טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בלייק באגת יחמיץ את פתיחת עונת הסופרקרוס


   20-12-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב המוכשר נפל בצורה לא טובה וייעדר בתקופה הקרובה מהאליפות

בלייק באגת', אחד הרוכבים המעניינים ביותר בסבב הסופרקרוס, נפצע בתאונה ביום שישי האחרון, במהלכה התרסק בקורונה, קליפורניה. באגת צלל אל האדמה, שלצערו היתה אדמה קשה. הוא סבל ממספר פציעות וכתוצאה מכך יפסיד את פתיחת העונה החגיגית ב-2016.

הפציעות של באגת' לא פשוטות בכלל. הוא שבר את עצם הבריח, צלע ועוד חבלות לא פשוטות בכלל. הוא ומשפחתו עדיין מכונסים לנסות ולקבל החלטה מתי חוזרים, אם בכלל. כתוצאה מכך הוא יחמיץ את פתיחת העונה וככל הנראה עוד חלקים ממנה.

"אנחנו מקווים שהוא יחזור אלינו בריא ושלם", אמר מנהל הצוות של יושימורה והוסיף: "זה ממש חבל, כי היו לו הרבה אימונים בשנה שעברה לקראת העונה הזאת. הוא עבד קשה מאוד, התחזק והוסיף אפילו שעות בחדר כושר. בצד החיובי, לבלייק יש אופי חזק ופיזי, אשר יעזור לו להתמודד עם הקשיים שלו בהמשך הדרך".

בינתיים בקבוצה תולים תקוות בג'יימס סטיוארט, שמגיע בטירוף על מנת לזכות בסבב שייערך ב-9 בינואר, בעיקר לאור התקופה הקשה שעבר בחודשים האחרונים עקב פציעות.

צילום: motocross.transworld.netתגובות לכתבה
1.כמה תיקונים 21-12-15
1. ג'יימס סטיוארט ולא ג'יימי
2. סטיוארט לא מגיע בטירוף הוא מגיע עם כמה פציעות מתקופת ההכנה לעונה שלא הלכה כמתוכנן והוא לא יגיע לאנהיים 1 בכושר שיא
3. בתמונה זה לא בלייק באגת - אלא ריקי קרמייקל, נכון שניהם רוכבים על סוזוקי ולשניהם יש את הספרה 4 רק שקרמייקל שוקל כפול מבאגת (אפשר לראות שמדובר ברוכב שמנמן פלוס), קרמייקל לובש ביגוד מלא של פוקס כבר המון שנים בעוד באגת לובש אוניל. בקיצור הבנתם - נכון?
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 14:42-24.