טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 1: המילטון שוב חגג


   13-04-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הבריטי ניצח בפעם השנייה ברציפות בבייג'ינג, ונראה כמי שהגיע מוכן לעונה

העונה היו לנו שני מנצחים בשני הסבבים הראשונים של אליפות הגרנד פרי למרוצי פורמולה 1 כאשר לואיס המילטון ניצח את המרוץ הראשון של העונה באוסטרליה וסבסטיאן פטל (פרארי) ניצח את המרוץ השני של העונה במסלול לוסיל שבקטאר.

הסבב השלישי של אליפות העולם בבירת סין בייג'ין היה כולו מההתחלה ועד הסוף של לואיס המילטון ומרצדס. זו הפעם השביעית בתשע השנים שבהן המילטון מתחרה שהוא גם לוקח גם את הפול פוזישן. גם את זמן ההקפה המהיר ביותר וגם את הניצחון ולאחר שניצח במירוץ זה גם בעונה שעברה, הופך המילטון לנהג הראשון ב-12 השנים שבהן מתחרים בביג'ינג שלוקח את הניצחון במסלול זה שנה אחר שנה.

אין ספק שעד עכשיו המילטון נראה כנהג הכי טוב באליפות. את תפקיד הנהג המתוסכל יכול לקחת ממירוץ זה ניקו רוזברג אשר לא מצליח לאיים על המילטון העונה ויותר מזה גם בסבב הקודם רוזברג. לא רק שלא ניצח, אלא בן ארצו סבסטיאן פטל ניצח במדי פרארי.

סבסטיאן פטל לקח את המקום השלישי והאחרון על הפודיום ובכך הראה שפרארי אכן הולכת בכיוון הנכון גם אם לא יכל לשני נהגי מרצדס. זוהי הפעם השלישית העונה בה פטל עומד על הפודיום כאשר במירוץ הקודם כאמור הוא לקח את הניצחון, מה שמציב אותו שני באליפות הנהגים עם 55 נקודות שהן כ-13 נקודות פחות מהמילטון, אך 4 נקודות יותר מניקו רוזברג. פער אשר מראה שפרארי ופטל זה שילוב מעולה שעוד יעשה צרות למרצדס בהמשך הדרך.

גם קימי רייקונן (פרארי) שמסיים את המרוץ במקום הרביעי מראה עד כמה פרארי התקדמו העונה וטוב לראות את המכוניות באדום קרוב לקרב על הניצחון, אך הפעם הניצחון הלך לאלוף העולם של עונת 2014 לואיס המילטון.

רשימת הפורשים ממירוץ זה היא לא קטנה, כאשר מקס ורשטאפן (סקודריה טורו רוסו), פסטור מלדונדו (לוטוס) , דניל קוויאט ( אינפםיניטי רדבול) וניקו הולקנברג (סהרה פורס אינדיה) לא סיימו את המרוץ כל אחד וסיבותיו הוא כאשר בולטת במיוחד עננת האשן הכחול ממכוניתו של דניל קוויאט שהשמידה את אחד ממנועיו וניקו הולקנברג שתיבת ההילוכים במכוניתו החליטה לשבוק חיים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:07-24.