טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GNCC: נלחמים לקראת הסיבוב השלישי


   26-03-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

פאולר ובוריץ ינסו לעצור את מקגיל בצפון קרוליינה, שמבחינתו נותן פתיחת עונה חלומית

מירוצי ה-GNCC יתחדשו במהלך סוף השבוע הקרוב, כשהפעם יתקיים המירוץ בצפון קרוליינה.

אדם מקגיל מוביל את הסבב וניצחון במירוץ הזה יחתום פתיחת עונה לא רעה בכלל עבורו. מי שגם כן יכול להיות מרוצה מההתחלה הוא ברייסן ניל, אשר הרוויח את המקום השני בסיבוב האחרון.

ניל הרים את היכולת שלו ב-2015 והראה מהירות מדהימה, משולבת עם עקביות עד עכשיו. גם כריס ביטהל היה עקבי מאוד לאורך שני הסיבובים הראשונים, כשסיים פעמיים במקום החמישי

כזכור, הונדה היתה זאת שחגגה במרוץ השני של ה-GNCC AMSOIL שנערך בג'ורג'יה. אדם מקגיל יצא מהרכיבה בת השעתיים בבוץ כשידו על העליונה וסיים ראשון כשאחריו הגיע ברייסן ניל.

הניצחון של מקגיל נתו לו את ההובלה ב-XC1 לראשונה מאז 2008 והוא סיפר כי "זאת היתה הרגשה אדירה להשיג את הניצחון הזה. אחרי כל מה שעברתי במירוץ הקודם, אני לא יכול להסביר כמה זה מרגיש טוב". עם רצף פודיומים מרשים ועקבי ב-2014, מקגיל ממשיך להצהיר כוונות. אגב, פאולר, שהיה חולה במהלך המירוץ האחרון, סיים אותו למרות שהיה גמור ואף התמוטט בסוף המירוץ בתאילנד.

המירוץ שיחל בשבת יהיה חלק מחגיגת טרקטורונים מובהקת. כבר בשמונה בבוקר יבדקו את השטח הנוער ואחריהם יגיעו החובבנים והנשים ב-10 בבוקר. בסופו של דבר, המירוץ המרכזי יתקיים בשעות אחר הצהריים. ככה בונים אירוע, לידיעת המארגנים בארץ...תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:44-24.