טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דאנג'י נגד עצמו


   26-03-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב ה-13 של אליפות הסופרקרוס האמריקאית יוצא לדרך לאחר ההלם מהפציעות הקשות במירוץ הקודם. אולי ב-250 נקבל קצת דרמה

הסבב ה-13 של אליפות הסופרקרוס יערך בסנט לואיס ועומד בסימן סגירת תואר האליפות של ריאן דאנג'י, למה? מכיוון שטרי כנארד פצוע.

450
ריאן דאנג'י הולך להיות האלוף העונה. זה עדיין לא רשמי, אך אין מישהו שיוכל להגיע אליו מכיוון שטרי כנארד, שהיה ממוקם שני באליפות, נפצע בסבב הקודם כאשר ג'ייק ויימר קפץ לא נכון ולמעשה "הכריח" את כנארד לנחות עליו. כנארד שבר את יד שמאל ולמעשה סיים את העונה שלו, כיוון שהוא גם נאלץ לעבור ניתוח.

הספקולציות מדברות על האפשרות שישתתף בסבב האחרון של העונה בלאס וגאס בתחילת מאי, מרוץ שכנארד אמר לאחר הפציעה כי הוא שואף להגיע אליו.

גם ויימר נפצע בצורה לא נעימה בעליל וסובל מחור בריאות, שבר ביד שמאל וגם זעזוע מוח. מי שראה את התאונה יודע שלפני עשר שנים מתאונה כזו הוא לא היה יוצא, בלי נכות כלשהי. דאנג'י לא רצה לקחת כך את האליפות ואני בטוח שהוא היה מעדיף מלחמת חורמה עד לסבב האחרון, אך גם בלי הפציעה של כנארד, הוא היה לוקח את האליפות בסופו של דבר מכיוון שהוא פשוט בליגה אחרת משאר הרוכבים רוב הזמן.

גם אם ריד לקח ניצחון לא מזמן וגם טומאק בסבב האחרון שהיה בדטרויט, לקח את הניצחון השני שלו לעונה זו, עדיין דאנג'י סיים שני ולכן העקביות פלוס הניצחונות שלו יעניקו לו את תואר האליפות ללא עוררין.

רצף הדומיננטיות של KTM אמנם נשבר עם גייקו הונדה שנותנים בראש, ואולי גם בסופ"ש הקרוב טומאק יהיה חד ומהיר כמו שהיה בדטרויט, התקווה היא שהוא מצא את מה שחיפש וייתן לדאנג'י איזשהו פייט על האליפות כי במירוצים כמו במירוצים, הכל יכול לקרות וגם יקרה.

250

בדטרויט ראינו משהו שלא ציפינו לו. ג'סטין בוגל (שזכה באליפות בעונת 2014 להזכירכם), הראה לנו למה הוא היה אלוף ושלט במרוץ מדגל לדגל. אמנם מוסקין סיים שני במירוץ, אך הביצוע של בוגל היה לא פחות ממדהים כאשר הוא נתן הקפות מהירות, לא טועה בשום שלב ונשאר מפוקס עד לרגע הניצחון.

אם זה ימשיך כך, אז יש לנו סיכוי למאבק על תואר האליפות שעד עכשיו היה נראה מונח בקלות בכיסו של מרווין מוסקין, ששלט ללא עוררין.

המירוץ בשבת הקרובה הולך להיות האחרון עד לסבב ה-16 שיערך בניו-ג'רזי, שבוע לפני הסבב האחרון של לאס וגאס. בעוד כשבועיים נערי המערב הפרוע חוזרים לפעילות עם השליט קופר ווב, שירצה לסגור את תואר האליפות כמה שיותר מוקדם.

מי ינצח בסופ"ש הקרוב? הניחוש שלכם טוב כמו הניחוש שלי, מה שבטוח הוא שגם בוגל וגם מוסקין רוצים לצאת לחופשה הקצרה של שבועיים עם עוד ניצחון בכיס ויתרון פסיכולוגי עצום על היריב.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:42-24.