טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בסוף השבוע: מירוץ מוטוקרוס חימום לקראת פתיחת העונה


   29-12-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הוועד אירגן, אתם צריכים רק להגיע, להתאמן ולהתחרות: "חייבים להציג נוכחות גדולה"

בשבוע שעבר ענה רוני שטיינברג- מגף, יו"ר עמותת המוטוקרוס על שאלות מגזין NAZZIMA, כאשר כותרת הריאיון איתו היתה שעונת 2016 תהיה קריטית עבור הספורט המוטורי בישראל: "זאת תהיה או שנת קפיצה, או שנת כישלון", אמר רוני. כעת זה הזמן של הרוכבים להתחיל ולפעול.

לקטגוריית המוטוקרוס

ביום שבת הקרוב יתקיים מרוץ חימום (ללא ניקוד) לקראת פתיחת עונת 2016. ועד העמותה הוציא קריאה לכלל החברים וציבור הרוכבים להגיע ולחזק את הענף המוטוקרוס: "בואו נציג נוכחות גדולה למען המשך קיום התקציבים לעונת ה-2016 וביצוע ליגה סדירה חוקית ומלאה. הנוכחות היא חובה, והמסלול עצמו יהיה פתוח לאימונים. במהלך השבוע הקרוב יפורסמו ימי אימון (בהתאם למזג האויר), כאשר המירוץ צפוי להתקיים ביום שבת", נכתב בהודעה.

המחירון עצמו עומד על 100 ש"ח לאימון בוגרים אחד, 80 ש"ח להרשמה לילדים מתחת לגיל 16, 190 ש"ח לשני ימי אימונים לרוכב בוגר, 280 ש"ח לשני ימי אימון ומקצה דירוג ביום שישי, 150 ש"ח לשני ימין אימון לילד עד גיל 16 ו-220 ש"ח לשני ימי אימון לילד ומקצה דירוג.

"עכשיו חובת ההוכחה עלינו יש מסלול יש מתקציב בוא ניתן בראש ניפגש על המסלול", סיכמו חברי הוועד את הפנייה. עכשיו הכדור בידיים שלכם.

לאירועים נוספים אתם מוזמנים להתעדכן בלוח האירועים באתרתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 23:12-24.