טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
למדו מהנשים: אוסטרליה עלתה למקום הראשון ב-ISDE


   09-09-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

היום השני של אליפות הנבחרות באנדורו נמצא בשליטה מוחלטת של ה"אוזים" בכל הקטגוריות

לאחר שהיום הראשון עמד בסימן מובהק של ארצות הברית, הגיע היום השני וטרף את כל הקלפים בסלובקיה. אוסטרליה נאבקה בצורה מעוררת השראה ובסופו של דבר חצו הרוכבים שלה את קו הסיום ראשונים.

היום השני של אליפות הבינלאומית לנבחרות באנדורו, אשר נערכת במשך שישה ימים (International Six Days Enduro), יצאה לדרך ביום שני האחרון וצפויה להימשך עד לסוף השבוע בקושיצה, סלובקיה.

האוסטרלים, שלא הגיעו עם ציפיות בשמיים, ועדיין, למרות ההובלה, לא נחשבים לנבחרת שעשויה לזכות, עשו את הכל נכון בדרך להובלה. החלק המדהים הוא שכרגע ה"אוזים" מובילים כרגע את כל! הקטגוריות של התחרות. גם בקרב הנשים וגם בקרב הנוער, הדגל האוסטרלי מתנופף בגאווה.

מאוכזבי היום הם האמריקאים, שהיו בטוחים שהם ימשיכו את הרכיבה המצוינת שלהם מהיום הראשון של התחרות, אבל האוסטרלים הורידו את ארצות הברית מהאולימפוס עם נהיגה פנסטסטית, על פי כל הפרשנים והדיווחים מהאירוע. הרכיבה האוסטרלית היתה כל כך מרשימה, עד כדי כך שהם הצליחו למחוק לחלוטין את הפער האמריקאי, שעמד על יתרון של 74 שניות בכללי, וכעת הנתון התייצב על שמונה שניות לטובת האוסטרלים.

צילום: enduro21.com

מי שאורבת לשתי המדינות המפתיעות היא האלופה בארבע השנים האחרונות, צרפת, שניצבת במקום השלישי, שעדיין לא ממש ממצה את כל הפוטנציאל שלה, אבל שומרת על קשר עין עם המובילות. ספרד ממשיכה לשבת במקום הרביעי, בהפרש של דקה מהמקום השלישי ולאחר מכן אפשר למצוא את איטליה, שסוגרת (שוב) את החמישייה הראשונה.

אצל הנשים, כמובן שלא ממש היה שינוי ואוסטרליה ממשיכה להוליך בביטחה. טיילה ג'ונס, שרוכבת על ימאהה, עשתה עבודה יוצאת מן הכלל, וביחד עם ג'סיקה גרדינר (שרקו) וג'מה וילסון (ימאהה), פתחו פער של 15 דקות על פני צרפת ושבדיה.

ראסל קאיילוב מ-KTM ממשיך להוליך את קטגוריית האנדורו 1, בכמעט 37 שניות על ג'יימי מקאני, אשר נמצא בשנייה הפרש ממארק בורז'ואה הצרפתי. באנדורו 2, ריאן סייפס מוליך, אך ההפרש קוזז דרמטית על ידי דניאל מילנר האוסטרלי. מאט פיליפס האוסטרלי נמצא במקום השלישי.
דניאל סנדרס האוסטרלי מנהיג את האנדורו 3 אחרי ניצחון ביום השני.

הטבלה הכללית

1. אוסטרליה, 7:33:52 שעות.
2. ארצות הברית 7:34:00 שעות
3. צרפת - 7:36:03 שעות
4. ספרד 7:40:04
5. איטליה - 7:40:04 שעות
6. בריטניה - 7:43:14 שעות
7. פורטוגל - 7:43:50 שעות
8. פינלנד - 7:50:46 שעות.

לטבלה המלאהתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:39-24.