טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הקרב הגדול מגיע: פאולר ומקגיל ראש בראש ב-GNCC


   29-10-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שני הנהגים המדהימים האלה יגיעו לאיירון מן שיתקיים בסופ"ש הקרוב. האוהדים לא יכולים לחכות

האליפות הלאומית ב-AMA מגיעה לשלב הקריטי ולקו הסיום בצורה מרתקת. בזמן שהאליפות בקטגוריית ה-XC2 כבר הוכרעה, כל העיניים יופנו ל-XC1, שם יתמודדו ווקר פאולר ואדם מקגיל ב-GNCC.

תחרות האיירון מן חוגגת 21 שנים של אירוח ה-GNCC, כשהשנה הציפייה היא גבוהה במיוחד. התחרות תתמוך השנה בנשים במסגרת המודעות לסרטן השד, שמתרחש בדרך כלל בחודש אוקטובר. כל הקהל והאירוע יקושט בוורוד לאירוע הסולידרי.

פאולר יכול לזכות בתואר הלאומי הראשון שלו, כשהוא מחזיק בפער של 19 נקודות ממקגיל, שמבחינתו מתפלל לנס בסוף השבוע הזה.

"אני שמח מאוד לעמוד במקום הראשון ואני מקווה מאוד שגם אסיים בעשירייה העליונה, זה מה שיבטיח לי את האליפות", אמר פאולר, שכנראה מתכנן מירוץ מאוד סולידי וללא סיכונים בשביל הניצחון הכללי, אבל אי אפשר לדעת מה יהיה.

ב-XC2, לאחר שקול ריצ'רדסון הבטיח את האליפות שלו מזמן, הוא יערוך את הופעת הפרידה שלו מהקטגוריה ויעבור בעונה הבאה לקטגורייה הבכירה. הוא כבר התנסה במירוץ הקודם ב-XC1, אבל בגלל בעיות מכאניות סיים במקום ה-18 הכללי.

כזכור, הסיבוב הלפני אחרון של אליפות ה-GNCC לשנת 2015, הכשיר את הקרקע לסיום עונה דרמטי.

ווקר פאולר לקח את המירוץ השביעי שלו העונה, אבל זה עדיין לא גרם לו להבטיח את האליפות מול אדם מקגיל. 14 נקודות הפרידו בין השניים, והקרב נשאר חם לאורך כל הדרך. אוהיו, שאירחה את התחרות בסנט קליירסוויל, קיבלה את מנת הבוץ שלה בצורה מלאה.

מקגיל לקח את ההובלה בהתחלה וזכה ב-250 הדולרים של ההולשוט, כשפאולר דולק ממש מאחוריו. הצמד הוביל את המסלול מהתחלה ובשלב מסוים בהקפה השנייה כבר פתחו פער של 30 שניות על הדולקים אחריהם.

פאולר נהג וחיכה בסבלנות לנפילה (שהגיעה), אמר תודה ועקף. משם הוא שמר לאורך כל שעות המירוץ את המקום הראשון ובעצם זכה בניצחון הרביעי שלו מתוך חמשת המירוצים האחרונים ופער שגדל ל-19 נקודות.

"בתחילת השנה ממש נאבקתי עם ההתחלות שלי, כי הן היו חלשות מאוד. ידעתי שאני צריך גם לנצח את מקגיל או להיות ממש מאחוריו וכל מה שהיה לי בראש זה שאני צריך לנצח את הבחור שמולי", אמר פאולר.

"הצלחתי לנהוג בצורה נהדרת עד לשלב של הבוץ, שם לקחתי את הקו הלא נכון, עשיתי טעות ופאולר ניצל אותה עד הסוף", סיכם הסגן המאוכזב. בוריץ' סיים במקום השלישי, מה שקירב אותו למקום השלישי הכללי.

טבלה כללית

1. ווקר פאולר 295 נק'
2. אדם מקגיל 276 נק'
3. ג'ארוד מקלור 225 נק'
4. כריס בוריץ' 204 נק'
5. ברייסן ניל 192 נק'
6. קול ריצ'רדסון 155 נק'
7. כריס בית'האל 143 נק'
8. ג'יי שאדרון 140 נק'
9. בריאן וולף 134 נק'
10. ג'וני גאלגר 118 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:14-24.