טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
MOTO 7: סרט משובח של פעלולים


   16-10-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הטריילר לאחד הסרטים המדוברים והמסקרנים ביותר שיש יצא, כבר לא יכולים לחכות

אחרי ההצלחה האדירה של הסרט "MOTO6" ובכלל סדרת הסרטים המהפנטת הזאת, מגיע אלינו בקרוב "MOTO7", שמותח את גבולות ההיגיון אפילו יותר ממה שתיארנו.

הסרט שמשכתב את ספר המהלכים של רוכבי המוטו, עם קפיצות מהפנטות, מסלולים קשוחים, ומקומות מרוחקים שספק אם אופנוע אי פעם הגיע אליהם.

אם זה לא נשמע לכם כמו משהו מהפנט, אתם מוזמנים לעבור לכתבה הבאה, אבל כיוון שאתם כאן, כנראה שאתם מבינים שאנחנו הולכים להיות עדים לסרט שהולך להוציא הרבה מאוד קריאות התפעלות מהקהל.

בסרט נחשפים גם פיתוחים חדשים לכלים של הרוכבים, ומקומות כמו חוות אל צ'ופאקברה, בפלורידה גורמות לרוכבים להוציא את המיטב מעצמם. מדובר באחת החוות שמשתרעות לשטח אדיר שבו נהנים קן רוקזן ובלייק באגת' כמעט על בסיס יומי לרכב. שלושה קילומטרים משם נמצאים ריאן דאנג', מרווין מוסקוין וג'ייסון אנדרסון, אשר רוכבים באיזור של Aldon Baker trains factory.

לאחר מכן מגיע הסרט להרי הסמוקי באיידהו, שם האחים סייפס, ריאן וג'סטין, מרגישים את השלווה, את השקט ואת הרעש האדיר שמגיע רק מהאופנועים שלהם.

יש אינספור קילומטרים של מסלול שבו הם יכולים להגיע ולעשות ככל העולה על רוחם. בסרט תוכלו לראות גם את קולטון האקר, עם שליטה על אנושית על האופנוע, ג'סטין בארשייה, שצוחק על חוקי הגרביטציה, ועוד רוכבים, שעזרו לעשות את אחד מסרטי המוטוקרוס הגדולים ביותר אי פעם. רכישת הסרט תתאפשר בקרוב.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:02-24.