץ? לכל אחד מהרוכבים שלא הגיעו, יש תירוץ כזה או אחר.

אליקו שעבר ניתוח להסרת האפנדיציט לפני כשבועיים, הגיע למרות שמעט מאוד מתחרים היו מגיעים למירוץ כשהתפרים טרם הגלידו. בכל מקרה, אצו רצו ספקולציות לגבי מי מהאנשים הגיש תלונה ובכך בעצם סתם את הגולל.
אני כמו כולם, כועס על אותו אחד שהלשין ופגע בקיומו של ענף ספורט שאותו אני מאוד אוהב. אולם הכעס לא מופנה אליו, הכעס מופנה לפקידי המשטרה. אותה משטרה שכל-כך משתדלת להביך אותנו כששוטריה נאלצים להסתמך על אזרחים לעצור את הטרור, אותה משטרה שממאנת להחזיר לאזרחיה את מכוניותיהם הגנובות מהמשחטות בדרום הר-חברון, אותה משטרה המפחדת להתעמת עם בני הפזורה הבדואית מחשש שמא שוטרים ייפגעו, אותה משטרה המחפשת להחזיר עטרה ליושנה ולהרים במקצת את כושר ההרתעה הנמצא בשפל חסר תקדים, אותה המשטרה שאינה מגלה כל סובלנות לאזרחים ששירתו ביחידות מובחרות ואצו רצו להתנדב ולהתגייס לשורות צה"ל במלחמת לבנון השניה על אף שזכו לפטור משירות מילואים.

אין כל סליחה ומחילה לקציני משטרה שכל תוחלתם, הוא לתת "שקט" לפקידים הממונים עליהם, להראות שתוספת התקציבים להם הם זוכים ממשרד ביטחון פנים, מוצדקים וכל זאת על גבם של אזרחים מהשורה הראשונה.
ארץ אוכלת יושביה כבר אמרנו? אטימות שלטונית, ממסדית דוחה.
לו ליגת האינדורו הייתה נתמכת ע"י פילנתרופים מצרפת (כפי שהיה בראלי השלום של נועם היימן), שתומכים במפלגת קדימה, האם אז היינו רואים את שר התחבורה מריע ומוחא כפיים למתחרים (כפי שאירע בראלי השלום), האם גם אז היה "מקמט" את החוק לטובת הרוכבים/מארגנים והמיליונרים מצרפת?
אין לנו ארץ אחרת, נשארנו כאן ולא גלינו לאף מדינה אחרת, נשבענו להגן בגופנו על מדינת ישראל, הנה מלחמה נוספת בפתח ואנו כאן. לא זזים!
גילינו אדישות לנוכח הרשעתם של לא מעט פוליטיקאים (כולירות מחויטות בוורסצ'ה ודולצ'ה גבאנה) בעבירות מין נלוזות, עבירות מרמה, שוחד, הפרת אמונים, מעילה ומה לא.
לא מגיע לנו מעט שקט? מה עשינו? במה פשענו? תנו לנו להתעסק בספורט נטו.
אנו לא עבריינים.
ימיה של מפלגת קדימה ספורים, אין כל סיכוי שבעולם, שמי משריה או מנציגיה, יזכה לקבל את קולי.
הייתי מצפה שתנהגו כמוני.

מילה טובה להשקעה הגדולה בהפקת האירוע, אני לאירועים של גולדי ותומר, בטוח אגיע!!!

תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.במבה במילוי נוגט 06-07-08
ועל זה נאמר-
כוס אמו המדינה הזאת!בכיוון ההפוך מהאירוע יש בדואים שבאותה דקה גונבים עוד כמה מכוניות ופורצים לעוד כמה בתים,אז לקפל איזה מירוץ טרקטורונים יותר חשוב..פשש לאן הגענו
2.עמי א 06-07-08
השולחן היה ערוך לתפארת, האוכל הטעים הוגש
ולמרות הכל חזרנו הביתה רעבים, רעבים עם תיאבון בריא, תיאבון שיביא אותה בהפוכה לכל מי שלא רצה את גולדי ותומר. ראינו מה יכולנו לקבל ולא קיבלנו אז עכשיו אנחנו רוצים יותר!

3.ניסים בוסקילה 06-07-08
באמת כל הכבוד לגולדי ותומר היה צריך להיות ארוע בליגה אחרת כל הסימון של המסלול מי שלא הבחין כל המסלול מסומן או כמו שגולדי אמר אתמול בתדרוך "אין מקום לטעויות " באמת הפקה מיוחדת התדרוך [יש יגידו חופר יותר מידי זמן] תדרוך טוב לרכיבה בטוחה מסלול רחב בעל קיבולת של כמעט 5 טרקטורונים לרוחב כמעט כל המסלול חוץ מחלק קטן מאד .

המשטרה אני לא מבין מה הבעיה שלהם אנחנו אנשים מאורגנים כמו כל עמותה אחרת בארץ ואפילו יותר מאורגנים אנחנו מבוטחים ,יש טיפול עזרה ראשונה במקום וניידות אמבולנס אנחנו לא מפריעים לשום גורם אזרחי אחר אז למה לבוא וסגור אירוע שאנשים עבדו עליו שבועות של ארגון יומיים של סימון ובניית המסלול אני לא יודע אם זה המשטרה או אנשים צרי עין אחרים בכל זאת זאת לא צורה .

אני חושב שאנחנו צריכים שימשעו אותנו ורק אז נקבל תמיכה משאר הציבור הישראלי אחרי הכל אתם רואים שיש ארועים מבחוץ [פרייסטייל נוקיה או האירוע שהיה ברמת גן] הרבה אנשים שלא קשורים לספורט בארץ באו לצפות ונהנו למה שלא יהנו מארועים תוצרת הארץ כמו תחרות מוטוקרוס או אינדורו אופנועים או טרקטורונים אתם בעצמכם רואים את קהל הצופים שבאים כל תחרות אנשים ששמעו ככה פתאום באים ומתלהבים אז למה שלא ניהיה כמו מדינות מפותחות אחרות וננסה לפתח את הספורט יותר .


ניסים בוסקילה...
4.אסף ארצי 06-07-08
למען הסר ספק , אין ולא היה כל קשר כלשהוא לטריפ טרקטורונים, האחים אליהו, אדם לסרי או אלי אוחיון...לכל אחד מהם היה אירוע פרטי.
5.רציתי למות אתמול 06-07-08
אסף ארצי כמה שאתה צודק
במדינה נורמלית לא היה חשש ממלשין כזה או אחר
6.אריאל בצלאל 06-07-08
כמהה כמה חבל שאנו חיים במדינה אטומה כל כך במקום שיילכו ויחפשו את המחבל הדורס הבא הם הורסים השקעה כל כך גדולה פשוט שיתביישו להם אין לי יותר מה להגיד פשוט חבל שזו המציאות
7.העמותה לקידום שפירא כהן למפכ"ל 06-07-08
מה זה ההיתממות הזו?
90% מכל הרוכבים שהיו שם, רק רואים משטרה וישר מניעים את הכלים ובורחים. מפתיע שלא עשו את זה אתמול.
כל הכבוד על זה שלא בחרתם "לצאת" על השוטרים שסך הכל באו לעשות את העבודה שלהם. אז גם שהמשטרה מתייחסת לתלונות אתם לא רוצים מהתוצאה?

ואיך הגעתם לפוליטיקה בכלל?
8.בעסה 06-07-08
הפקה מעולה אירגון סוף .. המשטרה שהרסה?.!! לא טובב
9.דודי צמח 06-07-08
חבל מאוד היה אחלה מסלול וכל הכבוד גולדי ממש אירוע יפה , רק חבל שאנחנו נמצאים במדינת משטרה ... לא משנה בתחרות הבאה אני מקום ראשון בסניורים ...
10.ל7 06-07-08
כל החלטה שכזו, עולה ממנה ריח אלקטוראלי וחישובים שאינם ענייניים וקשורים לעניין אחד..מה אשיג באם אני אמלא את בקשתו של זה שביקש להתלונן ווידא שהשוטרים אכן יגיעו לשם. אותו מתלונן אנונימי, ניצל את קשריו המאוד "חמים" לצמרת מקבלי ההחלטות ממניעים אישיים, פוליטיים. זהו!

איך זה שכמה מאות מטרים משם, דהרו להם מירוצי מכוניות ואף שוטר לא הגיע, איך זה שסגרו עיר שלמה(ראלי השלום)את אילת בחודש הכי עמוס תיירים,ושר התחבורע פרש את חסותו על המירוץ? איך זה שראלי ירוחם קודם והתנהל ביוזמה ודחיפה של עמרם מצנע?

לא פוליטיקה בכלל, אתה צודק!!!
11.POLAR 06-07-08
עצוב , עצוב מאד מה שקרה אתמול
12.אדם לסרי 06-07-08
אדון אסף ארצי הנכבד.
לדעתי אדם ברמה שלך לפני שמסיק מסקנות "בטור אישי" כדאי
שהמסקנות שלך יתבססו על משהו .
לידיעתך ביום שישי יום ההכנה למירוץ עברתי תאונת דרכים עם הטנדר שלי
זה לא מנע ממני ללכת ולהשיג רכב אחר כדאי ליהיות חלק מהמירוץ יום שבת 5 בבוקר אמצע כביש 6 מוכן נפשית לנסיעה של יותר מ3 שעות מהצפון הרחוק הרכב (החלופי) לצורך העיניין שווק חיים (מיסב גלגל התפרק).

אני לא חושב שאני צריך לתת את הדעת לבחור כמוך .
יש דברים שחשובים בטח שהשם שלי שהולך לפני .
אם הייתי רוצה להחרים מירוץ הייתי עומד מאחורי הרעיון ומחרים אותו כדאי להשיג משהו .
את הרמזים שלך לכך שאני קשור להחרמה כזאת או אחרת תשמור לעצמך .
לגבי שאר חברי הקבוצה לכל אחד יש את הסיבות האישיות שלו ואם הם יירצו הם יגיבו בהתאם .

13.לאדם לסרי 06-07-08
תקרא את תגובה 4
14.ברר 06-07-08
אסף צודק מילה במילה !!!!!!!
כל מה שאמרת כל כך נכון שאין לי עוד מה להגיד..!!!
15.חיים הארנב 06-07-08
תראו את הפרצוף של אליקו בתמונה, הוא כולו על סף בכי
שלא לדבר על בר חנדלי שעוד רגע מתמוטט
התמונות אומרות את הכל !
16.רוניר 06-07-08
תומר וגולדי!! קודם כל, ולפני הכל שפו על הארגון, על המיקום ועל כל מה שהיה מסביב. פחות חשוב מי השטינקר, יותר חשוב שהראיתם שניתן להרים אירוע מכובד והפקה בסדר גודל כזה. נותן אופטימיות לקראת העתיד.
17.לאדם לסרי.. 06-07-08


כתבתי בצורה הברורה ביותר...אנשים הסיקו מכך שלא הגעתם, כאילו ידעתם מראש...אני לא אמרתי שיש קשר..

אתה לא חייב לי דין וחשבון וגם אני לא חייב לך..אגב, אני ידעתי שאתה תקוע בדרך..כך שאין סיכוי שאני אציג זאת אחרת..רווה אמר לי ביום המירוץ שאתה תקוע בדרך ושלשלום יש יום הולדת לילדה וטל בורוכוב בחו"ל וכאלה..מי שהיה לו אחלה תירוץ היה אליקו אוחנה שעבר ניתוח לפני מספר ימים והתייצב כמו גדול ואף דאג להסתיר זאת ולא התגאה בכך..
18.18 =] 06-07-08
יפה כמה מיתחרים באו !
19.יוסי חג'אג 06-07-08
אני מאד מצדיק את דבריך אסף ובאמת מגיע לך כל הכבוד על ה"יציאה" כלפי החוק ואנשיו שמאד "מקפידים" אחד אחד לשמור אותו(כראות עניו).
אני מאמין שמי שיכל להגיע לאירוע ,הגיע עם מלוא המרץ והאמביציה להתחיל מחדש על כל המשתמע מכך,לגבי מי שלא יכל ואני לא מדבר על אלו שלא הייתה להם סיבה (אדם לסרי ,אלי ,משפ,אליהו) ואם מישהו מאלה הגישו את התלונה והרסו את ההפרקהאירוע הזה אז צריך להוקיע אותם מהתחרויותעמותהספורט מוטורי בכלל.
לגבי המשטרה שלנו אז אני חייב לצודד בך ויותר מזה לחזק את דבריך על האימפוטנציה שלהם מול הפשעטרורגניבות ועוד.
אין לנו משטרה אלא פקידים עם נשקים שלא יודעים לירות בהם אפילו ולצערנו זה נראה ככה,איפה שצריך אותם הם לא שם ואיפה שלא ויודעים שזה יעשה נזקים שם טוב להם להכות.
חבל ומצער יחד.
20.בולי 06-07-08
הכל בגלל אוחנה כואב לו הלב אז הוא מזמין משטרה
21.odeser 06-07-08
כמו שאסף אמר מצער לישמוע שבזה המשטרה מיתעסקת!!!
וצריך לעשות משהוא שהציבור יתתמוך בנו .ואז הכול יתקדם
22.עומר 06-07-08
כולם יודעים מי המלשין וגם ראו את זה לפי התגובה של האדון דני אוחנה שאומר בתרגום חופשי שמזל שהתחרות בוטלה כי האבק שהיה נוצר במקום היה סכנה לרוכבים הוא כניראה כבר שכח שבתחרויות שלו היה אבק או שהוא עיוור בקיצור כמו שאמרתי כאן מזמן כבר כל הכבוד לגולדי ולחברה שאירגנו תמירוץ אני איתכם והלוואי שתלכו בדרך שהתחלתם ותביאו פנים חדשות לענף הטרקטרונים כי נימאס כבר מדני אוחנה בן אדם אינטרסנט וכולם יודעים שהוא זה שהרס תמירוץ ולא מעניין אותי התגובות של כל החברים שלו שיגידו שאני לא צודק ודני איש עם לב טוב שעושה הכל למען הענף ולא למען הכיס האישי שלו
23.שאלה למפיקים 06-07-08
האם הרוכבים קיבלו את כספם בחזרה לאחר שהתבטל המירוץ?
24.ממי .... 06-07-08
תגובה ל- 20 בולי, בגלל אנשים כמוך כך נראית כל הליגה הזאת, מה הבעיה שלך אני לא מבין עד עכשיו מה אתם רוצים מדני ואליקו שלא נדבר בכלל, דרך אגב מה באמת קורה עם הכסף של הרוכבים (זה צובר ריבית).
25.לכולכם 06-07-08
קודם כל נכון הרוכבים לא קיבלו את הכסף בחזרה....מה יהיה עם זה
מה לגולדי יש להגיד בנושא הזה ?

דבר שני באמת האבק היה מסוכן מאוד וזה משהוא שניגמר באסון אז אל תשחקו לי אותה גיבורים גדולים
26.חוש-חש הבלש!!! 06-07-08
מישהו שם לב שלשוטר אין אקדח,אזיקים,פנס,כובע זיהוי יש לו רק תג-שם
במדינת ישראל השוטרים הולכים ככה או שזה מישהו מחופש לשוטר?!?!
מישהו ראה את הד"וח ממשטרת ישראל על סגירת האירוע???
27.יוסי חגא'ג,תגובה לאדם לסרי. 06-07-08
אדם, למקרה שלא הבנת אותי ואני ממש לא באתי לרעתך אלא ההיפך.
אני רשמתי על מי שלא הייתה לו סיבה וכפי שרשמת לך הייתה סיבה ככה שאני חושב שמה שרשמת כלפיי לפחות אינו מוצדק וחבל שאתה מגיב ככה ,גיבור אני לא אבל.. ,אדם תקרא את ההודעה שוב ותבין שמה שרשמתי אינו כולל אותך ואת אלי ומש' אליהו ,להיפך הוא .לא עליך הדברים שאני רשמתי גבר.
28.aj 06-07-08
עוד פעם השליח אשם !! מה אשמה המשטרה מה, שלחו אותם אז הם באו ועשו מה שמוטל עליהם, העסק לא חוקי וזהו לא ימין ולא שמאל ..
מה שכן, המלשן והפחדן הזה, מי שמפחד להתחרות ומלשין לסגור את התחרות אינשאלה יסבול מאימפונציה כל חייו.
29.מיתחרה מהשורה 07-07-08
מישהוא יכול להגיד לי למה שילמנו על פרסום של פולגז במדבקות ?

ב250 זה לא העמותה שצריכה להביא לנו את המדבקות
30.חוצפה ממדרגה ראשונה 07-07-08
עם כל הכבוד להפקה המרהיבה
ביקשתם דמי תשלום שאמורים לכולל את הכל
מאיפה בדיוק נכנסו עוד 15 ש"ח על המדבקות במיוחד שיש עליהם פרסום?

שתומר וירון יתנו על זה תשובה !!!
31.לעומר 07-07-08
בוא ניהיה בוגרים ותתחיל לדבר יפה דני אוחנה עשה את כול המעמצים לעשות לכם תחריות אז מי שפה האינטרסנטים זה אתם שמאשימים את הבנאדם הלא נכון.
וכשהוא אמר שטוב שלא היה מירוץ בסוף תאמין לי זה היה רק לטובת הרוכבים כי בטוח שהיה שם נזק אז גם אם היית רוכב ומרגיש את ההקפה שעשו תאמין לי שגם אתה לא היית רוצה להמשיך.
רובם היתלוננו על האבק ושזה היה מסוכן לרוכבים.
אז עומר לך תנקה את השפתיים הם עדיין מלוכלכות בחלב.
32.לאסף ארצי .. בהמשך לתגובתי המחוקה 07-07-08
יפה... אז טוב לדעת שכן יודעים לעשות סלקציה באתר נזימה, רק חבל שלא יודעים איזה תגובות למחוק ואיזה להשאיר ואני חשבתי שזאת מדינה דמוקרטית...

מה שכתבת על הרוכבים שנעדרו לא משתמע לשתי פנים, רמז עבה ומאוד ברור וכמה שלא תסייג את דבריך אחכ זה לא ישנה הרבה,
לקרוא ולהבין אנחנו כן יודעים, נא לא לזלזל באינטיליגנציה...
33.תגובה לעומר מדודי צמח 07-07-08
אני מוכן להפסיד את הטרקטורון שלי ... אני בטוח שאין לך טרקטורון ואפילו גם לא צעצוע .... עומריקו אתה חמוד חבל על הזמן יש לי מישהוא להכיר לך ... ( סמרטוט )
34.בר צמח 07-07-08
אליקו מס' 1 ,ליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,אליקו מס' 1 ,
35.מה עם הכסף של התחרות 07-07-08
גולדי מה עם הכסף של המשתתפים בתחרות תן הסבר.
36.ערן שלמה - עורך האתר 07-07-08
ההודעות שנחמקו ממערך התגובות היו ההודעות שבהן המגיבים איבדו את הרסן, וחרגו מתרבות הדיון ההגיונית. האפשרויות היו לנעול את מנגנון התגובות לכתבה זו, או למחוק את אותן הודעות.
להזכירכם, מערכת הטוקבקים נועדה בכדי לתת את הדעה שלכם על הכתוב ועל הנעשה בשטח. מלחמות אישיות תעשו במקום אחר.
37.אסף ארצי 07-07-08
לסרי אחי, בוא נעשה טובה לכולנו נפסיק לדוש במה שהיה גם אם זה לא ממש לרוחך.
לא מעליב אינטילגנציה של אף אחד, לא בא לעשות דו קרב על המסלול או מחוצה לו.
אתה רוכב של קבוצת מרוצים מקצוענית ממדרגה ראשונה, עשה כבוד לעצמך ולהם.
לא מאמין שאתה משתלח כך וחבל!!!

אני את התרומה שלי נותן ואמשיך לתת.
את מה שאני חושב אני אומר גם אם זה לא ערב לאוזניך.
אני לא מחפש פופולריות, לא מחפש אש..רון קופמן אמר פעם "אני אומר את מה שאני חושב ושמי שלא חושב כמוני שיבוא ויתעמת איתי(מילולית), אני לא פוחד מאף אחד ואני לא ילקק לאף אחד"

אני מבקש אותך, תנהג כספורטאי ובאחריות שלך כלפי עצמך וכלפי מי שאתה מייצג.
מאחל לך הצלחה בהמשך, יש לכם אחל'ה של קבוצה ואחל'ה של רוכבים. תתעל את האנרגיות שלך למקום של פיוס, אחווה וחברות..
בכל מקרה, את מה שאני חושב אני אמשיך לכתוב בלי כל מורא ובכל האובייקטיביות הנדרשת. אינני בעל אינטרסים לאף חברה למרות שיש לי פינה חמה בלב לעופר-אבניר ובעיקר למנהליה.

שוב, אני מתנצל אם פגעתי לא הייתה כוונה כזו.
38. אור דוד 07-07-08
המשטרה הזאת משמעם לה באים ומבטלים לנו מרוץ.
וכל הכסף של המירוץ לאיפה הוא הולך.
המשטרה חייבת לתערב ינעל המשטרה הזאת...
39.דודי צמח 07-07-08
חברה די כבר עם הכסף מה קרה לכם כל מי ששילם כסף , בתחרות הבאה הוא לא הצטרך לשלם . ולערן שלמה כל הכבוד לך תמשיך כך .... שלום לכולם ותפסיקו כבר עם כל הריכולים כי זה לא מוסיף לעמותה ולרוכבים כבוד ... גולדי תומר ודני בהצלחה במרוץ הבא ..
40.לערן שלמה - עורך האתר 07-07-08
תגובתי היתה מכובדת, ראויה ומאוד רלוונטית, היה חשוב לי להעמיד את הדברים על דיוקם. לא רוצה לפרסם - אל תפרסם, אבל גם אל תגיד שזה לא המקום למלחמות אישיות כי אתם חיים על הליכלוכים והמלחמות האלה, מעניין שכשמלכלכים שם של משפחה יקרה אף אחד לא מוחק את התגובות, אבל כשזה מכוון לאחד מכם הסלקציה עובדת שעות נוספות.
אולי עדיף שתנעל את מנגנון ההודעות.

41.אייל שטיינר 07-07-08
קן צרעות במילה אחת .
42.לאייל שטיינר 08-07-08
קן צרעות הן שתי מילים, לא?...
43.43 =] 08-07-08
הרבה מיתחרים יפה מאוד !
44.דניאל איס 08-07-08
באמת חבל שהאירוע לא יצא לפועל הייתה הפקה מדהימה!!!!
דרך אגב אדם(לסרי)ראינו אותך תקוע באמצע כביש 6 באיזור כפר סבא עם איזה ואן אמריקאי ישן,תאמין לי רק הרווחת שנתקעת ולא נסעת עד לבית קמה,נקווה שפעם הבאה האירוע ייצא לפועל ולא יהיו מלשינים!!!
45.תוצאות ליגת חורף ...למה לא מפרסמים 09-07-08
אני מבין שאתם לא יודעים , אז כדי שתדעו בתחרות זוגות אליקו אוחנה וטל בורכוב מקום ראשון .............. ובמקום השני גל בן עמי ומתן ניר...... תתחילו לסמן ביומן שאליקו אוחנה וטל בורכוב מס' 1 , ודרך אגב גם נזימה וגם פול גז צריכים ליידע את כולם על העונשים למה משתיקים את זה .. יאללה בלגן. ד"ש מצלעות כבש ומיס לוסי .
46.צלעות כבש 09-07-08
דודי מי זה מי לוסי????
47.הניתוח שעבר אליקו... 09-07-08
הניתוח שעבר אליקו זה להוציא את הלשון של דודי צמח מהתחת שלו ימעפן תפסיק כבר!
48.ל 45 09-07-08
בגלל שהכל היה מכור שם אז אף אתר לא מתעניין בתוצאות
49.ל 45 09-07-08
אם אתה לא יודע, אפילו אליקו לא שלם עם ההחלטה לתת לו את המקום הראשון אחרי מה שהיה עם טל בורוכוב שקיצר.
כששאלתי אותו בדורות למה לא מפרסמים, הוא ענה לי שעדיף שלא יפרסמו והוא מרגיש בעצמו שלא מגיע לו התואר.

50.ל- 45 09-07-08
מה יפרסמו בדיוק? שהוודה ישבה בלי להודיע לרוכבים ואפילו לא שמעו מה יש להם להגיד,הם שמעו רק צד אחד ואת הצד המושחת שיש לו אינטרס אחד ברור אז מה בדיוק אתה מצפה, שיפרסמו את זה?!
51.ל 45 (תוצאות ליגת חורף ...למה לא מפרסמים,) 09-07-08
הם עשו ועדה(לינץ) רק לרוכבי פולריס ומה עם טל בורוכוב שלא עשה את כל המסלול ? הם אמרו שיעשו ועדה והועדה תחליט מי הזוכה ב קטגוריה A ובסוף הם אפילו לא עידכנו את הועדה על זה?

אתה יודע שהרוכבים לא עודכנו בכלל על הועדה?

אתה יודע שחברי הועדה מצטערים שהם נכנסו לזה כי לא עידכנו אותם בכל הפרטים?
אתה יודע שמי "שהחליט" בסוף על הזוכה זה אוראל בוסקילה שהיה נתון תחת לחץ אדיר מצד משפחת אוחנה ולא ידע איפה לקבור את עצמו? (אוראל אין צורך שתגיב אני יודע שאתה ילד שלא מבין)

אז תפסיק לבלבל ת'מוח ולך לעשות שיעורי בית שקיבלת מהמורה לחופש הגדול

נ.ב

אתם עושים עבודה נפלאה לאליקו
אתה ה"צלעות כבש" דודי צמח, עפר כוכבא,בוסקילה וכו...
חבורה של לקקנים ובעלי אינטרס
איך אומרים " הכל נשאר במשפחה"
52.k51 11-07-08
תקשיב ילד אם אתה בטח עוד אחד מנאמני פולריס

תנחת ותשמור את השטויות שלך בשבילך אתה בטח עוד אחד שרז גל מלטף אז אתה מרגיש חייב לא נורא

אני זוכר שהיה פה הודעה בפורום שאמרו שכל הרוכבים שמואושמים מוזמנים לוועדה אז וואלה אם לא הגיעו הרוכבים כי בטח מתן ניר לא הרשה להם ללכת אז מה אתם בוכים
יאללה כנסו לכוך שלהם יחבורה של בכיינים 3 שנים לא שמענו מילה מקאן אם על הניצחונות שלכם

אז פעם אחת מתן הפסיד והוא מסיט את כולם לא להיתחרות ופתאום לפתוח ליגה חדשה ופתאום גם בדיוק לאף אחד מהרוכבים לא מתאים להגיע לוועדה אז

חליק

שבת שלום
53.רפי לוי 13-07-08
הינה עוד סיבה טובה לא לחזור לארץ!!!!!!!!!
54.דודי 14-07-08
אני לא מלקק תחת לאף אחד , רק פשוט אני לא מבין , אני מאוד מעריך את מתן ניר ואני חושב שהוא רוכב מעולה , אבל הוא גם צריך לדעת להפסיד , מה שאליקו עשה לו ולגל בן עמי בתחרות זוגות האחרונה זה פשוט בית ספר ללימוד נהיגה בשטח ואני בכוונה כותב את זה כך , כי מתן אתה אחלה בנאדם ואין לי שום דבר נגדך ... תבין כל הליגה הזאת ובלי לפגוע ברוכבים אחרים , אתה ואליקו אוחנה בליגה אחרת... ועם לא הייתם שניכם רוכבים אז תבינו איזה ליגה היתה לנו ... אז להתראות לכולם אני פורש ... " די לשינאת חינם"
55.תגובה ל55 14-07-08
דודי אנחנו הרוכבים מבקשים ממך לשקול שנית את פרישתך כי אים לא אתה ואייל אז פשוט אין ליגה ואין טעם להגיע לתחרויות אוהבים אותך הרוכבים
56.דודי צמח 14-07-08
טוב נו אני לא פורש , אבל רק עם אליקו ילמד אותי לקפוץ בגו'ליס ... רוקד עם טרקטורונים ....
57.צלעות כבש 16-07-08
דודי קודם תלמד להניע טרקטורון
חחחחחח
58.אחד שאיכפת לו ... 21-07-08
די תירגעו כולם מטומטמים, KTM POLARIS CAN AM כולם בסךהכל טרקטרונים טובים עם רוכבים מצוינים .
על מנת שיהיה לכולנו טוב יותר עם הליגה ועם הספורט הזה שכולנו אוהבים , יש צורך בארגון ליגה מקצועי ונייטרלי של ממש .
כבוד כבוד למר אוחנה שהקים ודוחף את הליגה , כבוד למתן שפרץ את הספורט לתמיכה מצד היבואנים , כבוד לקהל ולתומכים .
עכשיו כולם צריכים להתאחד וללמוד מהמקרה ולדרוש מהיבואנים הגדולים שיממנו את המרוצים כולל שופטים בשכר ומרשלים בשכר וליגה מאורגנת עם איגוד ובקרה ותקנון .
אם היבואנים לא יתאגדו וירימו ליגה מקצועית אזי אין זיבה שמחר אני אתחרה בשכני ואכריז על עצמי כאלוף הארץ ..
העסק חייב להיות רציני ומתוקצב .
ולא לשכוח , פשרה היא דרכו של הרמב"ם .
59.דודי צמח 21-07-08
תגובה ל- 58 , בשני מילים ,,,,, אתה תותח . כל הכבוד לך ודי ללכלך כי זה לא מוסיף כלום לאף אחד . ולצלעות כבש תמשיך לפרק טרקטורונים ותלמד מחיים אוחנה איך מדליקים טרקטורון .
60.מונס גוהר 31-07-08
יפה מאוד לכולם
61.חאלד 02-08-08
תגובה ל58 - יפה מאוד
62.אטא 30-08-08
היה חרה


הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:57-24.