טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
AMA אנדורוקרוס: קודי ווב ניצח את מירוץ וושינגטון


   21-10-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

יש רגעים בעונה של תחרות שעשויים לסגור אותה סופית. ככל הנראה, ראינו את זה קורה הפעם

סבב האנדורו קרוס הגיע לביקור בוושינגטון במהלך הסבב השביעי של המירוץ, מה שעשה בוודאי טוב לקודי ווב, שחגג ערב מושלם והגדיל את פער ההובלה שלו מקולטון האקר.

האקר הצליח לקחת נקודות למרות שהיה מעורב במספר התרסקויות לא נעימות, כולל אחת עם טיילור רוברט בפנייה לקו הסיום.

שניהם הצליחו במזל גדול לסיים את המירוץ על הפודיום בהתאמה. על הדרך, הצליח ווב גם לנצח פעמיים ולקחת את בונוס הניקוד. המרחק עכשיו בין השניים עומד על שש נקודות. במירוץ השלישי, שכבר היה די חסר חשיבות, ניצח קורי גראפונדר, כשבראון וטרמיין מגיעים למקומות השני והשלישי.

דווקא האקר היה זה שלקח את ההולשוט בהתחלה, כשהוא נרדף על ידי טרמיין, בראון ו-ווב. האקר הוביל את ארבע ההקפות הראשונות, אבל התחיל לרעוד כשווב עבר מהמקום הרביעי כבר לשלישי.

צילום: enduro21.com

"זה היה כל כך קשה שם בחוץ", אמר ווב בסיום, "הייתי קצת מודאג אחרי דנבר, שם התפרקתי בסוף, אבל זה היה נהדר לעשות יום מושלם ולקבל שתי נקודות בונוס נוספות על הניצחון".

האקר לבסוף התמקם במקום השני בהקפה האחרונה, אבל רוברט ניסה לסגור בחזרה. השניים כאמור התנגשו ביניהם, אבל קמו וסיימו את התחרות. בראון סיים רביעי וגרסטון סיים במקום החמישי.

"לא רציתי לסיים שני את ה תחרות, אבל אחרי כמה טעויות קריטיות, אני יכול להגיד תודה שסיימתי במקום הזה", הודה האקר בסיום. "היו לי מספר הקפות מהיר מאוד והייתי היחיד שם. המסלול הזה היה חלקלק מדי עבורי היום".

עם ערב מושלם מבחינתו, כולל ניצחון במירוץ הבונוס, ווב יכול להיות די מרוצה, אבל לא לנוח יותר מדי. ראינו כבר מה יכול לקרות. ווב עם יתרון של 11 נקודות על האקר, כשבראון מאחוריהם בהפרש של 38 נקודות מהמקום השני.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:08-24.