טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רכיבה לקראת שבת


   27-07-2008, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מועדון BRP, נקט בגישה ספונטנית והזמין את כל רוכבי הטרקטורונים, ללא הבדל סמ"ק, ייעוד או יצרן לרכיבה משותפת במסלול ג'וליס.

יום שישי אחר הצהריים, מועדון BRP, מארגן הפקה מעניינת – אירוע רכיבה משותפת לכל רוכבי הטרקטורונים באשר הם בשיתוף רוכבי קבוצת המירוצים של קאן – אם.
מסלול האנדורו בג'וליס, שעליו התחרו במירוץ האחרון בליגת הזוגות, היה נקודת המפגש. מזג האויר חם ויבש, סיבה מספיקה בכדי שרוכבי האיזור יישארו בבית או שידפקו כניסה דרמטית באיחור אופנתי. שני אוהלים של קאן-אם הוצמדו זה לזה והדגלים הצהובים שחורים של עופר אבניר עיטרו את השטח, שתייה קרה ומבחר עוגות הבית נפרסו על השולחן והכל היה מוכן לתחילת הפעילות.
מבין חברי קבוצת המירוצים של קאן – אם הגיע רק רוכב אחד, אליקו אוחנה.
בסריקת מבט חפוזה ניתן היה לספור לא פחות מ-40 כלים, רובם טרקטורונים וחלקם אופנועים, לא מעט סקרנים הגיעו ברכבים בכדי לראות את הפעילות הייחודית. מבין כל הרוכבים שנכחו במקום ונטלו חלק בפעילות, רק חלק קטן מאוד הינם רוכבים פעילים בליגת הטרקטורונים: ניסים בוסקילה, ניל פלד, עומרי שהינו, טל מטר, דודי צמח, זכי טורי ועומרי כהן. היו כחמישה רוכבים נוספים שהשכילו לנצל את ההזדמנות שניתנה להם ונכנסו למסלול לעשות מספר הקפות בכדי להרגיש מהו מסלול תחרותי.

אני לא באמת יודע מה מנע מאירוע שכזה להתרומם למחוזות אחרים, מוצלחים יותר, האם זה העדרם של חברי קבוצת המירוצים, או התזמון הלא שיגרתי של יום שישי אחר הצהריים, ייתכן כי מזג האוויר החם או האכזבה ממסלול המוטוקרוס ההרוס.
באבניר רואים את הדברים אחרת, הגיעו לא מעט אנשים, חלקם השתתף וחלקם לא, המטרה ליצור את כור ההיתוך הצליחה וכבר החלו הגישושים אחר נקודת המפגש לאירוע הבא.
דבר אחד בטוח, מי שלא הגיע הפסיד, מי שהגיע ולא ניצל את ההזדמנות לאימון איכותי, נהנה ממפגש רוכבים מכל קצוות הענף, ומי שהיה על המסלול, כנראה שנתפס בעדשת המצלמה.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.מי אמר אני ולא קיבל? 28-07-08
אני!
אמרו שרוכבי קבוצת המירוצים יגיעו
אמרו... הייתי שם וראיתי רק את אליקו
2.יוסי 28-07-08
יאללה, איפה ומתי הפעם הבאה?
3.לידור 28-07-08
אליקו ושי הכי טוב שיש בקטגורית הטרקטורונים!
4.=[ 29-07-08
למה אתם לא מעלים לזה סירטון =[
5. jjj 29-07-08
hrug ncha
אירוע מביש
6.800X 29-07-08
5 למה מביש? איזה אירוע?
עופר אבניר באה לפגוש רוכבי טרק' בשישי...
עופר אבניר הזמינה את הרוכבים לאוהל,שתייה קרה ועוגות.
זה הכל לפנק ולחבק!
עם בבעלותך CAN_AM יום חמישי אחה"צ פארק-קנדה,50 ק"מ,לילה,מסג',והמון בשר..
אני מגיע ואתה?
7.תנו לחיות לחיות 30-07-08
מי זה השמן בתמונה הראשונה בכתבה?
איזה רוכב קרבי הוא נראה, בטח עושה לכולם בית ספר
8.תגובה ל-7 01-08-08
השמן הזה הוא לא בדיוק שמן כמו שאתה רואה אותו במקרה אנחנו מכירים אותו והוא איש חזק מאוד ..( תרתי משמע) הוא ממשפחת אברגיל . והוא אף פעם לא מדבר על זה . ותגובה למס' 5 למה אתה אומר אירוע מביש , ממש לא במקרה הגעתי לשם וראיתי הרבה רוכבים ואני לא מבין למה סתם ללכלך .
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:58-24.