טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
האחים (סטיוארט) בלוז


   13-10-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

משפחת סטיוארט בוודאי פתחה איזו שמפניה או שתיים לאחר רד בול straight-rhythm, בו הצליחו שני האחים לקטוף את הפרסים. סיכום האירוע וסרטונים מחכים בפנים

את האחים סטיוארט, כל חובב מתחיל בענף מכיר. מדובר ברוכבים שפעם אחר פעם שוברים את מגבלות הפיזיקה ונותנים שואו מטריף לקהל.

האירוע, שהתקיים בפומונה קליפורניה, היה כולו תחת שליטה של ג'יימס, שהגיע להגן על התואר שלו כאלוף הקטגוריה, כאשר בגרסה הקלה יותר, היה זה מלקולם, שהשתלט על העניינים, נשאר מושלם לאורך כל היום ולקח את האליפות הראשונה שלו אי פעם כאיש מקצוע.

קן רוקזן, ג'יימס סטיוארט וריאן דאנג'י עמדו גם הם על קו הזינוק, עם מטרה משלהם לקחת את התחרות, אבל מי שלקח את מירב תשומת הלב היה וינס פרייז, שהצליח לייצר דרמה לא קטנה, כשאיבד את הבלם האחורי שלו. הוא אמנם הצליח להשתלט על האופנוע, אבל בסופו של דבר הפסיד לאנדרו שורט, שעלה לשלב הבא נגד קן רוקזן. לשלב הבא העפילו ג'סטין ברייטון, שהתמודד עם דין וילסון, ריאן דאנג' וקייל פרטירידג', ג'יימס סטיוארט וג'וש האנסן.

רוקזן התמודד עם שורט, חברו לקבוצה, אבל לא באמת ספר אותו בדרך לחצי הגמר. וילסון וברייטון התחרו ראש בראש על השליטה ב-KTM, בשידור חוזר של הגמר משנת 2014. התוצאה נשארה אותו דבר, כי גם כאן, ג'סטין ברייטון לקח את התחרות.

ריאן דאנג'י עלה בקלות וגם ג'יימס סטיוארט הצליח לרשום עליה קלילה, מה שנתן לנו רבע גמר מעניין מאוד - רוקזן נגד שורט, ברייטון נגד וילסון, דאנג'י נגד פרטרידג' וסטיוארט נגד האנסן.

הקרב החל להתחמם. ג'סטין ברייטון וקן רוקזן טאטאו את המתחרים שלהם בדרך לחצי הגמר, ואז קיבלנו את הקרב הנהדר בין דאנג'י לפרטרידג'. הרוכב האגדי היה בצרות לאורך כל המירוץ, אבל בסופו של דבר, בעיקר בזכות קפיצת סיום נפלאה, הוא הצליח לרשום את הניצחון ולגרד את העליה לשלב הבא.

ג'סטין ברייטון וקן רוקזן, שהתחרו ביניהם יותר מפעם או פעמיים בקריירה שלהם, התניעו לעוד סיבוב והאוהדים פשוט היו בטירוף. רוקזן הצליח להיות הדומיננטי ביותר והבטיח את עלייתו לשלב הבא, כשג'יימס סטיוארט וריאן דאנג'י רוצים להצטרף אליו.

פה קיבלנו אולי את הקרב הגדול של היום, קרב שהעמיד את האוהדים על הרגליים לסטנדינג אוביישן מטורף לאחר המירוץ לכמה דקות. הקרב החל בהובלה מרשימה של סטיוארט, אבל לפתע הגיח דאנג'י, שהשאיר אבק ליריבו.

נגמר? הצחקתם את סטיוארט, שהצליח לרשום שני סיבובים אחרונים טובים, על גדר הכמעט מושלמים ורשם את מקומו בגמר גם כפייבוריט.

הגמר הגדול הגיע. סטיוארט, האלוף מהעונה שעברה, מול הרוכב הכי יצירתי בסבב, קן רוקזן, שלא הפסיד לאורך כל היום. האמריקאי נראה חד מאוד בהתחלה, אבל לאחר מכן, האח הגדול של המשפחה הצליח להשתלט על המירוץ, נכנס טוב לקצב, הגיע לסיבוב השני ולקח גם את השלישי, עם ניצחון אדיר וגרם לו להגן על התואר.

בגרסה הקלה יותר, ה-250, קיבלנו מנה גדושה. על קו הזינוק עמדו מלקולם סטיוארט, מאט ביסגליה, ג'ורדן סמית', RJ האמפשיר, ג'סי נלסון ואוסטין פוליטלי, שיין מקלארת' ומיכאלה לייב.

נדלג ישר לחצי הגמר, לאחר שדרמות לא ממש קרו. מלקולם סטיוארט פגש את ג'ורדן סמית, ביחד עם ג'סי נלסון ושיין מקלארת'.

סיטוארט, שהיה מושלם במשך כל הסופ"ש, המשיך את הרצף נגד חברו לקבוצת GEICO הונדה, שלא היה מסוגל להכיל את התוקפנות של סטיוארט. מקלארת' הצליח לנצח שני מקצים מתוך השלושה ולעלות לגמר נגד סטיוארט.

כולם ידעו שזה הולך להיות קרב, אבל מלקולם לקח איזה תרגיל או שניים מאחיו והמשיך בקצב שלו. מקלארת' נאבק בכל כוחו, ניסה לעקוף, ניסה לעוף באוויר, אבל נדמה שגם כנפיים של רד בול לא ממש היו עוזרות לו. על המירוץ הזה היה כתוב שם אחד בלבד - משפחת סטיוארט.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:52-24.