טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דקאר 2016: קריד בא ללמוד מגורדון


   30-12-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב, שצפוי לעשות את הבכורה שלו בגיל 18, יגיע ללמוד מאחד הוותיקים במקצוע בתור חברו לצוות

הדקאר נמצא ממש מעבר לפינה, כשקבוצת SPEED ENERGY וחברת הצמיגים TOYO מנסות ללכת על שילוב מעניין מאוד, על פי בחירתו של נהג ותיק בראלי דקאר. גובי גורדון (גורדיני) יהיה זה שינהג עבורם עם נהג חדש במירוץ, הרוכב הצעיר שלדון קריד.

"כשמסתכלים על התקנים, אנחנו רואים שמדובר בצוות מוכשר, שזכה בתארים גם ב-2015, כמו משחקי ה-X וגם בסופר טראקס. מדובר בצוות שמכיר את הכלים שלו ואת הרכבים שלו. האתגר הכי גדול שלי עם שלדון לא היה להגיע במהירות, אלא לדאוג שהוא יצליח לתחזק את הרכב ב-13 הימים של המירוץ. בחצי הראשון של המרוץ הוא יהיה הנהג, אבל הוא גם צריך ללמוד דברים, אפילו אם אתה נהג הראלי הטוב ביותר בעולם", אמר גורדון לגבי קריד.

קריד צפוי להיות המתמודד הצעיר ביותר ב-36 השנים האחרונות, ויעשה זאת כשהוא בן 18 בלבד. אבל כפי שאתם מבינים, לא מדובר בפראייר, אלא ברוכב שמחזיק 12 אליפויות והרבה מאוד נצחונות ב-2015, כולל מדליית הזהב במשחקי ה-X GAMES.

"להיות חברו לקבוצה של רובי לדאקר 2016 זה חלום שהתגשם בצורה מוחלטת. הספקתי כבר להכיר אותו בשנים האחרונות, וראיתי כמה עבודה קשה הוא משקיע ומכניס לתוכנית. מתוך כל הנהגים, זה כבוד גדול להיות איתו, ללמוד ממנו ולבחון את כישורי הנהיגה שלי", אמר קריד, שגם למד איך להתנהל גם מול התקשורת.... האם הצמד הוותיק-חדש יצליח לעשות תחרות מדהימה?

צילום: dakar.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:38-24.