טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
EWC: מהפגרה ליישורת האחרונה


   02-10-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב אליפות העולם יתקיים הפעם בצרפת, כשאף אחת מהקטגוריות המרכזיות לא סגורה. מי צפוי לחגוג? מי יכול להפוך את הקערה על פיה? הכל בפנים

ה-EWC מגיע לסיבוב האחרון שלו אחרי פגרה של חודש וחצי.

סבב אליפות העולם יגיע למירוץ השביעי שלו שייערך ברקוויסטה, אשר בצרפת, בתקווה לראות קרבות טובים בין הטוענים לכתר.

התחרות בכל הקטגוריות, בעיצומה וכעת נותר לנו לצפות באקשן אדיר ומרהיב במהלך היומיים האחרונים של עונת 2015. בדרגים הבכירים, העיניים מתמקדות במאבק על אנדורו 1, אנדורו 2, ואנדורו 3.

צרפת, אשר אירחה בסופ"ש הקודם את מוטוקרוס האומות, ממשיכה לנפק לנו תחרויות שהן תאווה לעיניים, והפעם העיירה הצרפתית תחגוג את חזרת הסבב אליה אחרי 15 שנה. המקום אירח ב-2012 את אליפות צרפת באנדורו ועוד תחרויות קטנות במהלך הדרך.

זהו מסלול טכני מאוד, שיתפרס על פני 55 ק"מ, מה שישמח מאוד את אוהדי הענף. המירוץ יוזנק באופן סמלי במרכז העיר.

באנדורו 1, ראינו את האליפות כבר מתקרבת ממש אל אירו רמס, לאחר שהאחרון רשם שני ניצחונות במירוץ בבלגיה. הוא הגדיל את הפער מהבא אחריו, כריסטוף נמובטין לשבע נקודות בטבלה הכללית. רמס מעולם לא היה כל כך קרוב, אבל האם הצרפתי מכין לנו סנסציה דווקא במדינתו? להזכירכם, ישנן 40 נקודות עדיין בקופה בשני ימי המירוצים בשבת וראשון.

גם המקום השלישי פתוח לרווחה והוא יעמוד במרכז התחרות בין דני מקאני ולורנצו סאנטוליניו, כאשר יש ארבע נקודות בלבד שמפרידות ביניהם לטובת רוכב ההסקוורנה.

באנדורו 2, אנטואן מיו יחגוג את הזכיה שלו בתואר במגרש הביתי. עם שמונה נצחונות מ-12 אפשריים העונה, הוא מחזיק ביתרון על אלכס סאלביני של 37 נקודות ונראה כמעט בלתי סביר להפוך זאת. אבל למרות זאת, האחרים ירצו לרשום ניצחון בשביל הספורט.

המאבק הצמוד ביותר יהיה באנדורו 3, בין מתיאס בלינו, אלוף העולם לנוער ב-2012, למתיו פיליפס, אלוף העולם לנוער ב-2013. 24 נקודות הפרש יש בין השניים, מה שאומר שבלינו יכול לסיים את העבודה כבר ביום הראשון ופשוט ליהנות מהיום השני.

בקופה, להזכירכם, יש עוד 40 נקודות, מה שאומר שהכל עוד פתוח. מתיו סייסטולה ואייגר ליאוק נמצאים ביישורת האחרונה במאבק על המקום הנוסף בפודיום. על מי אתם מהמרים?תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:43-24.