טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ווקר פאולר אלוף ליגת ה-GNCC


   03-11-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ווקר פאולר ואדם מקגיל הצליחו לנפק מרוץ מותח, לא סיימו ראשונים, אבל גרמו לכולם להיות מרותקים. העונה המותחת בהיסטוריה הסתיימה בקול גדול

שניהם עמדו על קו הפתיחה, מוכנים להזניק את עצמם לקרב של אחד על אחד על האליפות עצמה. פאולר ומקגיל ידעו שכל טעות קטנה שלהם תשלח את השני אל המדרגה הראשונה בפודיום.

כשהדגל הירוק הונף, אדם מקגיל לא בזבז זמן בדרך אל המקום הראשון, ואסף גם את ההולשוט. למרות קפיצה לא טובה בהתחלה, ווקר פאולר עשה את דרכו במהירות לצידו של מקגיל, כאשר הם נכנסו אל תוך היער.

אבל למרות זאת, השניים הדרדרו במהלך המירוץ, כשפאולר צלל עד למקום ה-12, מקגיל הצליח להישאר כל הזמן במקום החמישי. אבל אחרי הפתיחה המהוססת, השניים זינקו קדימה בטירוף, כשפאולר מסיים במקום הרביעי, מה שהוביל אותו לסיים 11 פעמים ברציפות בטופ 5, וכמובן שגם נתנה את הדבר הטוב ביותר - האליפות.

"כשהפסדתי את האליפות בשנה שעברה, הבטחתי לעצמי שאלמד ממנו ואכן זה מה שקרה. המשפחה שלי עזרה לי, האוהדים והצוות שלי. זה כבוד גדול להיות האלוף של הסדרה הזאת".

מקגיל המאוכזב אמר בסיום: "היתה לי התחלה טובה, אבל עבדתי לא טוב במצוק, אבל הצלחתי בסופו של דבר לחזור להוליך. האופנוע היה מצוין והצלחתי לעבור את הסיבוב השלישי גם בכבוד".

ב-XC2 קול ריצ'רדסון עשה את סיבוב הפרידה שלו וקיווה לסיים את הסבב בו זכה במקום הראשון בפעם האחרונה. אבל בעיה מכאנית הפריעה לו לעשות זאת, והוא נפרד כשפרש באמצע. מהעונה הבאה הוא יעבור ל-XC1.

GNCC: טבלה סופית XC1

1. ווקר פאולר 313 נק'
2. אדם מקגיל 276 נק'
3. ג'ארוד מקלור 255 נק'
4. כריס בוריץ' 220 נק'
5. ברייסן ניאל 220 נק'

GNCC: טבלה סופית XC2

1. קול ריצ'רדסון 303 נק'
2. מרטין כריסטופרסון 288 נק'
3. קודי קולייר 247 נק'
4. רנדי המילטון 241 נק'
5. ג'יימס גרין 143 נק'תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:55-24.