טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אליפות ישראל אופנועי כביש וקטנועים


   01-09-2007, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

אלבז פורץ קדימה בשעטה , אחריו דולקים זנדברג וברדה . במשך 24 הקפות גלגל נושק לגלגל , עד שאלבז מאבד שליטה ומתרסק...

בוקר שבת התכנסו להם הרוכבים במסלול הרשמי של עונת 2007 . שתייה ובורקסים קידמו את פניהם בתוספת מוסיקה הבוקעת מרכב הנושא מדבקות של וודקה ומסביב שמשיות דוקאטי -סן דיסק. חסרו לנו מעט בלונדיניות , אבל קיבלנו את ההבטחה שעוד כמה שנים והחלטות ממשלתיות , גם זה יגיע...

ליגת הקטנועים יצאה לדרך לראשונה מזה תקופה ארוכה , 4 רוכבים עמדו על הקו הזינוק,
אור רפפרוט,עומרי שהיינו,גילי ושדי וחיים זנדברג.
עם הורדת הדגל המסמן את פתיחת המרוץ היה זה ושדי לקחת את ההובלה . זנדברג דלוק בעקבותיו כבר מתחיל לגבש תוכנית אסטרטגית לעקיפה . מאחור במרחק שהיינו הצעיר שמצליח לשמור על פער מרפפרוט המשתרך מאחור . זנדברג הצליח להשלים את העקיפה ולהוביל את המרוץ . רפפורט שמצא עצמו רוכב עם כסא מתפרק נאלץ לפרוש .
המרוץ השני בקרב הקטנועים נפתח שוב כשידו של ושדי על העליונה , לאחר מספר הקפות לא מבוטל הצליח זנדברג להשתחל ולקחת את ההובלה. שהיינו מרגיש טוב במיקום השלישי ואף ציין בסיום כי חוסר הניסיון הוא הגורם הרשימי לסיבה שבגללה אינו במדרגה הגבוהה בפודיום תוך שהוא מפרגן לאחרים . רפפורט שנכנס למרוץ השני עם כסא רוטט ומוחזק באזיקונים , לא הרגיש בטחון מלא והשלים את המרוץ ברכיבה מעודנת ובמקום הרביעי.

קטנועים סבב 1+2
1.חיים זנדברג
2.גילי ושדי
3.עומרי שהיינו

סבב 5 של האופנועים הסביר לצופים הבודדים שהגיעו כי היום יקבלו הצגה למרות המיעוט במספר הרוכבים. שישה רוכבים נעמדו על קו הזינוק ,חיים זנדברג היה הראשון להיכנס לפנייה שאחריו דולקים בזה אחר זה גל ברדה , אבי אלבז , רועי אלטרץ , תובל ארד ורונן בורבה . אחרי שני סיבובים תפסו זנדברג וברדה פער משאר הרוכבים כשאלבז נמצא במרחק סביר במקום השלישי ואלטרץ ברביעי . כשהרביעייה חולפת על פניו של תובל ארד , הוא מאבד את השליטה על האופנוע ונעלם בצמחייה הסבוכה בשולי המסלול .
נזק קל לרכוש , אין פצועים בנפש...
המרוץ המשיך להתנהל כסדרו ומספר הקפות לקראת סיום איבד זנדברג ריכוז לרגע ועבר לפגישה מקרוב עם האספלט .

סבב 6 נפתח בסערה , אלבז הממוקם בזינוק בעמדת השלישית , מצליח לפרוץ קדימה בשעטה ונכנס ראשון לפנייה כשברדה וזנדברג נושקים בעורפו , בתקשורת בין המרשלים מתברר כי אלבז פסל בזינוק ובכל זאת ממשיכים , אלבז מצליח לשמור על ההובלה ברדה מחפש לגבש אסטרטגית עקיפה כשפתאום מצליח זנדברג להשחיז רגלית ולעקוף את ברדה ולתפוס את המקום השני . בעמדת מדידת הזמנים, שלטי ההקפות מתחלפים בזה אחר זה . הקהל האשדודי מריע ומחזיק אצבעות לאלבז שנהנה מביתיות , 23 הקפות עברו , עוד הקפה וחצי לקראת סיום , כשאלבז משכיב את האופנוע קצת יותר מדי ונזרק עם הזנב לשיחים.

בסיום חלוקת הגביעים המסורתית נערכה על גבי במת פודיום מאולתרת . אנו שולחים החלמה מהירה לאלי חן , שלא השתתף במרוץ בעקבות פציעה וכן למאסטר ד"ר סיני שהגיע עם יד ימין מקובעת לגופו , אבל לא יכל להישאר בבית כשיש מרוץ בעיר .

אופנועים סבב 5
1. גל ברדה
2.אבי אלבז
3.רועי אלטרץ

אופנועים סבב 6
1.חיים זנדברג
2.גל ברדה
3

תגובות...

גלריה...
תמונות מהגלריה


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:18-24.