טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
EWC: יש לנו מנצחים


   08-10-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

למרות שהגיע למגרש הביתי של נמבוטין, אירו רמס הצליח לרשום ניצחון מרשים בצרפת ופירק את החלום של המקומי להביא אליפות. עוד עונת אנדורו מאחורינו

היום האחרון של אליפות העולם באנדורו התמקד בעיקר בחגיגת האליפות של אירו רמס, אשר הצליח לזכות באנדורו 1 והצטרף לשאר הזוכים, שכבר הבטיחו את הניצחון שלהם.

רמס (TM) הצליח לרשום עוד הופעה יוצאת מן הכלל, שהביאה לו את התואר, לאחר עונה פשוט יוצאת מן הכלל. כריסטוף נמבוטין, שנאבק עימו לאורך כל השנה האחרונה, נכנע בסופו של דבר ב-GP של צרפת, כשרק 12 שניות הפרידו בין השניים, שנתנו דם לאורך כל העונה האחרונה. המקום השלישי הלך לאנתוני בויסייר, שרוכב על שרקו, והקדים את לורנצו סנטולינו ודני מקאני.

רמז עצמו אמר: "זה מדהים סוף סוף לזכות בתואר הזה. נהניתי לרכוב ביום האחרון של התחרות ואני חושב שעשיתי זאת בצורה מושלמת. לא הרגשתי לחץ, אהבתי את התנאים שהבשילו לתת לי לזכות בשני נצחונות", סיכם האלוף.

אלכס סלביני (הונדה) הצליח לרשום ניצחון במירוץ האחרון של האנדורו 2, בעיקר לאור העובדה שהאלוף הטרי, אנטוניו מיו, בחר שלא להתחרות. סאלביני, שהיה ממוקם 47 שניות לפני הכוכב המקומי ג'רמי טארו, שרוכב על הסקוורנה. בסופו של דבר, בדירוג הכללי, הגיע סאלביני שני, פלה רנט, שזכה בתחרות 2014, סיים שלישי.

באליפות העולם באנדורו 3 מתיאס בלינו סיים את העונה בדיוק כמו שהוא החל אותה, וניצח גם את התחרות. מאט פיליפס שוב התרסק ומתי סיסטולה, שקרא תיגר על האליפות, מצא את עצמו רק במקום השלישי. בסופו של דבר בלינו לקח את התואר, מאט פיליפס סיים שני ואייגאר ליאור סיים שלי, כשהוא מקדים את לואיס קורייה.

enduro-abc.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:34-24.