טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מתנת פרידה: מירוץ הסופרקרוס האחרון לעונה


   30-04-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תחרות משובחת בין מספר רוכבים הוכרעה כבר בשבוע שעבר מבחינת תואר האליפות, אבל מבטיח לנו שואו בלאס וגאס בין רוכבי המערב למזרח, בלי לחץ ועם הרבה הנאה. טל דשא כבר מתכונן

סבב הסופרקרוס האחרון יערך לפי מיטב המסורת בסוף השבוע הראשון של חודש מאי בלאס-וגאס.

הסבב האחרון של העונה מאחד בין אליפות הלייטס מזרח ומערב ודואג להאכיל בכל שנה את הרעב שלנו למרוצים משובחים כאשר השאלה היא תמיד כזו: איזה אליפות טובה יותר, מזרח או מערב, ומי מהאלופים יתן בראש.

בקטגוריה הבכירה זהו הצ'אנס האחרון לכל הרוכבים להרשים לקראת עונת המוטוקרוס שתחל בעוד כמה שבועות ולכן האקשן חוגג.

250
מזרח או מערב? מערב או מזרח? זאת השאלה, או יותר נכון, קופר ווב או מרווין מוסקין? תחושת הבטן אומרת שמרווין מוסקין יתן בראש לקופר ווב, אך התקווה היא כי ההפך הוא מה שיקרה. אין ספק שהעונה שני אלופי הלייטס הראו עליונות לאורך כל הדרך כאשר בשני המקרים מדובר בדומיננטיות מטורפת שהשאירה את המתחרים ללא תשובה.

שני האלופים, לא פעם ולא פעמיים, פתחו לא טוב והראו יכולת "ציד" או התאוששות מזינוק לא טוב מרשימה ופשוט טרפו את כל מי שעמד מולם עד לניצחון. במקרה של מוסקין, התחושה היא שהתחרות היתה קשה יותר כאשר ג'סטין בוגל תמיד היה קרוב אליו, במיוחד בחלק השני והאחרון של האליפות ונראה טוב במיוחד לעומת ג'רמי מרטין, שלמרות ניצחון אחד העונה, לא עמד בציפיות הגבוהות שהיו לכולם ממנו.

מרטין הראה חולשה מאוד בולטת עם הימאהה שלו באליפות המזרח בזמן שאותו האופנוע בדיוק שלט באליפות המערב עם קופר ווב. לא ברור, אבל יהיה מעניין לראות את ווב ואת מרטין על אותו מסלול המוטוקרוס.

450

מירוץ ה-450 צפוי להיות מעניין ביותר כאשר במרוץ הקודם אילי טומאק ניצח על הגייקו הונדה שלו לאחר שברוב המירוץ הוביל רוכב הונדה הרשמית קול סילי הצעיר, שגם הראה השנה בגרות ויכולת רכיבה מרשימה.

אבל זה לא משנה עד כמה הרוכבים הללו הרשימו, ריאן דאנג'י וה-KTM שלו שלטו העונה וגם כאשר דאנג'י לא ניצח מרוץ, הוא דאג להיות על הפודיום, וזו עקביות ראויה לשמה. מעבר כך, ישנה תחושה שהעונה דאנג'י היה בשיא שלו, הפיק של היכולת הגופנית, הכישרון וגם האופנוע הטוב ביותר על המסלול, זו התחושה לפחות ומי שלא חושב כך יכול פשוט להציץ על תוצאות המרוצים ולהפנים שהדיבור על "אם וילופוטו או סטיוארט היו מתחרים העונה הדברים היו נראים אחרת", פשוט לא רלוונטי.

יש שליט אחד חדש-ישן ושמו הוא ריאן דאנג'י, לפחות עד שיקום לו טוען חדש ורציני לכתר שלא יתרסק כל הזמן ויהיה עקבי, כי עקביות היא שם המשחק.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:56-24.