טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אופי של ווינר


   29-04-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

דווקא במירוץ בצרפת הוכיח ירין שטרן עד כמה אופי חשוב באליפות היורופורמולה 3. מה היה לישראלי להגיד בסיום המירוץ?

לאחר הסבב הראשון בו ירין שטרן השיג את הפודיום הראשון שלו לעונת 2015, הגיע שטרן לסבב השני שנערך במסלול פול ריקארד, צרפת.

סוף השבוע של הישראלי התנהל לא כמו שהוא ציפה' כאשר למירוץ הראשון של סוף השבוע זינק ירין מהעמדה השמינית על הגריד כאשר המכונית שלו סובלת מנחיתות משמעותית במהירות המרבית שלה לאורך כל סוף השבוע.

הזינוק למירוץ הלך לא רע לירין כאשר לאחר קרבות עם טנרט סטינטרקול ויו קנמארו הוא מסיים את המרוץ במקום השישי והלא רע בכלל, אם מתחשבים בבעיית המהירות שמכוניתו סבלה ממנה לאורך כל סוף השבוע.

למירוץ השני זינק ירין שוב מהמקום ה-9 על הגריד ולאחר זינוק טוב, ירין היה מעורב בתאונה אשר הסבה נזק לכנף הקדמית וגם למתלה הקדמי של המכונית שלו, מה שהכריח את ירין להיכנס אל הפיטס בכדי שהצוות שלו יוכל להחליף לו את הכנף השבורה.

החלפת הכנף הייתה מהירה ומקצועית כמצופה ומכאן ירין התחיל במחול שדים בכדי שיוכל לסיים להציל משהו מסוף השבוע הזה ולסיים בנקודות. את קו הסיום חוצה ירין במקום התשיעי, שגם מביא לו נקודות אליפות חשובות וגם מדגיש שוב פעם עד כמה ירין פורח במצבי משבר ויודע להוציא את המיטב מכל מצב.

למרות סוף השבוע הלא מוצלח מבחינתו של ירין, הוא הצליח להפיק את המיטב מכל המצב הזה ולסיים בנקודות בכל אחד מהמרוצים, גם כאשר היה צריך להיכנס לפיטס לתקן את המכונית תוך כדי המירוץ וזו הגדולה של ירין, גם במצב שנראה בלתי אפשרי הוא מוריד את הראש ועושה כל מה שאפשר בלי הנחות ובלי קיטורים. אין ספק שאת הלקחים מהמרוץ הזה קבוצתו תפיק עד למרוץ הבא בעוד כשבועיים. הציפיות למירוץ הבא ולפודיום הבא כבר החלה.


שטרן סיכם את המירוץ ואמר לאתר נזימה: "הסופ"ש התחיל די טוב, הצלחנו להתמקם באימונים במקום ה-3 וה-4 אבל לא הצלחנו לשמור על המומנטום הזה גם על הצמיגים החדשים במהלך מקצי הדרוג והמכונית שלנו היתה נחותה משמעותית בסקטור השני של המסלול.

"למירוץ הראשון זינקתי ממקום שמיני ואחרי מירוץ עם המון עקיפות וחסימות סיימתי אותו במקום השישי. למרוץ השני זינקתי ממקום תשיעי אבל נקלעתי ל'תאונת מרוצים' בפניה הראשונה וכתוצאה מכך נשברה לי הכנף הקדמית וגם המתלה הקדמי התעקם".

"נכנסתי לפיטס להחליף כנף ויצאתי חזרה ישר למקום האחרון (20). ישר התחלתי לצמצם בשמנים ולעקוף מכוניות והצלחתי לסיים את המרוץ במקום התשיעי בתוך הנקודות ועם מכונית פגועה".

המרוץ הבא של של אליפות היורופורמולה יערך בעוד כשבועיים בתאריך ה- 9-10.05.2015 במסלול אסטוריל, פורטוגל.

מרוץ מס' 1

1. ויטור בפטיסטה
2. אלסיו רוברה
3. קונסטנטין טרשנקו
4. יו קנמארו
5. טנרט סטינטרקול
6. ירין שטרן
7. איגור ואלילקו
8. דמיאנו פלורבנטי
9. ג'ון סימוניאן
10. אנדראס סרביה

מרוץ מס' 2
1. קונסטנטין טרשנקו
2. ויטור בפטיסטה
3. אלסיו רוברה
4. דמיאנו פלורבנטי
5. אנדראס סרביה
6. וויליאם ברבוסה
7. יו קנמארו
8. טנרט סטינטרקול
9. ירין שטרן
10. הנריק בפטיסטה


הדירוג הכללי

1. קונסטנטין טרשנקו- 77נק'
2. ויטור בפטיסטה- 74נק'
3. אלסיו רוברה- 66נק'
4. יו קנמארו-48נק'
5. טנרט סטינטרקול- 33נק'
6. ירין שטרן-26נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:23-24.