טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
נשארים בקצב: רדבול straight rhythm חוזר ב-2015


   17-05-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אין זמן לטקטיקות ולטכניקות, אלא ללחוץ על הדוושה ולסיים בתוך דקה את המסלול. המירוץ שמתחרה על התואר כאחד המיוחדים שיש, יתרחש שוב באוקטובר

רד בול עושה זאת שוב.

לאחר עונה עמוסת אירועים, הודיעה החברה כי תקיים את מירוץ רד בול Red Bull Straight Rhythm בחודש אוקטובר הקרוב ופתחה את התיאבון לאוהדים.

המירוץ יתרחש בפומונה, קליפורניה, למרחק של 800 מטרים של סופרקרוס טהור. ב-11 באוקטובר, נוכל לקבל שוב מנה גדושה של קפיצות מאסיביות, שיגיעו אלינו בחסות 24 הרוכבים הטובים ביותר ב-250 וב-450. הרוכבים יתמודדו ראש בראש, בסגנון חופשי, עד אשר יוכתר האלוף החדש.

האירוע הראשון אי פעם של תחרות "בקצב אחיד" (Red Bull Straight Rhythm) של רד בול, כבר נכנס לספר השיאים. הקהל הרב שהגיע היה עד לקרב ראש בראש, שהכריחו את המתחרים בשנה שעברה לתת את הכל על מנת לרדת מהזמנים. בסופו של דבר היה זה ג'יימס סטיוארט אשר לקח את המקצה הפתוח, בעוד שמרווין מוסקוין היה האיש החזק בקטגוריית ה-250.

כך זה נראה בשנה שעברה

החוקים, למי שלא מכיר, הם פשוטים. נכנסים למירוץ שנמשך כ-60 שניות, האסטרטגיה נזרקת החוצה לטובת הספרינט. "המירוץ דורש קצב סגנון רכיבה מהיר, בניגוד למסלולים המסורתיים, שבהם חשובה גם הסיבולת. אין זמן להתאושש מטעויות ושומרים על קצב קבוע", אמר ג'יימס סטיוארט, שזכה בתחרות הפתוחה בשנה שעברה.

גם סטיוארט וגם מארווין פסטרנה יגיעו כדי לחגוג. האחרון עשה את החזרה שלו לעולם המוטו בתחרות בשנה שעברה, כשהוא מדגים ספרינט למופת.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:18-24.