טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
X FIGHTERS: מאבו דאבי ייצא המנצח


   29-10-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

פורסמו 12 הרוכבים שיגיעו לתחרות, 10 מהם ישמשו תפאורה לקרב האליפות בין פייג'ס למור

סבב ה-X FIGHTERS חם. מה זה חם? לוהט! קלינטון מור ותום פייג'ס מגיעים ליישורת האחרונה, כשרק אחד מהם יהיה אלוף הסבב.

פייג'ס ומור עם 280 נקודות כל אחד, לוי שרווד רחוק מאחוריהם עם 185 נק' ואחריו דייויד רינאלדו עם 145, כמו גם ג'וש שיהאן. רוב אדלברג (135), דני טורס (100), אדם ג'ונס (100), רמי ביזוארד (90), חאבייר ווילגאס (60) ומייקל מלרו (50) ינסו לשפר עמדות במירוץ האחרון.

קלינטון מור מאוסטרליה שלט באופן מוחלט בחלק הראשון של העונה, בזמן שתום פייג'ס הצרפתי הצליח לרשום שני ניצחונות רצופים בתחנות האחרונות של העונה ורשם חצי עונה שנייה יוצאת מן הכלל.

מה שהוביל את כולנו אל המירוץ האחרון של העונה, אשר ייערך באבו דאבי ומשם ייצא אדם אחד מאושר מאוד והשני מאוכזב. ברוכים הבאים למירוץ הצמוד ביותר בהיסטוריה של התחרות.

ביחד עם שני המובילים, נוכל ליהנות גם מהביצועים של שלושה אלופי עולם לשעבר, וארבעה כאלה שכבר זכו בתואר הזה בעבר.

רשימת 12 הרוכבים שתגיע לאירוע פורסמה בסוף השבוע וגרמה לאוהדים להזיל ריר ולפנטז על סוף מותח. תום פייג'ס (צרפת) וקלינטון מור (אוסטרליה) יתחרו על הבכורה, כשאחריהם יהיו לוי שרווד (ניו זילנד), שפרש מהמירוץ הקודם בדרום אפריקה.

דיוויד רינאלדו (צרפת), ג'וש שיהאן (אוסטרליה), רוב אדלברג (אוסטרליה), דני טורס (ספרד), טאקה היגאשינו (יפן), רמי ביזוארד (צרפת), חאבייר ווילגאס (צ'ילה), מייקל מלרו (ספרד) ישמשו כתפאורה לקרב הגדול שמצפה לנו ב-30 באוקטובר.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:26-24.