טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הטריפ הלילי על הדיונות


   08-07-2008, לירון בוגץ'   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שיתוף פעולה נוסף בין טריפ טרקטורונים ו naZZima, הוליד טיול טרקטורונים לילי בדיונות הסמוכות לראשון לציון, לירון בוגץ' מעבירה את החוויה.

ערב יום חמישי, שלוש לפנות בוקר, מרוב "אובר" אדרנלין ומקלחת קרה, כמובן שלא הצלחתי להירדם. התיישבתי, לקחתי דף ועט ואמרתי לעצמי "מאיפה אני מתחילה... איך אצליח להעביר לקוראים את מה שחוויתי בארבע שעות האחרונות?!"

אז נתחיל מהתחלה.
ביום שלישי אחה"צ הטלפון מצלצל, מעבר לקו עופר מיארה, מנהל יחסי הציבור הלא רשמי בעליל של סוכנות טריפ טרקטורונים, "יוצאים לטיול לילי קצר בדיונות שבאזור חולון וראשון לציון. נקודת המפגש במגרש קטן ליד הסיירים בשעה 19:30, את יכולה להגיע?" מיד עשיתי שקלול – החבר'ה של טריפ, טיול לילי וסיקור חוויתי... אינני יכולה לסרב!!!

יום חמישי שעה 20:00
מהר מאוד הבנתי שאותו "טיולון" הפך ביומיים, מהרגע שפורסם אצלנו בפורום, לטיול עם לא פחות מעשרים כלים.
בזמן שכולם מגיעים, פורקים כלים ומתארגנים, אני ניגשתי לומר שלום (רק זה לקח לי בסביבות הרבע שעה), שיחות השלמת פערים מהטיול של השבוע שעבר ובלי לשים לב אנו מוצאים את עצמנו יושבים ונהנים עוד לפני שהתחיל הטיול. שנים-עשר טרקטורונים מחכים ואז מגיעה ה"טיטניק". לא, לא מדבור בספינה שירדה אל המצולות, אלא במשאית הענק עמוסת הכלים שמגיעה בכל טיול. גם הפעם, הטיטניק נושאת על גבה שישה טרקטורונים בסדר מופתי, שלא תטעו לרגע, אלה אינם טרקטורוני ספורט קטני מידות אלא טרקטורוני עבודה, רובם מסדרת ה – MAX, שמידות קטנות זה לא הצד החזק שלהם, אם רק היה אפשר הם היו רוכשים שיפורים ברשת מתאים לי או ML. רכב עם נגרר ועליו שני טרקטורונים נוספים סוגר את הרשימה.

זהו, כולם הגיעו. מאיר יעקב ושלום בוארון, בעלי סוכנות טריפ טרקטורונים, השתלטו על העניינים והריצו תדרוך קצר לרכיבה לילית. תוך פחות מחמש דקות מצאתי את עצמי יושבת מאחורי מאיר על DS450X. מבט חטוף לאחור והבחנתי "בתמונה" מדהימה של עשרים זוגות פנסים, בשיירה ארוכה בין הדיונות.

טיילנו בחולות, עלינו בקפיצות, ירדנו מדרונות ולאחר חצי שעה של רכיבה מהנה הגענו לעלייה תלולה במיוחד, אחד הרוכבים לא הצליח לצלוח אותה. לא עזרו הנענוע, השקשוק והדחיפות, כל הניסיונות עלו בתוהו, החבירה לשאר הקבוצה התבצעה בדרך חליפית. המשכנו בטיול, השתוללנו כמו ילדים קטנים שהרגע קיבלו צעצוע פעם ראשונה בחיים. אין ספק שאחרי השתוללות שכזו היינו זקוקים להפסקת הקפה של מיארה. ירדנו חזרה למטה דוממנו מנועים וחיכינו לקפה. בינתיים, כמו שכתוב בספר, מעבירים את הזמן בסיפורי הווי ובידור, וכשאבי בשטח, יש הרבה בידור באוויר.

הנה עוד טיול מהנה הגיע לסיומו, בשעה 02:15 הגענו חזרה למגרש עייפים אך מרוצים. העמסנו את הכלים ורק מסע הפרידה מכולם ארך כמו הטיול עצמו... עלינו על הרכבים ונסענו הביתה, למקלחת, למיטה ולחלום המתוק על הטיול הבא!תגובות לכתבה
1.ברר 09-07-08
לירון אחלה סיקור ניראה
שבכל טיול עם טריפ את רק נהנת יותר...
2.אוהד בכר - NAZZIMA 09-07-08
לירון , כל הכבוד סיקור מדהים ,הצלחת להעביר את החוייה אלי למשרד ,

תמשיכי כך !
3.בעליל 09-07-08
לירון, את מלכה
איזה תואר דפקת לעופר, הרגת אותי מצחוק.

עופר לא ימונה לתפקיד כזה או אחר עד אשר יפרע את החובות שלו
4.odeser 09-07-08
אך מתי אני יהיה בטיול כזה כבר?!?!
5.oferzk 09-07-08
לך מר בעליל רד מעופר מיארה הוא בסדר גמור מארגן טיולים סוף הדרך דואג לחברה מה עוד אתה רוצה ממנו ? איזה חוב הוא חייב לך ? כל הכבוד לך עופר אתה תותח אפילו פולריס העתיקו ממך ומוציאים טיול לילה בדיונות ! אבל אין כמו המקור ממני עופר זקצר
6.יש פה מתחזים ! 09-07-08
מישהו כתב את התגובה שלפני (5) בשמו של זקצר!!!
מיארה למד את כל מה שהוא יודע ממני, ויש לו עוד מה ללמוד...
7.מתחזים? 09-07-08
למה יש מתחזים מי זה זקצר ? עזבו אותכם מדברי סרק כל הכבוד ללירון על הכתבה אין עלייך את יודעת לשלוט בכתיבה והסגנון שלך לרוחי !! וכל הכבוד לבחור הזה שהוציא את הטיול זקצר עלה והצלח אתה מוסיף כבוד לענף הטרקטורונים
8.atv boy 09-07-08
כל הכבוד לטריפ טרקטורונים הרימו את הרמה של הענף בארץ שילמדו המתחרים שלהם ויאכלו את הלב שלהם !!
כל הכבוד לשלום ומאיר אתם תותחים !!!
9.9=] 10-07-08
יפה ..
10.נדב צגהון 10-07-08
סיקור מדהים,סחה עלייך לירון..
11.אסף ארצי 10-07-08
כיף לא נורמאלי!!!

שלום ומאיר אתם מלכים!!!

כל הכבוד!!!

לירון, ממש ממש נהניתי לקרוא..את כשרונית לאללה וכל הכבוד!!!
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:37-24.