טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ללא דאנג'י: ארה"ב הציגה את הנבחרת שלה למוטוקרוס האומות


   16-08-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שמות צעירים ומנוסים, אך ללא הרוכב הטוב מכולם. לאמריקאים יש מה למכור?

נבחרת ארצות הברית הוצגה באונדילה, ניו ברלין, אשר בניו יורק וכוללת כמה שמות מעניינים מאוד לתחרות מוטוקרוס האומות, שתתקיים השנה בארני, צרפת.

הנבחרת תיוצג בקטגוריית ה-MX1 על ידי ג'סטין בארשה המוכשר, אשר רוכב על אופנוע של ימאהה, הוא ייצג את ארצות הברית כבר פעמיים, ב-2012 וגם ב-2013. מי שיגיע מארצות הברית היישר לקטגוריית ה-MX2 הוא ג'רמי מרטין, אשר עשה זאת גם הוא בעבר, הגיע למוטוקרוס האומות, שהתקיים בשנה שעברה בלטביה ואף נפצע במוקדמות של הטורניר.

חברו לקבוצה של מרטין, קופר ווב, ישלים את הסגל במחלקת ה-450, למרות שהוא רוכב בדרך כלל ב-250 בשנים האחרונות. צריך לזכור שלווב יש יופי של ניסיון בתחום, אך זוהי הפעם הראשונה שהוא נמצא תחת נבחרת ארצות הברית.

מי שלא מגיע, באופן מפתיע, הוא ריאן דאנג'י, שנמצא בדרך לעוד אליפות מוטוקרוס של ארצות הברית. דאנג'י, אשר ייצג את הנבחרת במשך שש שנים רצופות, לא קיבל אישור להצטרף אל הנבחרת, אך נראה כי הוא לא ממש מזיל דמעה על העניין. הוא חיפש במשך הרבה מאוד זמן את המנוחה הזאת, וכעת היא הגיעה לו בזמן.

נבחרת ארצות הברית לא זכתה בתואר מאז 2011, כשבשירותיה כיכבו ריאן ויליפוטו, ריאן דאנג'י, ובלייק באגת, אשר הצליח לגבור על הצרפתים, בראשותם פאולין, גוטייה ומוסקוין.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:51-24.