טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MXGP: החלק המעניין של העונה הגיע


   26-04-2015, איתי דור   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

רגע לפני שהתחרות המדהימה הזאת עוברת לאירופה, איתי דור עושה סדר במה שנשאר לקראת ההמשך

שוב פגרה של שבועיים וחצי והסבב הרביעי של ליגת ה- MXGP עובר לאירופה. יש הטוענים שעכשיו בעצם מתחילה העונה וסדרת המרוצים באירופה תקבע איך תראה האליפות.

מסלול CICLAMINO
איטליה! מסלול ביתי לקירולי למרות שהוא מהדרום והמסלול בצפון (אזור ורונה), כל איטליה מאחוריו וללא ספק לקהל יש השפעה. המסלול מוכר ברחבי אירופה ולרוב המתחרים יצא כבר לרכוב ולהתחרות בו.

אורך המסלול 1660 מטר.
סוג אדמה : קשה
מסלול מוטוקרוס פתוח על שטח הררי עם עליות וירידות וגם קצת אבנים. יחסית מעט סיבובים (סה"כ 13 פניות) רמפות רגילות בלי קטעי טיימינג מיוחדים. זמן הקפה בערך 1:50 ד'. מרוץ יום עם תנאי מזג אוויר נוחים.

MX1 450
כפי שזה נראה כרגע, לאחר שלושה מרוצים ושלושה מקצי דירוג, ארבעת המובילים ברמה אחרת מכל השאר למרות שרומן פברה, ואן הורבק ופאולין גוטייר עוד יכולים לגנוב נצחונות.

RACE1
על הגייט 33 מתחרים. השער נופל ואת ההולשוט לוקח קירולי, שני מקס נגל , שלישי ווילפוטו ורביעי קלמונט דאסל, בפניה הראשונה תוך כדי סיבוב ווילפוטו כמעט ומתרסק אבל איכשהו מצליח להישאר על גלגלים, קירולי מוביל בבית והקהל דוחף אותו, אך מקס נגל שנמצא בכושר מטורף מצמצם את הפער ויושב לו על הזנב, וילפוטו מתאושש מהכמעט נפילה ולוחץ חזק ומצמצם את הפער משניהם אחריו דאסל ופאולין גוטייר.

דאסל חזק ביותר וסוגר על ווילפוטו. נגל מנסה לעקוף את קירולי מספר פעמים אבל קירולי לא נכנס לפאניקה ובוחר קווים הגנתיים בתקווה שנגל יתעייף , ביתיים דאסל עוקף את וילפוטו ומפתיע את כולם שתי הקפות לסיום לנגל הייתה הזדמנות לעקוף את קירולי אבל למרות הדגל הכחול שהונף .
הוא נתקע אחר רוכב שנעקף בשתי הקפות שלמות וקירולי ברח לדגל השחמט עם ניצחון.

1. אנטוניו קירולי (KTM) רד בול
2. מקס נגל (הסקוורנה) רד בול
3. קלמונט דאסל סוזוקי רוקסטאר

RACE2
מקס נגל פותח ראשון, לוקח את ההולשט, ואת ההובלה. מדהים הבחור הזה איזו קפיצת מדרגה הוא עשה השנה! שני קירולי שלישי וילפוטו רביעי דה דייקר (סוזוקי) חמישי ושישי פאולין ובוברישב על ההונדות ודאסל רק שביעי.

ווליפוטו רוכב על הקצה וסוגר על קירולי, דאסל עוקף בנחישות ודי בקלות ומתמקם רביעי ומצמצם שוב על וילפוטו שהתעייף, ווילפוטו נלחץ הוא לא רצה לראות את דאסל עוקף אותו שוב והם נכנסים לקרב בקווים הפנימיים לפני הסיבובים, בישורת כידון לכידון נתפס לוילפוטו המצערת גז והאופנוע עלה לווילי והוא מתרסק בעוצמה. אירוע דרמטי, שיכול להשפיע על העונה כולה.

ווליפוטו נפצע ולא יכול להמשיך. בסיום אותה הקפה נופל גם דאסל ומאפשר לרומיין פברה (YAMAHA) לעקוף. נגל מסיים ראשון וגם בכללי , קירולי שני עם אותו מספר נקודות פברה שלישי ומה יהיה עם ווילפוטו אתם שואלים???

לוילפוטו סדק באגן , הרופאים אמרו לו שאם יתחרה בסופ"ש הקרוב בהולנד הוא לא צפוי להחמיר את הנזק אבל זה עלול לכאוב מאוד מאוד. וילפוטו החליט לעשות נסיעת מבחן שלאחריה יחליט אם להשתתף.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:28-24.