טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
EWC: פלה רנט רשם ניצחון ביום הראשון באיטליה


   21-06-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הצרפתי של הסקוורנה הוכיח את החדות שלו בסבב החמישי של אליפות העולם באנדורו, שמתקיימת ברובטה. דרמה ענקית באנדורו 1. כל הפרטים בפנים

כולם דיברו על האיטלקים, אבל בסופו של דבר, קיבלנו מאפה צרפתי. פלה רנט הצליח לנצח את היום הראשון בסבב אליפות העולם באנדורו, שהגיעה אל מחוז ברגמו באיטליה, אחרי כמה שנים של הפסקה.

מזג האוויר הנפלא, בשילוב עם קהל חולה על האירוע, נתנו לרוכבים את התפאורה להציג את מה שהם יודעים - והם מצידם, החזירו תמורה מלאה.

נתחיל עם האנדורו 2. פלה רנט חגג עם הסקוורנה שלו והשתלט על ההובלה כבר בחלק הראשון. למרות שביצע שתי שגיאות במהלך המירוץ, אנטוניו מיו לא הצליח להדביק אותו וההפרש בין השניים עמד על שבע שניות, שהבדילו בין המקום הראשון לשני.

"היה קרב קשה כל היום. הצלחתי לעלות למקום הראשון ואז איבדתי אותו עם כמה טעויות. בחלק השלישי הצלחתי להגיע שוב למקום הראשון, אבל משם כבר לא איבדתי אותו. זה מצוין בשבילי לסיים ככה את היום הראשון". מיו הסתפק בסגנות, אלכס סאלוויני המקומי איכזב כשסיים רק במקום השלישי.

באנדורו 3 קיבלנו הפתעה ענקית, כשמתיאס בלינו הופתע בגדול על ידי מאט פיליפס וה-KTM שלו, אשר פתח פער מדהים במהלך היום, בו הוא ניצח ב-43 שניות, דווקא בתחרות שנשלטת כמעט לחלוטין על ידי בלינו.

"זה היה יום כמעט מושלם", אמר פיליפס. זכיתי בארבעת המבחנים הראשונים והגענו עד הקצה, עד שבסופו של דבר הצלחתי. אני מאוד מרוצה מזה שבניתי את דרכי חזרה למעלה", סיכם בסיפוק רוכב ה-KTM. בלינו נשאר במקום השני כשאחריו הגיע אייגר לאוק, שסיים שלישי, אנטואן אסט הצרפתי רביעי.

האנדורו 1 ניפק את הדרמה הגדולה ביותר, כשבין הרביעייה הראשונה הפרידו 21 שניות. בסופו של דבר, הצליח אירו רמז לרשום ניצחון ענק, שתיסכל בענק את כריסטוף נמבוטין, לאחר סיבוב אחרון פשוט מושלם מבחינתו.

"רציתי להביא את הניצחון השלישי שלי ברציפות. המאבק היה קרוב וההובלה הוחלפה כמה פעמים. אני רק רציתי לעשות את הטוב ביותר שלי. זה הספיק בהקפה האחרונה", אמר המנצח. נמבוטין עשה טעות קיצונית בפתיחה, שהורידה אותו בדירוג, אבל הוא פילס את דרכו חזרה למקום השני, אבל לא הצליח לנצח את רמס.

דניאל מקאני הצליח לסיים במקום השלישי לאחר קרב אדיר עם סנטולינו, שסיים רביעי. מארק בורז'ואה סיים במקום החמישי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:17-24.