טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
EWC: אין כמו בבית


   23-06-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ החמישי באליפות העולם באנדורו המשיך לתת לנו את הדרמות אליהן הורגלנו, עם ניצחון של סאנטילינו על אדמת איטליה ומהפך בקטגוריות השונות

סבב אליפות העולם באנדורו ממשיך להיות מותח, מרשים ובעיקר עם הרבה מאוד מהפכים. הדרמות והרמה הגבוהה ליוו את ימי התחרות בכל הקטגוריות, שבחלקן אפילו ראינו מהפך לקראת הפודיום.

לורנצו סאנטוליניו ניצח את התחרות לאחר שביום הראשון הוא לא ממש היה בכיוון של הניצחון בקטגוריית האנדורו 1.
לאחר יום פיזי ארוך של מירוצים קשים, קיבל הקהל המקומי את מה שרצה בדמות ניצחון איטלקי מקומי ונתן חשק להמשיך ולקיים את המירוץ במחוז ברגמו גם בעונה הבאה. סנטולינו כיפר על הטעויות שלו מהיום הראשון, רכב בצורה חזקה, תקף את אירו רמס וכריסטוף נמבוטין, במהלך שהתברר כמצוין, והביא לו את המדרגה הגבוהה ביותר על הפודיום.

"מרגיש לי פשוט מדהים לקחת את הניצחון הראשון שלי דווקא באיטליה. אני נוסע בזמן האחרון טוב מאוד, אבל עושה טעויות. ידעתי שהמהירות שלי תתן לי בסוף יתרון ואני שמח שזה קרה דווקא עכשיו".

רמס, שרצה לרשום ניצחון שני, פשוט לא הצליח לעמוד בקצב ובנוסף לכך, נמבוטין איבד קשר עם שני המובילים ועוד נפגע בברכו, בדרך למקום השלישי. סימון אלברגוני סיים רביעי ושימח גם כן את הקהל המקומי, דני מקאני ירד בשני מקומות מיום שבת אל המקום החמישי.


באנדורו 2, הצליח אנטואן מיו לרשום ניצחון לאחר שפתיחת התחרות ממש לא האירה לו פנים. מיו הצליח לפתוח פער מוקדם במהלך הטסטים של היום ובסופו של דבר הצליח לנצח.

"זה היה מירוץ אחד קשה. מאוד. היו כל כך הרבה חלקים סוערים, מהמורות ונהיגה טכנית. אני מרגיש שאני רוכב הרבה יותר טוב ביום השני מאשר ביום הראשון של התחרויות. פחות טעויות, הרבה יותר בקרה וזה היה ניצחון חשוב מאוד לקראת האליפות".

מי שהתמודד עם מיו היה פלה רנט, שהצליח לנצח את היום הראשון, אך לא היה מספיק טוב על מנת לרשום ניצחון כפול באיטליה. למרות שדחף חזק והיה כמעט חף מטעויות, רנט הסתפק בסגנות.

דווקא אלכס סאלביני האיטלקי איכזב, כשלא הצליח לקרוא תיגר ברובאטה (המקום בו התרחש המירוץ). התוצאות שלו הביאו אותו בסך הכל אל המקום השלישי, המאכזב מבחינתו. בטריו סיים במקום הרביעי, לאריו סיים חמישי.

באנדורו 3 המשיכה השליטה הבלתי מעורערת מאט פיליפס מ-KTM. הרוכב המחונן הזה המשיך ורשם את הניצחון השני שלו השבוע, למרות פיגור אחרי מתיאס בלינו בחלקים מהמירוצים. פיליפס הרים את הקצב שלו, ורשם עוד ניצחון מרשים ועוד ביום הולדתו.

"זכייה בתחרות כזאת ביום ההולדת שלך זאת דרך לא רעה לחגוג את הסופ"ש", אמר בחיוך, "מתיאס תקף ללא הרף בהתחלה, אבל למרות שלא הייתי רחוק מדי, הרגשתי שהיה לי עוד מה לתת. התרכזתי בזמנים שלי וידעתי שאני אגיע לניצחון".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:14-24.