טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
GRC: סדר חדש בדייטונה


   28-06-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבסטיאן אריקסון הדהים ובלט, בעיות מכאניות פירקו מספר נהגים ולאן הולך העונה ג'וני ווימאן. מירוץ ה-GRC מנקודה קצת אחרת

נדמה היה שהמירוץ האחרון של ה-GRC קבע סדר חדש. הרוקי של התחרות הגיע ופרץ את הדרך למקום הראשון.

אז איך סבסטיאן אריקסון, שנחשב להבטחה, הצליח לעשות זאת ואף לעלות למקום הראשון בדירוג הכללי? מדוע רוכבים ותיקים לא הצליחו אפילו להתקרב אליו ובכלל, איך בדייטונה ביץ' הכל קרה כמו קסם.

סיבוב 2 ו-3 בתחרות הראלי קרוס הגלובלית של רד בול, נתנו לנו יופי של תחרות. קיבלנו מירוץ צמוד, עם כמה הפתעות, אשר שיכתבו את ההיסטוריה במקום המופלא בדייטונה. סבסטיאן אריקסון וטאנר פאוסט ניצחו במהלך סוף השבוע ועקפו את קן בלוק וישנם כמה דברים שלמדנו מהסופ"ש האחרון.

מלמטה עד למעלה

לפני כשנתיים, סבסטיאן אריקסון היה צמוד לג'וני ווימאן, שהתחרה באותה תקופה ב-GRC. בשנת 2014 הוא הצטרף לאולסברג בתור מכונאי וקיבל הזדמנות להתחרות כחברו לקבוצה של ווימאן ב-2015 וקפץ עליה. כעת, בלי יותר מדי קשיים, הוא הפך להיות המוליך של התחרות.

פעולה מכאנית

המכוניות בתחרויות האלו דורשות טיפול ותיחזוק ברמות הגבוהות ביותר, כפי שראינו עד כמה המצב יכול להיות שביר אם זה לא ככה. בספורט כמו הראלי-קרוס, מירוצים צמודים גורמים גם לסחיטת היכולת של המכונית עד הסוף. המנצח של היום הראשון, טאנר פאוסט, הרגיש את זה על בשרו במהלך המירוץ השני, כשתקלה גרמה לו לצנוח לאחור בדירוג ובעצם לאבד את הניצחון. אז הגיחו סקוט ספיד וג'וני ווימאן, אשר גם הם כשלו ונאלצו לפרוש ולא לסיים את המירוץ. כאשר המכונית שלך לא עובדת כמו שצריך, הנהגים יודעים שהסיכויים שלהם לזכות שואפים לאפס בלנסות ולנצח אירוע שכזה.

למי קראת טרנטה?

למרות הניצחון של פולקסווגן בשבת, בכל מקום אחר על הפודיום כיכבה פורד פיאסטה. שימו לב לנתון הבא, חמישה מתוך ששת הנהגים בדייטונה הגיעו מהיצרנית הזאת. מדהים.

האלוף יצליח לחזור לעצמו?

האלוף המכהן, ג'וני ווימאן, מתקשה מאוד להגן על התואר שלו עד עכשיו ב-2015. הוא לא הגיע לגמר בפורט לודרדייל עקב פציעה בגבו, לאחר מכן סיים במקום הרביעי בדייטונה ובשבת האחרונה במקום השמיני. ביום ראשון הוא אפילו לא סיים את המירוץ והשלים רק שישה סיבובים. לקראת המירוץ הבא, ההרגשה היא שהוא הולך לעשות הכל כדי לאותת לכולם - אני כאן.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:59-24.