טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
AMA אנדורוקרוס: האקר עם ניצחון ענק


   08-10-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

למרות פתיחה צולעת, הצליח הרוכב לרשום ניצחון במירוץ בקולורדו, ווב עדיין מוביל. צפו בסרטונים מהאירוע

דנבר, קולורדו, אירחה את המירוץ השישי של סבב גייקו אנדורו קרוס, כשהקרב האדיר בין קולטון האקר וקודי ווב ממשיך להיות צמוד צמוד עד הסוף.

ווב עלה ליתרון ונראה היטב, אבל מי שמכיר את הסבב הזה יודע שאסור להספיד בו אף אחד עד הסוף. האקר הצליח לסגור את הפער לאט לאט ועשה את המעבר להובלה, עד אשר חצה את קו הסיום. ווב סיים במקום השני וטיילור רוברט סגר את השלישייה על הפודיום.

מייק בראון (הסקוורנה) לקח את הניצחון במירוץ הראשון, כשהלילה התחיל רע עבור האקר, אשר כבר בפנייה הראשונה נפל וכמעט ונדרס על ידי מספר רוכבים. אבל כמו גדול, הצליח להתאושש ולסיים במקום השני.

ששת הרוכבים שסיימו עם התוצאות הטובות ביותר, הגיעו למירוץ הגמר, שם הצליח האקר לקחת את ההולשוט, בעיקר לאור העובדה שהחליף את הצמיגים ל-NEXEN. הוא זינק קדימה ביחד עם ווב ורוברט. ווב והאקר נאבקו במשך שלושה וחצי הקפות, לפני שווב סוף סוף מצא את הדרך לפתוח יתרון קטן.

השניים החליפו כמה פעמים את ההובלה ביניהם, עד שלבסוף האקר הצליח לשחרר את המנחוס שדבק בו לאורך כל המירוץ וחגג ניצחון יוצא מן הכלל. אגב, למרות ששני המובילים נאבקים לאורך כל העונה ביניהם, ראו לציין גם את טיילור רוברט, שהחמיץ חלקים מהעונה בגלל פציעה, אבל סיים שלוש פעמים ברציפות על הפודיום.

"היתה לי התרסקות קשוחה במירוץ החימום, וקודי רכב בצורה סולידית וכבר ראיתי איך אני מאבד נקודות", אמר האקר בסיום והוסיף: "ידעתי שחשוב לי להשיג את הניצחון במירוץ העיקרי כדי להרוויח נקודות להמשך", סיכם.

סגנו, ווב אמר בסיום: "אלה היו 15 הקפות ארוכות והרגשתי טוב ככל שהמירוץ התקדם, אבל היה לי קשה להיות המוביל לאורך כל כך הרבה זמן, כעת הראש כבר חושב על המירוץ הבא".

רוברט סיכם ואמר: "היתה לי התחלה קשה מאוד, אבל הייתי צמוד לקולטון וקודי מההתחלה, אבל אז הגובה והמסלול עבדו לטובתם ואני סיימתי שלישי. האמת שאני די מרוצה מהתוצאה ומכך שלקחתי שלוש פעמים ברציפות מקום שלישי.


1. קולטון האקר, KTM
2. קודי ווב KTM
3. טיילר רוברט KTM
4. ג'יאוף אהרון GAS-GAS
5. מקס גרסטון BETAתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:16-24.