טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: קאירולי חוזר הביתה


   06-04-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האיטלקי יגיע ביחד עם הסבב לטרנטינו וכבר גורם לטירוף במדינה

זה לא קשה להתרגש מהסיבוב הבא שמחכה לנו באליפות העולם במוטוקרוס, שצפויה להתרחש במסלול הקרוסדרום בצפון איטליה.

במהלך 2015 ראינו כבר שלושה מסלולים, שונים מאוד אחד מהשני בשלוש מדינות שונות וכעת אנחנו חוזרים לאירופה בפעם הראשונה העונה לסיבוב הרביעי בטרנטינו, איטליה.

כמובן שחזרתו של אלוף ה-MXGP, אנטוניו קאירולי, למולדת שלו, צפוי לעורר את הצופים האיטלקיים, שמצפים רק לדבר אחד - לחגוג עם דגלי איטליה במהלך המסלול ובסיומו. כדי להבין את רמת הטירוף, אפשר רק להסתכל על מי שמסביב, שמדבר על כך שהאווירה מזכירה את תחרות מוטקרוס האומות.

כל הכרטיסים נמכרו, המלונות באיזור עמוסים והתיירות פנים נמצאת בשיאה, ככה זה כשכולם רוצים לראות את הגיבור שלהם לוקח את הניצחון הראשון שלו העונה ב-GP.

אבל עם כל הכבוד לקאירולי, את דסל, פאולין ושאר הרוכבים, הפטריוטיזם ממש לא מעניין והם רוצים לעשות הכל כדי לזכות בתואר. צריך גם לזכור שראין ווילפוטו נמצא בתמונה, למרות שהוא עדיין מסתגל לתחרות בעונתו הראשונה.

וילפוטו, שידוע בסגנון התקיף שלו אמר: "יש לנו הרבה מעגלים חלקלקים בסופרקרוס וצריך להיות זהירים מאוד". דני אפורט, אמריקאי אחר ותיק במסלולים האלו אמר: "אתה יודע שיש לך את 'החבילה הקשה' באירופה. זה מתחיל באיטליה וצרפת, אחר כך עוברים לחול בבלגיה והולנד ולאחר מכן החימר בפורטוגל. יש גם את המסלול החלק באנגליה וזה תמיד שונה. בכל סופ"ש יש משהו אחר שקורה וזה חלק מהאתגר. ריאן יודע איך לנצח, אבל אין ספק שזה לא יהיה קל".

אבל כרגע וילפוטו הוא ממש לא הסיפור והרוכבים האירופים ממש לא סופרים אותו. בסופש של ה-18 וה-19 באפריל, הוא עשוי להפתיע את כולם ולהתחיל את המאבק שלו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:05-24.