טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
כללים משלימים לבאחה מנוחה 2016


   27-12-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לקראת האירוע, פרסמו המארגנים את הפרטים וגם חשפו קצת מהקשיים בקיום אירוע שכזה

באחה מנוחה 2015 יתקיים בתאריך 1.1.16 במתכונת של שתי הקפות בנות 85 ק"מ ללא הקפת היכרות, כשהניווט יתבצע על פי GPS בלבד.

מארגני התחרות פרסמו בזאת כללים משלימים לבאחה מנוחה שכבר נמצא ממש מעבר לפינה ויתקיים ב-31.12.15-1.1.2016
לכל המעוניין, אלו הם הפרטים המשלימים של האירוע.

הבדיקות הטכניות יתקיימו ביום לפני ובבוקר המירוץ. המעוניינים להשתתף במירוץ, צריכים כבר להתחיל ולהכין את רישיון הנהיגה וגם את הרישיון לכלי. אם אתם רוצים להירשם, היכנסו לכאן.

באופן יוצא דופן, בחרו המארגנים לשפוך קצת אור על הדרך שלהם עד לארגון המרוץ, ומהתמונה שנחשפת ניתן לראות עד כמה מאמץ מושקע בכל אירוע שכזה.

איך זה הסתיים פעם שעברה

"היינו מעוניינים לשתף אתכם במעט מהמורכבות הגדולה מאוד של הפקת מירוץ ראלי רייד בכפוף לחוק הספורט המוטורי", פתחו המארגנים והוסיפו: "כידוע, אירוע ראלי רייד מתקיים על פני מאות קילומטרים, להבדיל מכל ספורט מוטורי אחר. הפקת אירוע ראלי רייד איננה קלה כמו הפקת אירועים ספורטיביים אחרים המתקיימים באיצטדיונים סגורים או מסלולים בני מאות או אלפי מטרים. נדרשות נסיעות אינספור כדי לתאם ולשכנע את הגורמים הנוגעים בדבר כמו משטרת ישראל, כיבוי אש, מגן דוד אדום וכיו"ב.

"כל מנהל מרחב בגופים הנ"ל בא עם תובנות משלו על איך צריך להתקיים האירוע ואנו עמלים ביחד עם הרשות וההתאחדות לקבוע כללים קבועים ומוסכמים על כולם כדי לאפשר לנו להתחרות במגוון שטחים בשנה הבאה. בגלל תובנות ודרישות אלו, עלותו של אירוע ראלי רייד המתקיים בכפוף לחוק הספורט המוטורי מרקיעה שחקים, הוא אינו יכול להיות ממומן על ידי המתחרים והרשות לנהיגה ספורטיבית מממנת חלק מעלויותיו.

"התקציב למימון נגזר מכמות אירועים שנתית וכדי להצליח לקבל תקציב ולהתחרות בשנת 2016 אנו צריכים לקיים עוד אירוע בשנת 2015. ולכן האירוע יתקיים בסוף חודש זה . בנוסף, התובנות והדרישות של הגורמים השונים מעכבות מאוד את הפקת המרוץ ולמרות שתוכננו להתקיים שני מרוצים אחרי אשלים 2015, לוחות הזמנים והעיכובים הרבים לא אפשרו זאת ואנו מוצאים את עצמנו מצליחים בקושי רב להפיק אפילו אירוע אחד. אנו בטוחים שאלו חבלי לידה ומאמינים שההתאחדות החדשה בהובלתו של דוד צור ובשיתוף עם הרשות לנהיגה ספורטיבית תביא אותנו לקיים ליגה מלאה וסדירה בשנת 2016.

בהזדמנות זו חשוב לנו להדגיש שוועד העמותה פועל כחוק, בשקיפות מלאה, ואנשיו מקדישים ימים כלילות בהתנדבות מלאה כדי להצליח לקיים מרוצים חוקיים והם אינם מתפרנסים ואו מרוויחים טובות הנאה כלשהן משום פעילות הקשורה לספורט מוטורי באשר היא".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:00-24.