טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מיו: "טעות היתה זורקת אותי חמש מקומות אחורה"


   12-05-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אליפות העולם באנדורו המשיכה לנפק דרמה בסוף השבוע

אליפות העולם באנדורו GP התקיימה בסוף השבוע האחרון בחרז, ספרד, אבל ההדים שלה נמשכים גם בימים האחרונים.

זה היה עוד יום חם ומאובק בחרז, עם 32 מעלות ושמש קופחת לאורך כל היום. כמות רצינית של קרם הגנה רוססה על צוואר הרוכבים, בעיקר על אלו שהגיעו מצפון אירופה.

אוהדים ספרדים רבים הגיעו כבר לשלב הבדיקות, על מנת לעודד את כריסטובל גררו בפסטיבל המוטורי שהתרחש לו וגרר אליו כמות נכבדת של אוהדים. את הניצחונות קטפו, כפי שדיווחנו, כריסטוף נמבוטין באנדורו 1 ואנטואן מיו, עם אנדורו 2.

דווקא בקטגוריית ה-E3 היה המטורף ביותר שהיה אי פעם. מתיאס בלינו רשם שני נצחונות, אבל הוא עשה זאת רק לאחר שהצליח להתגבר על חמישה רוכבים שנשפו בעורפו. המרחק בין המקום הראשון לשישי עמד בסך הכל על 17 שניות בסופו של דבר. גם לאיה צ'אנז כיבדה את הצופים ביופי של תחרות ומקום ראשון מרשים, לבחורה, שכזכור, כבר חצתה את ראלי דקאר.

"זה היה סוף שבוע פנטסטי עבורי", אמר בסיום מיו והוסיף: "הרגשתי טוב מאוד לאורך כל היום, זכיתי בכמה בדיקות ואיבדתי מעט זמן. בסך הכל הלוח זמנים שלי יהיה די עקבי. אני חושב שזה הדבר החשוב ביותר. אני מקווה שאוכל לשמור על הדרך הזאת גם בשבוע הבא בפורטוגל".

בלינו עצמו אמר לאחר מכן: "זה היה מירוץ צמוד מאוד לניצחון, וכשעשיתי את זה, הכל התחבר בצורה נהדרת. כל טעות היתה דוחפת אותי חזרה אחורה, לפחות חמישה מקומות. עצם זה שזכיתי ביומיים האלו הוכיחה לי הרבה דברים והיא לא פחות ממדהימה עבורי".

נבוטין אמר: "זה היה סוף שבוע מבריק. פשוט נהדר", אמר הצרפתי והמשיך: "זכייה ביומיים האלה היא בדיוק מה שקיוויתי לו. הייתי מאוכזב מהדרך בה נהגתי בצ'ילה ואני חייב לפצות על זה. פשוט נהדר סוף סוף לנצח".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:46-24.