טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רומניאקס: מקום ראשון בקטגוריית הברונז


   16-07-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תומר שמש עשה את זה כמו גדול ועצר את השעון לפני כולם. תוצאות מרשימות גם ליתר הרוכבים

הרומניאקס ממשיך להשתולל ולאחר היום הראשון (אחרי הפרולוג), ניתן היה לראות את המשלחת נותנת גז ופייט בצורה פשוט מעוררת הערצה.

בקטגוריית הברונז, מתוך 166 מתחרים, סיים תומר שמש במקום הראשון והקפיץ את מדד ההתרגשות במשלחת הישראלית. שמש,רוכב קב' המירוצים של KTM, רכב בצורה מופלאה וסיים בראש, עם זמן של 3:53:17 שעות, מתוך 166 מתחרים שהיו בקטגוריה.

זיו כרמי, אף הוא מקב' המירוצים של KTM, נעל את העשירייה הראשונה, כשהגיע בהפרש של קצת יותר מ-20 דקות מהמוליך הישראלי. ערן וולנברג סיים במקום ה-22, רונן כהן במקום ה-63, איציק קלנר מקום 94, גיא רדר במקום ה-157. בקטגוריית הסילבר סיים גיל קינן במקום ה-24 מתוך 109 מתחרים.

מי ששולט באופן דומיננטי עד עכשיו בקטגוריה הבכירה הוא גראהם ג'ארביס, עם ביצועים יוצאים מן הכלל לאורך 123 הקילומטרים. מלך הרי הקרפטים ממשיך לעשות את מה שהוא יודע בצורה הטובה ביותר. אנדראס לטינביצ'לר ניסה להתקיל את ג'ארביס ורכב בצורה נהדרת, אבל ללא הצלחה. ג'וני ווקר לא ממש הסתדר עם המסלול והיה צריך מספר פעמים לטפל באופנוע ונזקק מעט לעזרה. "זה היה יום רע במשרד", אמר ווקר, שסיים שלישי. גומז, שהחל את הבוקר אחרי ג'ארביס, סיים חמישי וגם הוא לא ממש היה מרוצה מהביצועים שלו לאחר שהתרסק מספר פעמים ואף נתקל בבעיות עם מכשיר ה-GPS שלו.

בקטגוריית הסילבר 40 אחוזים מהמתחרים לא הצליחו אפילו להגיע לסוף המסלול. מי שכן הצליח לעשות זאת הוא קיווי, קווין ארצ'ר, אשר סיים ראשון והפתיע את הרוכבים האחרים. עוד חמישה ניו זילנדים סיימו בשמינייה הראשונה בקטגוריה. מרשים מאוד.

תומר שמשתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:42-24.