טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הפיילוט המריא אל על


   10-08-2008, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

גולדי ודרזנר חתומים על הפקה יוצאת דופן שטרם נראתה בענף הטרקטורונים, עוד יבוא היום ונדפדף בדפי ההיסטוריה את הפרק על מירוץ אילניה.

כמעט חודשיים שכולנו מחכים לראות על מה המהומה, מי אלו גולדי ודרזנר ומה בדיוק עוד אפשר לשנות בכדי לעשות מירוץ טרקטורונים ברמה אחרת. מאז ההודעה הראשונה על קיום מירוץ בהפקתם של השניים, עבר הענף טלטלות רבות ומירוץ הפיילוט סרב להמריא, תחילה תאריך המירוץ המקורי נדחה, לאחר מכן בוטל אירוע רגע לפני פתיחתו, ולבסוף, יום אחד לפני קיום האירוע, תחושה של ביטול אפפה באוויר.

למרות כל זאת, ירון גולדשטיין ותומר דרזנר לא נכנעו ולא הרימו ידיים.
השניים, בשיתוף הצוות הטכני, טרחו ועמלו והכינו מסלול לתפארת ברמה שלא ראינו עד כה בענף הטרקטורונים. זה המקום לציין גם את רועי דרי, אלוף קטגוריית המתחילים מהעונה הקודמת ומתחרה נוכחי בקטגוריה B, שתרם רבות להצלחת האירוע. דרי הוא בעל השטח שעליו התקיים האירוע ומעבר לכך עבד על הכשרת הקרקע והמסלול באמצעות שופל השייך לשושלת החקלאים הגדולה מאילניה שבצפון.

לקראת השעה שמונה בבוקר, ננעץ עמוק באדמה הבזנט האחרון והתפאורה הייתה מושלמת. משטח בגודל של כ-50 דונם הכולל פניות טכניות, יישורות מהירות, קפיצות, דאבלים ובאמפים, כל זאת בטווח צפייה נפלא לקהל הצופים. המסלול נכנס גם לעומק החורש ושם חיכתה לרוכבים סדרת פניות ארוכות ומהירות ואף רצף מדרגות סלע שמי שהגיע אליהן מהר נהנה מצניחת "דרופ" קלילה על מצע של משטח סלעי.
לאורך הפיטס, הועמדו שורות האוהלים הצבעוניים של הקבוצות המתחרות, בליווי דגלים ושלטי פרסום שהשלימו את החגיגה הצבעונית שנראתה על המסלול. אוהל גדול ושער הסיום של רד בול נתנו את החותמת האחרונה, יש לנו מירוץ והוא נראה יפה מתמיד.

לקראת השעה 10:30 עמדו על קו הזינוק כ -35 רוכבים המחולקים לארבע קטגוריות שונות, מתחילים, קטגוריה A, קטגוריה B והחידוש – קטגוריית סניורים, לרוכבים מעל גיל 35.

אליקו אוחנה, מנצח קטגוריה A

קטגוריה A

עם הנפת הדגל מנופי המצמד משתחררים, הצמיגים חורצים באדמה והטרקטורונים ניתזים קדימה, אליקו אוחנה הראשון לקחת את הסיבוב, אחריו טל חביב, מתן ניר, דני עידן, גל בן עמי וטל בורוכוב.

אוחנה גם ראשון לצאת מהחורשה כשבעקבותיו דולקים המתניר וחביב, כשהם נכנסים ליישורת הראשונה, המתניר עוקף את חביב ונדבק לצמיגים של אוחנה. מרגע זה ואילך השניים מנהלים ביניהם מלחמת חורמה תוך כדי פתיחת פער משמעותית מהאחרים, חביב מנסה לדלוק בעקבותיהם ולשמור על מרחק סביר מהמובילים לפניו ומאלו שאחריו, בן עמי, בורוכוב ודני עידן. מבעד לענן האבק הסמיך שיוצרים עשרות הטרקטורונים על המסלול, אי אפשר להוריד את העיניים מהצמד האקזוטי - המתניר ואוחנה, המסלול שולף משני הרוכבים הללו את הידע אותו צברו על מסלול המוטוקרוס, לא בשל הקפיצות אלא בעיקר בגלל רצף הפניות הטכניות. המתניר יושב על זנבו של אוחנה וזה עסוק במניעת העקיפה, שניהם לוקחים את הפניות מהחלק הפנימי, כל-כך פנימי עד שהם משפשפים את סרטי הסימון.
בהקפה השלישית, רוכבי קטגוריה A המהירים, מתערבבים יחד עם אחרוני קטגוריית המתחילים, אם עד כה היה לפניהם מסלול נקי וחלק הרי שמעתה הערבוביה משחקת תפקיד. המתניר משחיל עצמו לפי אוחנה ולוקח את ההובלה, עוד בטרם הוא מספיק לעבור פנייה אחת והוא נכנס לתוך פניית S עמוסה ברוכבים דבר הפוגע בהמשך השיוט המהיר שלו ואוחנה הדרוך חותך את הפנייה מהכיוון החיצוני ומצליח לקחת שוב את ההובלה. המתניר לא מוותר וממשיך לדלוק חזק אחריו, לקראת ההקפה השביעית אוחנה מגיח מהיער לבדו, שנייה ועוד אחת עוברות ואנו מבינים שמשהו אינו כשורה, טל חביב הוא הבא מהקטגוריה לצאת מהיער והמתניר "נעלם" מהתמונה, בבירור מאוחר יותר נלמד שמנגנון הקלאץ' ההידראולי לא עמד בעומס ושבק חיים, המתניר נאלץ לפרוש ולהשאיר את הבמה להופעת יחיד של אוחנה. דני עידן מרגיש חום לא טבעי על הכיסא, כשהוא מביט לאחור הוא רואה את הפלסטיקה נמסה לו מול העיינים, חור באגזוז גרם לפליטת גזים לוהטים ועידן נאלץ לפרוש אף הוא.
חביב, בורוכוב ובן עמי ממשיכים במאבק על שני המקומות הנותרים בפודיום הקטגוריה הבכירה, חביב מוביל בפער בטוח בן 40 שניות, כ- 20 דקות לקראת תום המירוץ, הוא נתקל בפנצ'ר ונאלץ להיכנס לפיטס. בזמן הזה בורוכוב ובן עמי מנצלים את ההזדמנות ודוחקים אותו אל המקום הרביעי. בעודו מנסה לדלוק בעקבותיהם, סופג החביב פנצ'ר נוסף ומאבד את הסיכוי לחזור להובלה על השניים. בסיום, אוחנה ראשון, בורוכוב שני ובן עמי שלישי.

מאור כהן, מנצח קטגוריה B

קטגוריה B

עשרה רוכבים ניצבו על קו הזינוק, המספר הגדול ביותר של מתחרים בקטגוריה זו מזה תקופה ארוכה, ביניהם שמות מוכרים יותר ומוכרים פחות.
רועי דרי מזנק ראשון, צמודים אחריו מאור כהן, אדם לסרי, ודורון עידן כדבוקה, מיד אחריהם דניאל איס, זכי טורי, עמית בתייה, יניב אבשלום וקובי ז', רוכב דינלי.

דרי, שנהנה מתחושה ביתית, עלה למסלול כשהוא מתעלם מהרעשים שהטרקטורון שלו משמיע עוד מערב שישי. הוא פותח פער גדול ונדבק כבר בהקפה השניה לדני עידן מקטגוריה A, תוך כדי הצגת יכולת רכיבה מעולה. הסדר אחריו: מאור כהן, דורון עידן, אדם לסרי, עמית בתייה על גבי היוסאנג, יניב אבשלום, זכי טורי ושי אליהו.

גל פרישות ליווה את הקטגוריה כשרועי דרי מרגיש באמצע קפיצה כי המנוע שבק חיים, ניסיונות הנעה עולים בתוהו והוא מבין שהרעשים שאותתו לו מליל אמש באו לגבות את החוב, הוא יוצא מהמשחק. דורון עידן מרגיש בהקפה השמינית שכוחו אוזל לו, האדרנלין מהמסלול המשובח גרם לו לפתוח את המירוץ קצת מעבר למה שהוא יכול והוא מחליט לפרוש.

50 דקות מאוחר יותר, ימשיך מאור כהן, שחוזר מפציעה ממושכת ולא התחרה כשנה וחצי, להוביל את הקטגוריה כשאחריו דולקים עמית בתייה, זכי טורי ודניאל איס, אחד מאנשי הקהל מסמן לבתייה תנועה כלשהי בידיים, וזה מבין, בעיקר בגלל שאותו אדם לבוש חולצה אדומה בדומה למרשלים, כי המירוץ הסתיים ופרש לפיטס. מאוחר יותר התבשר כי לא היה צריך לעצור, אך זה היה כבר מאוחר מדי והוא נפסל.

עומרי שהינו, מנצח קטגוריית מתחילים

קטגוריית מתחילים וסניורים
הקטגוריה העמוסה כוללת לא פחות מ – 16 רוכבים במתחילים ושלושה בסניורים, עם מתן האות עומרי שהינו תופס את המקום הראשון ולא ירפה ממנו עד הסיום, אחריו בפתיחה דקל בוארון, כפיר בז'רנו, ניסים בוסקילה, פואד סעידה על גבי אוטלנדר אימתני, רז אשרי, רמי קסנטיני, עומרי כהן, הדר ויינברגר, סער יצחקי, חיים איס, דניאל אליאש, ליאור בלאט, דורון אוחיון, בר ומור אלמגור, מוסה סעידה, לישי עמק ואורן שפרונץ חותם את הרשימה הארוכה.
לאחר ההקפה הראשונה, שהינו מוביל בפער, אחריו ניסים בוסקילה, כפיר בז'רנו ורז אשרי. במיקום החמישי פואד סעידה כשהוא רכוב על גבי אוטלנדר גדול מימדים ונראה כמו פיל בחנות חרסינה בנוף הטבעי של המסלול. סעידה החליט לנסות את החוויה ולראות האם אפשר להשתמש בכלי מעבר לטיולים התכופים שהוא עושה לילדיו.
עומרי כהן והדר ויינברגר חולפים על פניו ומכוונים לחוליית החוד של הקטגוריה.
דורון אוחיון מוביל את קטגורית הסניורים אחריו איס ובלאט.

בהמשך, עומרי כהן מצליח לתפוס את המיקום השני ואחריו בוסקילה. הסדר נשאר כמות שהוא עד לדקות האחרונות של המירוץ כאשר בוסקילה עובר מתחת לגשר מדידת הזמנים והטרקטורון עומד מלכת, שרשרת הטרקטורון יצאה ממקומה וזה נאלץ לפרוש. את המיקום שלו תופס רז אשרי.
אוחיון שהוביל את קטגוריית הסניורים נתקל בתקלה וירד למיקום השלישי, כשאיס מסיים ראשון ובלאט שני.

חיים איס, מנצח קטגורית הסניורים

טקס הענקת הגביעים נערך על גבי מדרגות הפודיום של רד - בול, כשבנות חינניות מחלקות למתחרים את פחיות המשקה. הזוכים במקומות הראשונים קיבלו תוכנת Skipperway לניווט בשטח והזוכים במקומות שני ושלישי קיבלו שוברים על סך 200 ש"ח לרכישת מוצרי בנצ'מרק המספקת מכשירים ותוכנות ניווט לשטח.

בסיום המירוץ לקח גולדשטיין את המיקרופון והודיע במילים רשמיות של טקס סיום: "תם אירוע הטרקטורונים אוגוסט 2008". תגובת הקהל הנרגש לקול מילים אלו הייתה דקה ארוכה של מחיאות כפיים לבביות, דבר המעיד על משהו אחד - כולם לקחו חלק בחוויה ומחכים לאירוע הבא.

תוצאות
קטגוריה A
1. אליקו אוחנה, עופר אבניר, סוכנות אוחנה, 22 הקפות
2. טל בורוכוב, טריפ טרקטורונים, קסטל בורוכוב, עופר אבניר, 21 הקפות
3. גל בן עמי, ד.ל.ב מוטוספורט, סטאריק בן עמי שאול, 21 הקפות

קטגוריה B
1. מאור כהן, טריפ טרקטורונים, 14 הקפות
2. זכי טורי, פנצ'ר, צמיגי מוריס, 14 הקפות
3. דניאל איס, א.ח. טלקום, צמיגי דורו, אבנוע, 14 הקפות

מתחילים:
1. עמרי שהינו, ד.ל.ב מוטוספורט, סוכנות אוחנה, 9 הקפות
2. עמרי כהן, ג.מ. סוכנות אוחנה, 9 הקפות
3. רז אושרי, מ. שניר, פנצ'ר, רזגל 9 הקפות

סניורים:

1. חיים איס א.ח. טלקום, צמיגי דורו, אבנוע 8 הקפות
2. ליאור בלאט, אקסטרים פאואר רייסינג, 8 הקפות
3. דורון אוחיון, עפולה אקסטרים, 8 הקפות

תוצאות מירוץ הטרקטורונים המלאות

נותני חסות המירוץ
בנצ'מרק, רד בול ישראל, אבניר חברה לרכב- קאן אם, ד.ל.ב מוטוספורט- פולריס- ק.ט.מ, קשר ימי- ארקטיקאט, מבט קדימה- יוסאנג, שירומיקה- דינלי, סוכנות רז-גל, סוכנות טריפ טרקטורונים, תמיג-פירלי, שחר אופנועים, אבנוע, אופנועית, פוקס רייסינג.
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.אמיר דגן 10-08-08
לקרוא ולחייך משמחה
גולדי ותומר המנצחים הגדולים של המירוץ הזה.
עופר אבניר נתנו בראש, כל הכבוד

2.יוני 10-08-08
תחרות שונה מכל מה שראינו עד היום בארץ כלים מכל טוב..רוח ספורטיבית ..
תמונות חבל"ז כל הכבוד לנענע..
3.גולש 10-08-08
הפקת מירוץ משובחת!
סיקור מקיף ומעניין אבל... הייתכן שאתר הטרקטורונים של ישראל יחפף בצורה כזו ויעלה סיקור מירוץ טרקטורונים בשעות הערב?
נזימה... זה מה שמחכה לנו בעונה הקרובה?
קחו לתשומת ליבכם :(
4.לאדון גולש היקר 10-08-08
אני במקרה חבר של הצלם וכותב הכתבה, האמן לי שאם היה אפשר לעשות זאת מוקדם יותר הוא היה עושה את זה, אך קח בחשבון שהוא גר בדרום, כך שהוא צריך לצאת מביתו מוקדם, לחזור הרבה שעות על הכביש, לנוח (לא ישר קופצים למחשב, מנסיון), ואז להכין לך את הכתבה, להעלות את התמונות. בקיצור, מעט הבנה לא תזיק.
5.זיו 10-08-08
המשיכו ככה שיהיה בהצלחה באמת נשמע אירוע שלא היה כמותו בזמן האחרון
6.שובו של הקוסם. 10-08-08
"שובו של הקוסם"
אליקו אוחנה
7.עמית בתייה 10-08-08
מכל המירוץ הזה הכי נהנתי לראות את טל חביב על המסלול... הבנאדם רוכב מדהים!!! לדעתי אם לא היו לו 2 פאנצ'רים הפודיום של קטגורייה a היה מקבל שינוי קיצוני..
8.+1 10-08-08
עמית כמה שאתה צודק
טל חביב פעם ראשונה ב A ולא התרגש מאף אחד שם, איזה רוכב אגדי
לעזאזל עם הפנצ'רים האלה, למירוצים כאלה צריך לבוא עם צמיגים מתאימים, לא יודע איזה היו לטל אבל היה ממש בעסה איך שהוא נכנס פעמיים רצוף להחליף גלגל אחרי שמקום שני היה כבר אצלו בכיס
9.ערן שלמה - עורך האתר 10-08-08
למגיב מספר 3,
מערכת האתר מורכבת ממתנדבים שלא תמיד יכולים לספק את הסחורה בזמן.
אנו נמשיך ונעשה כל שביכלותנו בכדי להביא לכם את המידע בהקדם האפשרי תוך שמירה על רף איכות גבוה ולא מתפשר בכל התחומים, מבלי לערב את קהל הגולשים בנעשה מאחורי הקלעים בכדי להעמיד את הכתבות הנ"ל (כתיבה, צילום, לוגיסטיקה, הגהה וכו' ).

10.ds-450 10-08-08
תגובה ל-8 גם אתה וגם עמית בתייה כנראה שלא הייתם בתחרות , אליקו אוחנה עשה בית ספר לנהיגה , אליקו אוחנה כמעט עקף את טל חביב בשתי עקיפות , אליקו אוחנה אתה תותח וכל הכבוד לך סתמת הרבה פיות וכל הכבוד לך .ולחבר של אליקו אוחנה ( דודי ) אני לא מתווכח איתך יותר כי צדקת לגביי אליקו וכל הכבוד לו
11.לערן שלמה 10-08-08
אתה תותח ומוריד את הכובע בפניך על הכתבה היפה שלך ... מדודי צמח
12.המעריץ ... 10-08-08
אין על תמר נתנוב מיוסאנג!!!
כשהיא אחראית על הרישום אין עליה !
13.ניצן אוחנה 10-08-08
דודי צמח... זה אתה מהטלווזיה?
14.יוני תרד 10-08-08
כתבה מעולה. מי שהיתלונן על זה שזה בערב אין מה לעשות זה לא ערוץ 2
ואליקו תותח כל הזמן אומרים ביגלל זה וזה... ונתן להם בראש.
כל הכבוד!
15.דודי צמח 10-08-08
מה המצב אח שלי איך באמריקה ? אתה אתמול הפסדת מרוץ חבל על הזמן . ד"ש לניל .....
16.שאלה 10-08-08
מה הוא עושה בתמונה האחרונה?
17.דודי צמח 10-08-08
אליקו אתה תותח אח שלי וכל הכבוד לך . רק בזכות יסמין חברה שלך היפה זכית ... יחומוס ... מס' 1
18.אסף ארצי 10-08-08
סיקור ותמונות לא מהעולם הזה..היה שווה לחכות!!!
אני דוגל בשלמות! סיקור מתואר להפליא הממחיש את פרץ האדרנלין והאכזבות.אהיה מוכן להמתין עוד יום או יומיים ובלבד שאזכה לקרוא סיקור ברמה גבוהה וזו הרמה הכי גבוהה. חזק ואמץ!!!

מספיק כבר עם מלאכת אי הפירגון..מנסים כל העת להקנות ליריבות בין הספורטאים, גוון פוליטי ושוכחים לפרגן לספורטאים בלב ובנשמה.

אין ספק שאליקו, מתן, בורוכוב, חביב האיש הכי חביב, דרעי, בן-עמי, אליהו, שהינו ויתר הרוכבים, הינם רוכבים ברמה גבוהה מאוד וספוטאים מחוננים.

אני הייתי דווקא לוקח את הספוט ומעביר אותו לעבר רוכבים חדשים-ישנים שכולנו הכרנו בכשרונם ולא יצא לנו להינות מהם.
צמד האיסים, ליאור בלאט, עמית בתיה, זכי המלך, מאור ועומרי כהן ואחרים.. בלטתם בנוכחותכם ומקווה לראותכם באירועים נוספים!!!

כל הכבוד למארגנים התותחים שהפכו את האירוע לבלתי נשכח.

כל הכבוד לפולאריס ולכרובי שהופך אט אט את הקבוצה למקצוענית ברמות של חו"ל וכמובן כבוד ענק לקבוצת המירוצים של רווה תבורי מנהלה של CAN-AM TEAM RACING ולכל האנשים שמרכיבים אותה אייל יצהרי, הרצל ביטון, שלום ומאיר, דני אוחנה, הצוות הטכני, המשפחות התומכות ולאבניר..בזכות כל האנשים שמניתי, הענף הזה יהיה הענף הכי ססגוני והכי מעניין. די עם ההתססה ואי הפירגון..כולם מעבירים שעות על גבי שעות בכדי להפוך את האירועים הללו לחוויה מתמשכת ובלתי נכחת...יישר-כח!!!
19.תגובה ל 10 10-08-08
אתה צודק לגבי אליקו, אין מה להגיד
לגבי טל חביב, אל תשכחו שהוא חדש בתחום המרוצים אבל הוא כישרון ענק ואיך שהוא נכנס לתחום אף אחד לא נכנס.

אני מאמין שהוא יגיע גם לרמה של אליקו ומתן.
(השמועות אומרות שהוא בדרך לארטיקאט)

20.לעמית בתיה מאסף ארצי.. 10-08-08
זה חלק מהספורט..יהיו לו עוד הרבה הזדמנויות להראות שהמקום שלו הוא על הפודיום והפירגון שלך רק מוכיח כמה אתה ספורטאי דגול..קחו דוגמא אישית איך ספורטאי אמור לנהוג..

חזק ואמץ!!!
21.ניצן אוחנה 10-08-08
מה קורה דודי....שלום אני רוצה להסתפר קוציייםםם..
22.לאסף ארצי מדודי צמח 10-08-08
אני מסכים איתך בכל מה שכתבת כל הכבוד על הפירגון ודרך אגב אני גם חושב שטל חביב רוכב חבל על הזמן ובלי שום קשר אחלה בנאדם .. תמשיך כך טל חביב .
23.מעריץ 10-08-08
מתן ניר היית חסר בתחרות הזאת
אתה מכניס הרבה אקשן וכיף לראות אותך על המסלול

להבא שיכינו לך את הכלי כמו שצריך
24.דודי צמח 10-08-08
גל בן עמי אוהבים אותך ... רואים שאתה מתחיל להיות "בוגר" אין עליך ד"ש לרועי שופט ( קר מייקל) תודה על הטרמפ , דרך אגב יש לך ד"ש מ... נ.ב מתי אתה עובר ל- can-am עזוב אותך מהטרקטורן הכתום ( בני יהודה ) ממש שכונה .....
25.דודי צמח 10-08-08
גל בן עמי אוהבים אותך ... רואים שאתה מתחיל להיות "בוגר" אין עליך ד"ש לרועי שופט ( קר מייקל) תודה על הטרמפ , דרך אגב יש לך ד"ש מ... נ.ב מתי אתה עובר ל- can-am עזוב אותך מהטרקטורן הכתום ( בני יהודה ) ממש שכונה .....
26.ל- 23 10-08-08
אני מסכים איתך כי בלי מתן ניר אליקו מבלי לפגוע ברוכבים האחרים אין אקשן ( ד.צ)
27.לגל בן עמי 10-08-08
מה רוצה ממך דודי צמח עזוב אותו על תעבור ל CAN-AM כי אנחנו אוהבים אותך .
28.=] 10-08-08
התחרויות לא בימי שבת ? איפה התחרות הזאת הייתי .. אהבתי מסלול ניראה טוב תמונות טובות ראיתי הכל !
29.לניצן אוחנה ( ארה"ב ) 10-08-08
מה קורה אחי הלכתם למסלול אתה וניל , תתקשר יקמצן ותגיד ליד שמנת שהוא יכול לבזבז קצת כסף לא יקרה לו כלום . ניל מתקלח עם מיי עדן ומתגלח עם קצפת של עוגה ....
30.יוסי חג'אג 10-08-08
אני לא היתי בתחרות,אבל לראות את התמונות ולקרוא את הסקירה הזו זה כמו להיות שם.
ערן כל הכבוד לך ואתה עושה מלאכת קודש באתר שלנו.
כל הכבוד מגיע באמת לרוכבים החדשים שהעזו ואפילו לקחו פודיום ושאפו על זה.
כל הכבוד ויחד עם זאת כמה חבל .
הכבוד לאליקו התותח וחבל על חביב התותח ,אבל טל אנחנו מאמינים בך ויודעים שאתה תפיע ובגדול.
תודה נוספת שאני לא יודע אם הוזכרה בתגובות אבל ראיתי בסיקור ורועי דרי על ההכנה והעזרה במסלול.
31.********* למתן ניר ************** 11-08-08
מתי תבין כשאתה לא על המסלול אין לנו מה לחפש במרוצים
32.תגובה ל-31 11-08-08
אתה צודק בלי מתן באמת אין לכם מה לחפש אבל למה אתה מזלזל בשאר הרוכבים שלהם.
33.חמי 11-08-08
פשוט כיף להתפנק על תמונות איכותיות וכתיבה מרתקת ועניינית, אין כמו הנענע!!
34.לעמית בתיה 11-08-08
ואם לאליקו היה טרקטורון אחר והוא לא היה מקבל פנצ'רים כל שני וחמישי - הוא היה לוקח אליפות 3 עונות קודם, החוכמה היא לשמור על הטרקטורון ולא לקבל פנצ'רים... והפודיום לא היה משתנה בצורה קיצונית, 2 הקפות פער - לא הולך ברגל.
35.נדב צגהון 11-08-08
תראו איזה שינוי אנשים.
לפני חצי שנה-שנה הכלים במרוצים היו דיאס,פרדטור ודיויאקס.
תראו איזה שינוי.
אווטלאו 525,אווטלאו 450,דיאס 450,דיאס 450 איקס,ק.ט.מ 525,ק.ט.מ 450,טיאראקס 450,אלטיאר 450,וואיאפזד 450,דינלי 450,יוסאנג 450.
כל הכבוד
36.שחק מלכה 11-08-08
למה עשו את זה כל כך מוקדם, אם זה היה יותר מאוחר הייתי הולך
37.חיים איס 11-08-08
היה לי כבוד גדול להשתתף במירוץ שהרימו גולדי את דרזנר ושו"ת.
אירגון מופתי...סדר....שילוט...ניקיון (כן כן גולדי אפילו דאג לשקיות זבל בכל מקום)....והרגשת מיקצוענות בכל מקום שרק תסתכל.
התוואי היה מסומן כל כך ברור שכל מה שנותר לרוכב הוא להתרכז ב100% במשימה שלשמה הוא הופיע וזה פול גז כמה שרק ניתן. מערכת מדידת זמנים דיגיטלית עם טרנספונדרים מקודדים מנעו כל קצה קצהו של וויכוח טענה מענה טרוניה בנוגע לשיפוט במירוץ. ההרגשה הכללית היתה גם בקרב כל הרוכבים שיש על מי לסמוך הן מבחינת תכנון המסלול בפאן הבטיחותי והן מבחינת שיפוט ברור ושקוף והכל ברמה שלא מביישת שוב מירוץ אמריקאי ידוע שם. פשוט אמריקה אין מילים.
מעוניין לחזק את מה שידידי אסף ארצי אמר בנוגע להסתת זרקור הפירסום לכיוון אותם רוכבים שאולי לא הוזכרו.
אז ככה כל רוכב שהשתתף במירוץ וסיים אותו מגיע לו מדליה. לא כל כך חשוב באיזה זמנים סיים. גולדי ממש לא הקטין ראש בנוגע לקושי המסלול ולכן מי שסיים מגיע לו כל הכבוד המירוץ ממש לא היה טיול של סוף שבוע בגליל התחתון.
כן יירבו מירוצים כאלה ומחכים בקוצר רוח להתחלת הליגה 2008 בניצוחו של גולדי את דרזנר בע"מ.
בברכה
חיים איס
38.The_DVX 11-08-08
אחת ההפקות
כל הכבוד לכול מי שהיה אחראי על הדבר הזה איך עשיתם הכול בשקט כדי שלא יהיה בלאגן אבל ארגנתם משהו ברמה עולמית

דבר שני רועי יצא אחד התותחים שיהיה לו רק בהצלחה אפילו שהוא נאלץ לפרוש באמצע מסיבות טכניות הוא הוכיח את עצמו ואיזה נהג ברמה הוא...
39.עמית בתייה ל-34 11-08-08
תבין, הערכה שלי לרוכב כמו טל חביב נובעת מידע שלא נמצא בידך, דוגמא : הטרקטורון של טל חביב שוקל הרבה יותר מהטרקטורון של אליקו, והרוכב לכשעצמו[טל] שוקל הרבה יותר מאליקו עצמו [ בלי עין רעה] כל בור/שיקוע שאליו נכנס טל חביב ומתרסק בכניסה ומשקיע המון מאמץ ביציאה ממנו, אליקו פשוט מרחף מעליו כאילו לא היה!!! וזה גם מתקשר לנושא שדברת עליו הפאנצ'רים, כל מסמר/אבן חדה שאליקו מרחף מעליה, טל חביב בזכות המשקל שסוחב עימו יוצא עם נקב/קרע בצמיג!! חשוב להזכיר שאני לא בא להגיד שאליקו פחות טוב, אליקו נהג ברמה עולמית וכבודו במקומו ואין אחד שיכול לטעון אחרת!!! אני אישית נהנתי לראות את טל על המסלול!!
40.נבו יצחקי 11-08-08
לסער יצחקי לא נורא בעזרת השם תחרות הבאה אם לא תיהיה בצבא פודיום
41.ל34.. 11-08-08
מה כואב לך הלב יא אהבל..וואלאק הלואי כולם היו כמו בתיה וכל הזמן מפרגנים.

אני גר במושב של טל ואני אומר לך שאין סיכוי עוד 100 שנים שאליקו יעשה עליו 2 הקפות.

וימים יגידו
ואם כבר להשוות בתחרות תשווה לטל בורוכוב ולבן עמי וטל חביב

וכל הכבוד לחיים איס ולבן שלו ולליאור בלט
42.תגובה לחיים איס 11-08-08
כל הכבוד לך כל מילה שלך בסלע , אני מסכים איתך בכל מה שכתבת מוריד את הכובע בפני גולדי את דרזנר בע"מ ואני רק רוצה להוסיף דבר אחד כמו שעמית בתייה אומר "אליקו נהג ברמה עולמית וכבודו בימקומו ואין אחד שיכול לטעון אחרת!!! אני אישית נהנתי לראות אותו. תודה רבה לכולםםםם ולהמשיך להגיע לתחריות ולראות את שני התותחים אליקו אוחנה ומתן ניר .... מדודי צמח
43.ניצן אוחנה 11-08-08
חבל שלא היינו במרוץ, דווקא את אלה אני מפסיד???
44.יוני 11-08-08
כולם מפרגנים לרוכבים הדגולים בקטגוריות הגדולות ושחכתם את עומרי שהינו שעושה בית ספר לכולם בקטגורית מתחילים .
עומרי כל הכבוד תמשיך ככה תמשיך ותגדל להיות תותח .
45.שחר מכלוף 11-08-08
כל הכבוד לאליקו ולטל בורוכוב,אחלה של רוכבים.
מתן ניר מקווים שלהבא לא תהיה לך תקלה וככה נוכל לראות "מלחמה"
של ממש,כי הרי ברור שאים שום מתחרה שיעמוד עם אליקו חוץ ממך.
ולא נשכח את התותח של נזימה טל חביב להבא פודיום..
זאכי איכזבתה בניתי עלים מקום ראשון.
46.לעמית בתיה ו41 11-08-08
גם אני חושב שטל חביב רוכב טוב, אני רק אומר שזה גם עניין של מזל, גם לאליקו לא תמיד היה טרקטורון שמתאים לו, אם מבחינת מימדים ואם מכל בחינה אחרת, אבל הוא בחיים לא אמר, "הפסדתי כי היו לי 4 פנצ'רים", והיו לו תקלות, אין מה לעשות, ככה זה במירוצים, אליקו מבחינת יכולת לא רואה את מתן ניר (ראו דוגמא מוטוקרוס לדורותיה) ובגלל חוסר מזל נקרא לזה, לא לקח אליפות לפני - אבל גם מזל זה פרמטר.
ול41 מה הקשר בין זה שאתה גר במושב של טל לבין זה שאין סיכוי שאליקו עקף אותו בשתי הקפות??? אליקו עקף את טל חביב בשתי הקפות וזאת עובדה... אז לך תעשה חמוצים.
47.ירדן מנו לניצן וניל 11-08-08
ניל נוו בחרת לי איזה סט גרפיקה או שאתה דואג רק לעצמך
ניצן אתה נראה לי יותר רציני תבחר איזה משו יפה


והכי הכי הכי חשוב תהנו!!!
48.דודי צמח 12-08-08
תגובה ל-יוני 44 --- אתה צודק עומרי שהינו זה הרוכב שיחליף את אליקו אוחנה ומתן ניר , ילד פלא לא יאומן איך שהוא רוכב עם הכלי שלו זה פשוט לא יאמן איך שהכלי שלו לא מתאמץ בכלל , בקיצור -- "ילד פלא"
49.שרון בן שיטרית בהתייחסות לכתבה ופונה לעמית בתייה 12-08-08
למען הסדר הטוב וגילוי נאות:
בכתבה רשום שהיה מישהו בצבע אדום.....נעים מאד קוראים לו שרון , בפרט ועוד 15+ אנשים שהיו עם החולצות של PANCHER ,בכלל.
אני יודע ומעריך שאתם ידעתם שזה אני, אבל לא רציתם לרשום מפאת כבודי
אבל אני לא רואה שום דבר פסול לסמן לרוכבים שלי במהלך המסלול .
ואין קשר לחולצה כי טל אמר שהוא זיהה אותי !!!! הטענה שלו הייתה שאני סימנתי לו ולא החולצה סימנה, באותה הקפה זכי ודניאל עקפו את טל דניאל הייס (מקום 3)שהיה מאחורי זכי טרי (מקום 2-רוכב שלי !!!!)והם היו בטור צמוד
כמובן שלא הייתה לי כוונה להכשיל בדרך כלשהי את טל אהובי !!! ואני מצטער אבל אני חייב לדבר עם הרוכב שלי בדיוק עף לו המשקף ולהכניס לו רבק וניצוץ שהוא בהקפה האחרונה .
לצערי זכי אף הוא נשמע להוראה מוטעית מאיש צוות אחר שלי וחשב שנגמר המסלול טרם עת ונכנס לפיטס ובעקבותיו ניכנס גם דניאל, בעוד שעמית עקף אותם ונשאר משום מה ברכיבה איטית על המסלול בתחרות ולא נכנס לפיטס(=לא הפסיק את המירוץ )
ואני רצתי לזכי באטרף להגיד לו שלא נגמרה התחרות ואז הם נתנו גז (שניהם) ועקפו שוב אני טל וחזרו למיקומם המקורי !!(אחריי שעקפו את טל )
וחשוב לציין שהמרשלים לבשו חולצה כמו של PANCHER(שמחולקות בהמוניהם) ולא הפוך
ושוב טל אני מצטער !,אם אני קשור בדרך כלשהי לזה שלא סיימת את המירוץ וביקשתי סליחה בעבר ממך ומהצוות שלך אבל אני לא זוכר שדיברתי איתך ובטוח זה לא היה מכוון אליך !!!
אבל מה שבטוח זה שאני מעריך אותך כרוכב ,כאישיות וכחבר(מקווה שתמצא בליבך לסלוח לי)
מחילה....מחילה....מחילה.
50.לשרון בן שיטרית 12-08-08
הכוונה היא לא לעמית בתיה?
51.דניאל דוידיאן 12-08-08
טל חביב זה הרוכב הכי טוב בעולם ואין לכם מה לדבר
אם לא היו לו שני פנצ'רים הוא היה מקום ראשון בקטגוריה a
תגידו מה שתגידו תחרות הבאה הוא מקום ראשון
ואתם תיראו
52.מישהו פוחד מאוד... 12-08-08
מתן ניר הוא לא איזה ילד כאפות ששלא סופרים..

יש לי הרבה יותר מהרגשה שעוד אליפות תגיע למתן ואליקו יצטרך לקוות שמתן יפרוש בכדי שהוא יתחיל להילחם עם טל חביב על הפודיום.
מתן השאיר יורש ראוי זה בטוח.
53.עמית בתייה לבנשיטרית 12-08-08
אחינו אני ממש לא כועס עלייך ולא מאשים אותך בפסילה שלי במירוץ... הטעות הייתה אצלי ואני לוקח אחריות מלאה!!!! רק להבא אני מזכיר פה לדרזנר ולגולדי שבכל מירוץ בעולם יש נוהל שנקרא " דגל שחמט" שהוא למעשה אמור להורות על סייומו של המירוץ!!! נהנתי לרכב כל ס"מ במירוץ הזה.. לסיום, אוהב אותך ואת כולכם :]
54.דודי צמח ל- 53 12-08-08
מה אתה כבר מדבר על יורש אז המצב לא טוב אחי ...
55.לשרון בן שיטרית 12-08-08
אתה קשקשן גדול יחסית לגודל שלך........
56.לשרון הסתום... 12-08-08
לך תלמד הבנת הנקרא לפני שאת מתרפס פה על המקלדת
אתה לא כה סלב כמו שאתה חושב, וכנראה שעמית בתייה לא מכיר אותך בכלל
ולכן לא זיהה אותך.
אם היית מתחרה כנראה שגם אתה לא היית עושה הפרדה בין פלוני בחולצה אדומה לבין אלמוני בחולצה אדומה אחרת
57.תגובה ל54 12-08-08
צודק אחי מה זה צריך להיות לא היה דגל שחמט וגם לא היה דגל כחול שאליקו עקף את טל חביב , כדי לגולדי ללמוד מטעויות אבל בסה"כ היה אחלה וכל הכבוד לגולדי ודרזנר( ודני אוחנה יושב ראש העמותה ), ישר כח . חברה חבל לריב באמת דיייי תמיד טוב ללמוד מטעויות .
58.ONE ששם לב לפרטים הקטנים 12-08-08
איך זה שגולדי תמיד מגיע לכל האירועים עם אותה חולצה ירוקה של ONE?
הוא רוקן מדף שלם מאבנוע או שסתם ככה הוא אוהב לשחזר ?
59.מעריצה של אליקוווווווו 12-08-08
לכל סוכנות can-am מזל טוב על הניצחון של אליקו אוחנה וטל בורכוב , תמשיכו כך ....
60.ל- 59 12-08-08
אתה מה זה צודק כאילו אין לו חולוצות אחרות , גולדי עכשיו דפקת קופה לך תיקנה כמה חולצות חדשות
61.ל 56 ול 57 משרון 12-08-08
אתם צודקים בתגובה החריפה ועניינית שלכם....
הכוונה הייתה לעמית בתייה!!!
וגם אני אולי הייתי מתבלבל
אבל מה שבטוח זה שלא הייתי מנבל את הפה (אשכנזי וזה ...)
אבל אני שמח שאתם לא ,ככה אני שמח שקיבלתי חינוך נכון וטוב מבית
ולמי שרוצה להמשיך לפאגן לי
מוזמן בפרטי בצורה גלויה או כאן בעילום שם


62.אסף ארצי 12-08-08
עמית בתיה אדם מדהים!!!

איזה ספורטאי ואדם...

אתה פשוט מלך!!!
63.אדם בורגול 12-08-08
ערן כל הכבוד על הכתבה הענקית !

נראה שהיה מרוץ מהנה ביותר
מקווה לעוד סיקורים מעניינים, תודה !
64.=] 13-08-08
תחרות טובה ! gl אנשים !!
65.ניצן אוחנה 13-08-08
שהינו ג'וניור אתה גאון אחי..
עומרי כהן אתה הפתעת המרוץ כל הכבוד אחיי..

היינו לפני כמחה ימים בניו ג'רזי..
לא פלא שלGNCC יש מסלולים בתוך עצים כל הזמן..
איזה יערות.. אתה נוסע שעות על כביש ישר וחוץ מירוק אתה לא כלום...

66.לדודי צמח 14-08-08
מה בקשר לעגלת תינוק
67.עומרי כהן 14-08-08
ניצן אחי תודה על הפירגון אבל כול זה הודות לאחיים שלך חיים ואליקו שתומכים ביי והכינו לי את הכלי כמו שצרייך לתחרות הזאת תוך יומים ונתנו ליח זמן להתאמן 4 פעמיים בשבוע שליפני...... ולגבי שהיינו זה הרוכב הכי מוכשר בקטגוריית מתחילים ואפילו גם בB כעט אני לא רואה אף אחד שיכול לגנות לו את המקום בראש הפודיום פשוט כישרון אדיר ומישפחה שתומכת עומרי תמשייך ככה בסוף ניתראה בGNCC
68.ניצן אוחנה 15-08-08
מדהים..
הרבה כשרון יש פה..
מתגעגע לארץ יום ראשון בעזרת השם אני בארץ הקודש
69.אף אחד לא מפחד ! ! ! 15-08-08
שמתן ניר ילמד להפסיד כמו גבר ולא ימציא תקלות כל פעם שעוקפים אותו
70.עמית בתייה ל-70 15-08-08
אולי מספיק כבר עם התגובות המיותרות האלה??!! באמת נראה לך שהוא ממציא תקלות??!! מתן ניר רוכב מדהים ונראה לי שהוא כבר הוכיח את זה!! אז בוא ותתנהג כמו אדם בוגר ותיתן לו את הכבוד שהוא ראוי לו.. וסתם שתדע שאני חבר טוב של אליקו ואני מעריך אותו לא פחות!!! אבל תרשה לי לציין שיצא לי להכיר את המתניר וגיליתי שבנוסף לזה שהוא רוכב מחונן הוא גם אחלה גבר, ולא כמו שכולם חושבים..
71.למעריצי אליקו 16-08-08
אני גם נהנה מאוד לראות את אליקו רוכב, הוא רוכב מוכשר ברמות של חו"ל ואין ספק שבלעדיו המירוצים היו נראים אחרת, אבל
מתן ניר הוא רוכב משכמו ומעלה, אל תכנסו לשיכרון חושים, זה היה בסך הכל מירוץ חימום ופיילוט לפני העונה הקרבה ובאה, מתניר יודע בדיוק מה הוא צריך לעשות בכדי להראות לאליקו את אחוריו והוא עשה זאת כבר ארבע שנים ברציפות.....אז לא להתלהם סתם...
השנה שני הרוכבים מהדהימים האלה רכובים על הכלים המובילים בעולם ובנוסף לכך פני העמותה והמירוצים השתנו לטובה, כך שאין יותר "תירוצים"....נשאר רק לתת בגז ולראות מי עולה על המדרגה הגבוהה בפודיום!
72.סטייק אנטיריקוט מודעין 17-08-08
מסכים איתך אחי אין על אליקו אוחנה ומתן ניר הם רוכבים תותחים אבל אני חייב לציין שגם טל בורכוב עומרי שהינו טל חביב יניב אבשלום דודי צמח גל בןעמי רועי שופט אייל שטיינר ועוד רוכבים נוספים ,רכבים ברמה חבל על הזמן והלוואי שתהיה לנו ליגה אחי טובה בענף הספורט המוטורי .
73.שמועה שנפלה לאוזניי 17-08-08
רועי דרעי עובר לקבוצת CAN-AM .מה קרה עוד הפעם הלך המנוע ?טוב מה היה לנו פה ? בחייך עזוב הכל ותעשה לו חשבון , בהצלחה רועי ומאחל לגל בן עמי שיחזור כי בקרוב גם אתה תחזור לרכב בקבוצה של CAN-AM
74.ראם אדרי 12-09-08
כל הכבוד לאליקו ולטל בורוכוב,אחלה של רוכבים.
מתן ניר מקווים שלהבא לא תהיה לך תקלה וככה נוכל לראות "מלחמה"של ממש.... בהצלחה ...
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:21-24.