טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: קאיירולי והרלינגס יחגגו שוב?


   26-04-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המסלול החולי בהולנד יארח את סבב ה-MXGP הבא. האלופים ימשיכו לחייך? וויליפוטו בחוץ

מירוץ החול הראשון של העונה תמיד מכניס את חובבי המוטוקרוס לטירוף. ואם יש מישהו שיודע לרכב על החול אלו הם אנטוניו קאיירולי וג'פרי הרלינגס, השניים המהירים ביותר בעולם.

ב-26 באפריל יתקיים ה-MXGP של אירופה, בחול המוכר של ואלקנסווארד. אלפי אוהדים הולנדיים יגיעו על מנת לראות את המירוץ הזה, ולתמוך בשחקן הביתי הרלינגס. קלמנט דסאיי (סוזוקי), מקס נאגל (רד בול הסקוורנה) ואנטוניו קאיירולי (רד בול KTM).

עם שלוש זכיות מתוך ארבעת הסיבובים הראשונים של העונה, מקס נאגל הוא ללא ספק זה שיקבל את מירב תשומת הלב, בעיקר כדי לראות איך הוא יתמודד עם המסלול הזה, שאמור להיות די טבעי עבור מי שגדל באיזור כזה. קאיירולי נחשב להימור הכי בטוח של הסופ"ש הזה, ורוצה לזכות בתחרות בהולנד שנה שנייה ברציפות, אבל הרבה מאוד תוהים לחשוב מה יהיה עם ריאן וילפוטו, שעדיין לא ממש הצליח להיכנס לתלם של המסלול האירופי והיה בספק עקב פציעה, לא ישתתף בתחרות.

ב-MX2, ג'פרי הרלינגס, שמעולם לא הפסיד במסלול הזה, (חמש פעמים ברציפות) מתכנן להמשיך ולפרק את המתחרים שלו אחד אחרי השני, בדרך לניצחון. המהירות שלו בחול היא פשוט בלתי נתפסת, ואין ספק שהוא רוצה לספור את הניצחון השישי שלו על המסלול הזה. גם האוהדים מחכים. טים גאג'סר, ג'ורדי טיקסייר ודילן פרנדיס ינסו לעצור אותו, אבל לא ממש מסוגלים, אלא אם יקרה איזה נס.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:06-24.