טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
EWC: חגיגה מטורפת מחכה באיטליה


   18-06-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אחרי חמש שנות היעדרות, מסלול ברגמו חוזר לסבב והרוכבים כבר מחכים

לאחר היעדרות של חמש שנים מאליפות העולם באנדורו, סבב אליפות העולם באנדורו חוזר לעמק ברגאמאסצ'ה, לאחד מהמירוצים התובעניים ביותר שיש ל-EWC להציע, גבוה גבוה בהרי צפון איטליה.

המסלול, שאורכו הוא 54 ק"מ, הוא תוצר של מועדון אופנועי ברגמו והוא נחשב לקשוח מאוד זה עומד להיות אתגר אקסטרים מיוחד מאוד, טכני, ארוך, כשהכינוס יתקיים במרכז שבו מתאמנת קבוצת הכדורגל של אטלנטה.

בעיירה רווטה יש כ-4000 תושבים שממוקמים ליד העיר לוברה, שאירחה את הגרנד פרי האחרון שאורגן בשנת 2010 במחוז ברגמו. בין הרוכבים נוכל למצוא את אלכס סאלוויני (הונדה), תומאס אולדרטי (HVA), סימון אלברגוני (קוואסקי), רודי מורוני (שרקו). ג'ונתן מאנזי המקומי (שמתגורר ברווטה) ירצה להוכיח את עצמו מול הקהל המקומי.

עם מעל 120 מתחרים, הגרנד פרי של איטליה הוכיח עד כמה פופולארי הענף הזה, עם יומיים קשים של תחרות. אחרי שני ניצחונות ביוון, פייר אלכסנדר רנט (הסקוורנה), ירצה להמשיך את הנהיגה המצוינת שלו ולצמצם את הפער מאנטואן מיו, שלא ממש הצליח בסרס, יוון. אלכס סאלוויני ירצה גם כן לשפר את המיקום.

המירוץ באנדורו 3 יהיה קריטי מאוד עבור מתיו פיליפס וגם לסייסטולה (שנפצע במירוץ הקודם בידו), בעקבות הניצחון הכפול של מתיאס בלינו ביוון. שני הרוכבים נמצאים כ-20 נקודות מאחורי המוביל, ובצורך לקחת בחזרה נקודות אליפות יקרות. גם מנואל מוני, אייגר לאוק, לואיס בטא, ג'רמי ז'ולי וג'ונתן באראגן רוצים לנסות ולהפתיע.

בגזרת האנדורו 1 אירו רמז הוכיח שהוא מתמודד לגיטימי על התואר לאחר הניצחון ביוון ומנסה לקרוא תיגר על כריסטוף נמבוטין, שהיה פצוע במירוץ ביוון, אבל כעת הוא מאותת על רצונו לחזור ולהגדיל את הפער בפסגה. גם לורנצו סאנטולינו ודני מקאני רוצים לנסות ולדהור קדימה, מה שמבטיח לנו תחרות יוצאת מן הכלל.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:44-24.