טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
האסיפה הכללית של הרוכבים בישראל: נבחרו שלושה נציגים


   11-10-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

נהגים אשר החליטו שלא להיכנע לבירוקרטיה, התאספו על מנת לקדם פעילות פנאי מוטורית עממית

ביום רביעי האחרון התקיימה אסיפה כללית של כלל הספורטאים והרוכבים בישראל.

באסיפה נבחרו 3 נציגים: אביב קדשאי, אילן ג'ורג'י ורוני רגף, שצירפו את עומרי הלוי, במטרה לייצג את כלל הרוכבים והספורטאים בכל הענפים אל מול הממסד בכלל, מול שרת הספורט, הרשות לנהיגה ספורטיבית ושאר הרשויות, הקמת וועדה לבחינת חוק הספורט המוטורי ויישום מסקנותיה בתוך 3 חודשים.

המטרה של המפגש היא לייעל את החוק ולהביא במיידי פתרונות ושינויים כדי להנגיש ולהקל למען הקמת מתקנים ופעילות פנאי מוטורית עממית.

המארגנים, אשר היו מרוצים מהאסיפה, אמרו לאחר מכן: "אנו קוראים לכלל ציבור הרוכבים והנהגים להתפקד ולהתאחד על מנת להביא את המנדט שיתן לנו את הכח והיכולת לבצע וליישם את הפתרונות. כל מי שהספורט המוטורי חשוב לו, צריך לשלוח למייל המצורף את שמו, שם משפחה, גיל, ות.ז -riders.org.il@gmail.com (הכוונה לכל רוכב, ספורטאי, נהג, חובב ספורט מוטורי וכדומה).

"זהו מאבק של כולנו וכולנו חייבים לקחת אחריות אישית ולהביא כמה שיותר אנשים בסביבה הקרובה. אנו מודים לכולם על שיתוף הפעולה ומייחלים להצלחה ולבשורות טובות".

פרט לבחירות הודיעו הרוכבים כי מנהלת הספורטאים הפעילים תייצג את ענפי הספורט הפעילים בשלב זה - אנדורו, מוטוקרוס וסופרמוטו, שיכולים לקיים פעילות עם רוב מוחלט של כמות ספורטאים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:28-24.