טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אליפות העולם באנדורו: KTM בהישג נדיר


   10-05-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שלושה רוכבים מהקבוצה איישו את המקומות הראשונים בקטגוריות השונות, במירוץ שנערך בספרד, ביכולת יוצאת מן הכלל של הרוכבים

כריטוף נמבוטין קבע את הקצב של היום הראשון באליפות העולם של ההתאחדות המוטורית העולמית, שהתקיימה בסופ"ש הזה בספרד.

במזג אויר חם ואביך זינקו הרוכבים בחרז, כשהרוכב של KTM שלט מהרגע הראשון וייצב את עצמו בקטגוריית ה-E1. זה היה הניצחון השלישי של KTM באנדורו 2, כשאנטוניו מיו המשיך ביכולת הפנטסטית שלו בדרך לעוד ניצחון, כשמתיאס בלינו השלים את היום המצויין באנדורו 3. אצל הנשים, לאיה סאנז האגדית פתחה ברגל ימין מול הקהל הביתי.

הקרב האמיתי היה בקטגוריית האנדורו 2, כשמיו (KTM) ורנט (הסקוורנה). אחרי המירוץ הצמוד והמצוין שהיה לשניים בצ'ילה, שהסתיים רק בשלב האחרון עם ניצחון של מיו, הצרפתי היה מנוי וגמור שלא לתת למיו לקחת לו את הניצחון. זה גם היה נראה ככה עד הסיבוב השישי, רק שאז ראינו התרסקות מאוד כואבת באחד הצמתים, וזה כל מה שהיה נדרש למיו כדי להגיד תודה.

אנטוניו מיו. יופי של תחרות

"הקצב הזה היה מדהים, זה היה כל כך קרוב, כל אחד יכל לקחת את המירוץ הזה, אבל הוא עשה טעות והתרסק ושם ידעתי לנצל את הטעות ולנצח", אמר מיו בסיום. אלכס סלוויני החנה את האופנוע שלו במקום השלישי. ג'ון אובר (בטא) ציפה לטעות של האיטלקי, אבל האחרון היה פשוט במירוץ מצוין ולא נתן לו סיכוי להשתחל לשלישייה הראשונה.

בדומה ל-E2 גם בקטגוריה השלישית ראינו ראש בראש. מאט פיליפס חזר לקרב המתמשך שלו עם מתיאס בלינו, אבל רוכב ה-KTM הראה את היכולת שלו ועד כמה היצרנית הזאת פשוט יודעת מה היא עושה.

"המירוץ היה כל כך קרוב לאורך כל היום", אמר בלינו בסיום. "מאט היה רעב לניצחון, אבל גם אני ואף פעם לא אוותר ללא קרב. ידעתי שאני חייב לתת את כל כולי. למזלי, הוא עשה טעות קטנה ומשם לא הסתכלתי לאחור. מנואל מוני מאיטליה סיים שלישי לאחר קרב עם סייסטולה הפיני, שסגר מקום רביעי.

אבל עם כל הכבוד לקטגוריות המישניות, יש רוכב אחד שפשוט היה בלתי ניתן לעצירה. כריסטוף נמבוטין הצליח לקבוע את הזמן המהיר ביותר בכל הבדיקות בקטגורייה שלו. הוא גם הצליח לרשום ניצחון בהפרש של דקה ובאופן לא רשמי, הוכרז לרוכב הכי מהיר בכל הקטגוריות.

"זה היה יום מושלם, אני לא יכול להאשים אותו. הצלחתי לנצח את כל הסיבובים והבדיקות בצורה מושלמת, דבר שמעולם לא קרה לי בתחרות. אחריו נאבקו על תואר הסגנות, ארו רמס וכריסטובל גררו המקומי סיימו במקומות השני והשלישי בהתאמה.

אצל הנשים, ליה צ'אנז, שהצליחה לפרק את המסלול לנשים בקלות. ג'סיקה גרגינר האוסטרלית הצליחה להגיע למקום השני וג'יין דניאס (הוסקוורנה) הבריטית, סיימה שלישית. ג'יימי מקאני, האח של, חגג כמו ענק ניצחון בנוער.

נמבוטין במקום מוכר על הפודיוםתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:14-24.