טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי דקאר 2016: הטרקטורונים מעולם לא היו כ"כ אטרקטיביים


   21-12-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

האחים פטרונלי חוזרים אחרי הפסקה של שנתיים, וייאלצו להתמודד ראש בראש עם הדור הצעיר

קטגוריית ה-QUAD (טרקטורונים) מעולם לא היתה אטרקטיבית יותר, כמו זאת שעומדת לצאת לדרך השנה בראלי דקאר 2016. לא פחות מ-46 רוכבים יהיו חלק מהתחרות הזאת, כשאין באמת מועמד אחד שהוא פייבוריט מובהק (וגם אם היה, אז צריך לזכור שבתחרות הזאת הכל יכול להשתנות). השנה מאופיינת רשימת המשתתפים בהמון רוכבים מהמדינות הלטיניות הקרובות, מה שמבטיח לנו קרבות בין שועלים שמכירים את השטח ורגילים לתנאים.

החדשות המעניינות ביותר עד כה בקטגוריה הן חזרתם של האחים פטרונלי, שזכו ארבע פעמים בראלי דקאר בסך הכל. אלחנדרו (הגדול) ומרקוס (הצעיר) לא רכבו על דקאר מאז 2013 והחליטו לאחר הפסקה קטנה, להגיע חזרה וכמובן להיות בין הבכירים בתחרות הזאת. עם זאת, הזמנים מעט השתנו מאז שהשניים השתלטו על הקטגוריה.

בהתחלה היה זה איגנסיו קסל, שהפך להיות הצ'יליאני הראשון שזוכה במירוץ ב-2014 ושנה לאחר מכן, ב-2015, הוא היה קרוב להשלים back to back אבל נכנע לבעיות טכניות, מה שנתן לרפאל סוניק את הניצחון, לאחר שהאחרון סיים חמש פעמים בחמישייה הראשונה, אך אף פעם לא בראש הפודיום.

כולם מתמודדים על התואר, אבל אף אחד לא יכול להיות בטוח שהוא באמת יגיע לסיום ברוסאריו: בפעם האחרונה, האליטה של הקטגוריה "הושמדה" כליל, כשרק 5 מתוך 15 המדורגים הראשונים הגיעו בכלל אל קו הסיום. מה שאומר שמחכה לנו תחרות די מדהימה, ואף אחד לא ממש יודע איך זה ייגמר, או להמר אפילו על השלישייה הראשונה.

מי שעוד ינסו להפתיע הם ירמיאס גונסאלס פריולי, שסיים שישי בדקאר הראשון שלו ב-2014, לוקאס בנוטו, סבסטיאן פלמה ועוד רוכבים ממדינות האיזור, שמהווים איום ישיר על הזכיה. וולטר נוסיליה מבוליביה ונלסון סנאבריה מפרגוואי, שכבשו את מקומות 3 ו-4 בהתאמה בראלי הקודם, יגיעו גם הם לחגיגה.

דקאר 2016: סיקור מיוחד במגזין NAZZIMAתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:24-24.