טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
שטרן: "הציפיות שלי מהמירוץ הקרוב גבוהות מאוד"


   24-04-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הישראלי מתכונן לסבב ה-2 באליפות היורופורמולה. האם הוא מסוגל לסיים שוב על הפודיום? הוא משוכנע שכן

לאחר הסבב הראשון באליפות היורופורמולה הפתוחה למכוניות פורמולה 3, בה זינק ירין שטרן לראשונה בחייו מעמדת הפול פוזישן וגם לקח פודיום במרוץ השני של הסופ"ש (שתי מרוצים בסבב אחד כל פעם), ירין מצפה, ובצדק, לפודיומים נוספים ולהתמודדות על הניצחון. הסבב הקרוב יערך בסופ"ש הקרוב, 24-26.4.2015 בצרפת במסלול פול-ריקארד.

עונת 2014 היתה עונה מדהימה עבור ירין ועבור קבוצת ווסט-טק כאשר ירין סיים על הפודיום לא מעט פעמים, ובעונה זו הוא מגיע כטוען לגיטימי לכתר האליפות ובסבב הראשון של העונה לפני כשבועיים זינק לראשונה בחייו מעמדת הפול פוזישן (עמדה מס' 1) לאחר מקצה דרוג מדהים בכל קנה מידה, ולמרות שהנהג היפני יו קנמארו פגע במכוניתו וגרם לו לפרוש מהמרוץ במרוץ של יום שבת.

במירוץ שלמחרת, ביום ראשון, ירין זינק מהעמדה השלישית על הגריד והצליח להבטיח את הפודיום הראשון שלו לעונת 2015 ובסוף השבוע הזה הוא ינסה לתקן ולעלות עוד שתי מדרגות קטנות, למדרגת הניצחון, אותה מדרגה השמורה רק לתותחים הכבדים ואין ספק שירין הוא אחד מאותם אנשים אשר יכולים להגיע למדרגה זו.

שטרן עצמו אמר לקראת המירוץ: "סוף השבוע הראשון של העונה היה מתוק-מר כאשר המרוץ הראשון היה מאכזב עקב הפגיעה של יו קנמארו היפני במכונית שלי, אבל עם פול פוזישן ראשון בקריירה וכמובן פודיום במירוץ השני.

"הציפיות לסוף השבוע הקרוב הן נורא גבוהות, כמו גם הציפיות משאר העונה, אני הולך ללחוץ חזק כבר מהאימונים ולכוון לשני פודיומים במהלך הסופ"ש".

ירין וקנמארו. צילום: euroformulaopen.netתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:20-24.