טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ווקר ניצח, קומה הגדיל את ההובלה


   02-04-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הקטע הרביעי של מירוץ אבו דאבי מבליט את גזרת הצעירים באופנועים, ואת הוותיקים במכוניות

וישחקו הנערים לפנינו. כך אפשר להגדיר את מה שקורה בראלי אבו דאבי, בכל הקשור לקטגוריות האופנועים.

הדור הצעיר דוחף קדימה, ונדמה ששום דבר לא יעצור אותו. מת'יאס ווקנר (KTM) התחיל את הבוקר במקום ה-11, אחרי שספג עונש בעקבות עבירה ביום שעבר, הצליח לדלג קדימה ולהיצמד לחבורה אליה הוא רגיל. האוסטרי הצעיר ניצח את קטע הספיישל של המירוץ, בהפרש של 10 שניות על מארק קומה (KTM).

"כשאתה רוכב, אתה במצב טוב, אבל ברגע שנעצרנו לרגע, התחיל להיות חם בצורה בלתי נסבלת. נהניתי מאוד בדיונות וכמובן שאני שמח מאוד על הניצחון הזה", סיכם ווקנר בגאווה.

פאולו גונשלאבס נשאר צמוד לצמרת למרות בעיות חשמל, אבל עדיין ראה את הפער בינו לבין קומה בדירוג הכללי שוב צונח. הקטאלוני אמר לאחר מכן כי "היה קצב טוב למירוץ, אבל הטמפרטורה היקשתה, בייחוד כשעמדנו על 50 מעלות צלזיוס.

בגזרת המכוניות, נאסר אל עטייה, באופן ממש לא מפתיע, עומד לזכות בעוד מירוץ, כשהוא מוכיח ביחד עם הנווט שלו שאין להם פשוט מתחרים על הדיונות היפייפיות האלה. השניים ניצחו גם היום וממשיכים את הדרך לתואר.

נאסר אל עטייה ומתיאו באומל (נווט) מוליכים את הטבלה הכללית, עם 14:33:01 כשאחריהם נמצאים ולאדימיר ואסילייב וקונסטנטין זחיטסוב, עם 14:52:48. רחוק מהם, במקום השלישי, נמצאים אריק ואן לון עם ווטור רוסגאר, שנמצאים עם 15:13:03.

בגזרת הטרקטורונים, אבו עיסא לקח את הקטע והקדים את רפאל סוניק והאורוגוואי, נלסון סנברה.

"אני שמח מאוד שהצלחתי להסתדר עם רפאל", אמר אבו עיסא, "אני מעריץ את הראלי הקשוח הזה. ניצחתי פה כבר שלוש שנים ברצף ותמיד כיף לחזור לכאן. אני כעת מוביל בדקה וחצי על רפאל. היה לי גם פנצ'ר במהלך הדרך, אבל הצלחתי להחליף את הגלגל ולתקוף שוב", אמר המנצח.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:29-24.