טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פורמולה 3: התחלה פושרת לירין שטרן


   15-04-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צפו: הישראלי לא הצליח לנצל את הפול פוזישן במירוץ הראשון, אבל בשני כבר הראה מה הוא יודע. טל דשא עם סיכום פתיחת העונה

בשבת וראשון נערכו שתי המרוצים הראשונים לעונת 2015 באליפות היורופורמולה 3 הפתוחה. הסבב הראשון נערך במסלול חרז דה לה פרונטרה בספרד.

מרוץ מס' 1:

לאחר מקצה דרוג מצוין, פתח ירין שטרן לראשונה בחייו באליפות זו מעמדת הפול פוזישן אך כאשר הרמזור כבה והמירוץ מוזנק, המכונית של ירין כמעט ונכבית והוא מאבד לא פחות מחמישה מקומות כאשר יו כנמארו מסבסב את המכונית בפנייה הראשונה ונעקף גם הוא על ידי כמה מכוניות.

בשלב זה ויטור בפטיסטה לקח את ההובלה במרוץ כאשר סטינטרנקול וקונסטנטין טרשנקו מתמקמים במקום השני והשלישי. סטינטרנקול לוקח מבפטיסטה את ההובלה ומיד יוצאת מכונית הבטיחות לאחר שחוזה מנואל ויללטה נעצר במלכודת החצץ. בשלב זה כמה וכמה נהגים נכנסו לפיטס להחליף מצמיגי גשם לצמיגים יבשים וכאשר מכונית המירוץ חזרה לפיטס, סטינטרנקול עדיין הוביל את המרוץ כאשר מאחוריו התמקמו להם רוברה, דייגו מנצ'קה וויליאם ברבוסנ.

לאחר קרבות מסלול מרתקים, רוברה עקף את סטינטרנקול מהקו החיצוני של הפנייה ודאג להישאר ראשון עד לדגל השחמט. ירין שטרן עצמו פרש בסופו של דבר מהמירוץ לאחר שהיה מגע בין מכוניתו לבין מכוניתו של יו כנמארו. אכזבה לא קטנה עבור ירין שהיה בפוזיציה מצוינת לנצח את המירוץ הראשון של העונה לאחר הפול פוזישן הראשון שלו.

מרוץ מס' 2:

לאחר מקצה דרוג נוסף בו סיים ירין במקום השלישי על הגריד' זינק הישראלי בצורה משכנעת וטובה למרוץ השני של סוף השבוע ובמהלך כל המירוץ ניסה ודחף את המכונית לעברו של יו כנמארו, שהיה במקום השני, אך לא הצליח לסגור עליו את הפער וסיים את המרוץ במקום השלישי והמצוין בכל קנה מידה.

את המרוץ ניצח קונסטנטין טרשנקו אשר הוביל את המרוץ החל מהפנייה הראשונה ועד לסופו. במקום הרביעי סיים ג'ון סימוניאן ובמקום החמישי סיים ויטור בפטיסטה.

תוצאות המרוץ הראשון:
1. אלסו רוברה
2. ויטור בפטיסטה
3. טנרת סטינטרנקול
4. יו כנמארו
5. ויליאם ברבוסה
6. קונסטנטין טרשנקו
7. דמיאנו פיורבנטי
8. דייגו מנצ'קה
9. אחמד אל גנם
10. מיכאל דורבקר

תוצאות המרוץ השני:

1. קונסטנטין טרשנקו
2. יו כנמארו
3. ירין שטרן
4. ג'ון סימניאן
5. ויטור בפטיסטה
6. אלסיו רוברה
7. אנדראס סרביה
8. טרנט סנטינטרנקול
9. ויליאם ברבוסה
10. דייגומנצ'קה

דרוג אליפות לאחר הסבב הראשון:
1. קונסטנטין טרשנקו- 35 נק'
2. אלסו רוברה-33 נק'
3. יו כנמארו- 30 נק'
4. ויטור בפטיסטה-29 נק'
5. טנראת סטינטרנקול-19 נק'
6. ירין שטרן-16 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:08-24.